2014 Golf.7 sahibiyim 2 multimedia ekrandan hangini almalıyım?

@EMR-Garage teşekkürler değerlendirme için. Cihazlar uzun vadeli istikrarlı bir şekilde çalışıyor mu? Yani araç bilgileri %100 görünüyor mu yıllarca hizmet edebilir mi? Herkes android cihazlarda aynı şeyden şikayetçi. Araç bilgilerinde sıkıntı, zamanla kasılma ve istikrarsızlaşma sonunda reset veya memnuniyetsizlik deniyor. Selamlar.

@mfatihk Fatih bey golf için farklı marka model birçok cihaz mevcut. Biz sattığımız tüm cihazlarda 15 gün değişim garantisi verdiğimiz için sorunlu cihaz satma lüksümüz yok. Araç bilgileri ve ayarlar konusu artık birçok cihazda sorunsuz. Kasılma zaten olmaz eğer sistemde gereksiz çöp uygulamalar yüklenmezse. Navimex, necvox, myway gibi markaların cihazları en çok satan modellerimiz ve memnuniyet oranı çok yüksek. Stabilite sorunu yok. Memnuniyetin düşük olduğu konu menü tasarımı. Birçok kişi orijinal cihaz menüsü arıyor ama android cihazlardaki menüler ben dahil birçok kişi için tatmin edici olmuyor. Bunun çözümü de interface cihaz. Orijinal ekrana dokunmadan android sistem özelliklerini kullanmak çok hoş oluyor.

Herkese merhaba, foruma ve Golf 7 dünyasına 2015 1.6 TDI Midline Plus alarak katılmış oldum. İsmim Mehmet, 23 yaşındayım, İstanbul'da yaşıyorum.

Aracımda park sensörü olmadığı için onu taktırmak yerine geri görüş kamerası takmayı düşünüyorum. Bunun için MIB diye geçen 6.5 inçlik ekrandan düşünüyorum (Android Auto olan) 

Bu ekranı kullananlar genel olarak görüşlerini belirtebilirler mi? Önemsediğim konular geri görüş kamerası ve Android Auto üzerinden navigasyon programlarını kullanmak, bu konularda nasıllar? 

Bir de bu ekrana orijinal VW geri görüş kamerası takılabilir mi maliyet ne olur? Standart kameraların görüntü kalitesi ve yönlendirme çubukları biraz kötü duruyor açıkcası ondan istemiyorum pek.

İyi forumlar diliyorum herkese.

@Alkantra Multimedia olarak orijinal 6.5" media kullanmaktayım. Bluetooth, carplay vs her şey harika çalışıyor. (Sağ olsun Murat hocam) Geri görüş kamerası içinde orijinal olan kamerayı seçmeni öneririm. Forumda @zulalyol arkadaşım var, onda olması lazımdı. Yakınlardaysan montajına bile yardımcı olacaktır.  http://www.golftutkusu.com/topic/9365-satılık-amblem-kamera/

Moderatör tarafında düzenlendi:
Carplayli 7.5 cihazı tavsiye ederim fakat durum müsaitse Discovery Pro'ya geçmek daha mantıklı.

Geri
Üst Alt