Jump to content

EMR-Garage

Sponsor Üye
 • İçerik sayısı

  146
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

 • Days Won

  2

EMR-Garage last won the day on 28 Aralık 2019

EMR-Garage en çok beğenilen konuya sahip!

Topluluk Puanı

140

EMR-Garage Hakkında

 • Derece
  Katılımcı Üye

Bilgiler

 • İsim
  Mustafa
 • Yaşadığım Yer
  Ankara

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. EMR-Garage

  Ankara 3M cam filmi kampanyası - Emr Garage

  @can54 Her ikisi de 500 TL'dir.
 2. @lions_coach Statik kamera mevcut. Montaj dahil 1400 TL
 3. EMR-Garage

  Ankara 3M cam filmi kampanyası - Emr Garage

  @golfcu01 Merhaba, VW yeşili 2 cam 250 TL ama markası LLumar değil. LLumar tam uyumlu değil arka renkli camlarla. Sökme işlemi filmde sorun yoksa ücretsiz zor sökülüyorsa 50 TL gibi ücreti var.
 4. EMR-Garage

  Ankara 3M cam filmi kampanyası - Emr Garage

  @tiesay Müsait olunca buyrun gelin efendim, gerekli işlemleri yapalım.
 5. EMR-Garage

  Golf 1.2 tsi motor yağı tavsiyesi

  Bu yağlar yerine yarı fiyatına mobil ESP 5-30 alın 15.000 yerine 7500km'de değiştirin çok daha mantıklı olacaktır. 1.2 TSI gibi bir motorda standart yağlar işinizi görecektir. Ben motoru aşırı sıkıştırıyorum yağ sıcaklığımın yüksekliğinden şikayetçiyim derseniz yine bu işte en iyi olan Motul ürünlerini tavsiye ederim.
 6. EMR-Garage

  Kaput Koruma

  Arkadaşlar merhaba, PVC film çizik ve küçük çapta taşlardan korur. Kaliteli PVC sökerken sorun çıkartmaz. Kusuru iyi bakmazsanız 1 yıl, fırça kullanmazsanız 2 yıl sonunda sararır. 2 yıl sonunda pasta-cila ile parlatıp kullanırsınız. 10 yıldır Oracal folyo uygulaması yapıyoruz, hiçbir araçta sökerken sorun yaşamadık, 4-5 yıl sonunda değiştirilmesi gerekiyor. Zaten ortalama bir araç kullanımı bu süreler ülkemizde. Kendi ithalatımız Myway poliüretan filmi çiviyle bile zor delersiniz, herhangi bir taş çarpması ile delinmesi mümkün değil. Taş çarpmasında filmin altında boyaya hiçbir zarar gelmez, filmin yapısı taşın enerjisini sönümleyecek yapıda olduğu için boyaya sert çarpma olmaz. Güneş ısısı ile çizikleri kendi onaran bir film. Stek ile aynı kalınlık ve kalitede. Örnek stek film parçası getirin beraber deneyelim. LLumar marka poliüretan ile aynı kalitede bir ürün ama marka bilinirliği Stek ve LLumar'da fiyatı 3'e katlıyor. Videomuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Oraguard 150 mikron 5 yıl garantili PVC tam boy kaput filmi 400 TL Myway Poliüretan 10 yıl garantili kaput filmi 600 TL'dir. LLumar Poliüretan film tam boy kaput 1500 TL
 7. @Mmt0634 Merhaba sizin aracılığınızla sık sorulan sorulara cevap vereyim. 1. Ürün içesinden montaj kılavuzu çıkıyor. Elektrik tesisat işinden anlıyorsanız montaj gayet basit. 2. Ayak sensörü golf 7 için kullanılamıyor. 3. Çarpma sensörü yok, birçok araçta yok hatta, sadece video izlerseniz kademeli açıyorsunuz. İstediğiniz yerde durdurabiliyorsunuz. 4. Montaj işlemi ortalama 2 saat sürmekte. 5.Ürünün normal fiyatı 2800+işçilik(300 TL) ama forumdan 10 gibi bir sayı bulabilirsek montaj dahil 2800 TL'ye 3 taksitle ödeme fırsatı sunabiliriz.
 8. @Savatage Merhaba, ihtiyaçlar değişiyor hocam kişiden kişiye. HB araç için özellikle bayanlar elektrikli bagajı çok istiyor. Tiguan için yok satıyoruz şu an.
 9. @Mmt0634 Hocam randevusuz işlem yapmıyoruz pek bekleme olmasın diye. Kablo vs. işlemlerinden anlıyorsanız kendiniz montajını yapabilirsiniz. Üyelerden gelen talebe göre montaj için bir kampanya düzenleyebiliriz.
 10. @Mmt0634 Aracın kumandasıyla açma çok basit zaten bagaj kilidinden paralel bağlantı alıyoruz. Başka bir elektrik bağlantısı yok. Bagaj düğmesi için kablo geçecek vs. Logo kamera işçiliğinden fazla değil işçilik.
 11. @Vanery Merhaba, eliniz yatkınsa yapabilirsiniz zor değil.
 12. Kameramız 2 yıl garantili ve faturalıdır. 1190 TL fiyatımız 30 Nisan 2020 tarihine kadar geçerli olacaktır.
×
×
 • Yeni Oluştur...