Jump to content

jaxen

Üye
 • İçerik sayısı

  10
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

1

jaxen Hakkında

 • Derece
  Yeni üye

Bilgiler

 • İsim
  Mustafa
 • Yaşadığım Yer
  Ankara

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için hepsiyle iletişime geçeceğim. Daha önce soft bir yazılım attırmış arkadaşta konuya dahil olursa çok iyi olur.
 2. Selamın Aleyküm, 2015 1.6 90hp midline plus aracım soft bir yazılım attırmak istiyorum. Ankara' da kodlama ve yazılımı layıkıyla yapabilen birilerini tavsiye edebilir misiniz ? Daha önceden yazılım yapan arkadaşlar var ise tecrübelerinden de faydalanmak isterim. Yazılımı önerir misiniz ?
 3. Hocam ben navimexin 10'' 9.0 android cihazını aldım. İstanbul' da anahtar teslim 2.100TL takıyorlar. Ben çok memnun kaldım, cihaz çok hızlı ve aklına gelebilecek her şeyi yapabiliyorsun.
 4. jaxen

  Coilover taktırmak istiyorum

  @Ufukkaya Önleri biraz kaldırdım arkaya dokunmadım şimdilik hiç bir sıkıntısı yok. Teşekkür ederim önerileriniz için.
 5. jaxen

  Coilover taktırmak istiyorum

  @Ufukkaya Önlerde sıkıntı yok ayarlatacağım. Arkalarda 5cm spor yay var. Fakat şu an arkası çok sallıyor. Takoz ile kaldıralım sallamayı keser diyorlar ama herhalde denemeden bir şey anlayamayacağız.
 6. jaxen

  Carplay destekli double ekran

  @AhmetCakmak Hocam maalesef car play destekli ürünleri yok.
 7. jaxen

  Cruise control eklemek

  2015 1.6 Midline Plus aracım var bende hız sabitleyici taktırmak istiyorum. Şu an direksiyon da hiç bir tuş yok. Birde double ekran taktıracağım, double takıldıktan sonra mı tuş takımını değiştirmeliyim? Bana öneriniz ne olur ? Serviste mi takılmalı yoksa sanayi de mi taktırayım ?
 8. Selamın Aleyküm Aracın şu an ki duruşu böyle, önlerde Başaran coil takılı, arkalarda 5cm yay var. Önleri de arkayı da 2-3cm kaldırmak istiyorum. Arkaya coil takılmıyor diyenler var. İşin aslı nedir yayları söktürüp, coil taktırabilir miyim ? Takozla yükseltmek istemiyorum. Fikri olan, bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum.
 9. jaxen

  Carplay destekli double ekran

  @AhmetCakmak Evet hocam Ankara' dayım. İletişime geçeceğim, teşekkürler.
 10. Selamın Aleyküm, Aracıma carplay desteği olan, yürür haldeyken video oynatabilen, 10inç veya daha büyük double ekran taktırmak istiyorum. Önerisi olan veya satan arkadaş var mıdır ?
×
×
 • Yeni Oluştur...