2019 comfortline mi ? 2017 higline mı?

@DoğanARABACI haklısınız mantıklı şeyler söylüyorsunuz ama bu algıdan ziyade hesap kitap işi birazda sonuçta verdiğin parayı geri alıyorsun ha comfort tdi yerine higline tsi almak mantıklı olabilir ama aynı şartlarda olunca tdi sanki daha mantıklı sizin öncelikli kriteriniz ne ki tsi diyorsunuz  yanlış anlamadiyın tamamen merakımdan soruyorum bakış açısı kazanmak için

@mbonat baktım hocam 152 siz 141 aldım dediniz yani ya araba piyasası siz aldığınızdan beri çok arttı ya siz gerçekten uyguna almışsınız . Sizce bu 152 pahalı mı

@Mert Y. Hocam 1.4 tsi nin yakıt değerleri 1.5 actye göre daha iyi görünüyor ama

@mbonat baktım hocam 152 siz 141 aldım dediniz yani ya araba piyasası siz aldığınızdan beri çok arttı ya siz gerçekten uyguna almışsınız . Sizce bu 152 pahalı mı
Hocam ben hem uyguna aldım hemde benden sonra piyasası arttı benim aracıma 150 bin teklif geldi ben satmadım . 152 ye ilanda olan araçla pazarlık yapılıp alınabilir ilerde hertürlü aldığınız fiyattan yükseğe satarsınız .

Ben sıfır km tdi dsg comfortline+ışık+sürüş pkt. satın aldım. Bence sıfırın tadı her zaman başka, kafada soru işareti yok, garanti de daha uzun. 

Highline a göre önemli eksik gördüğüm tek donanım led far onu da ileride dışarıda taktırmayı düşünüyorum.

Hayalet ekran,  daha büyük jant, kayan sinyalin kullanıma hiçbir artısı yok görsellikten ibaret tercih meselesi. Kişiden kişiye değişir.

Hadi adaptif led far, adaptif hız sabitleyici, çarpışma asistanı, şerit takip, otonom sürüş, farklı ses sistemi, farklı koltuklar vs. gibi şeyler olsa eyvallah derim...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam sıfır comfortla highline arası fiyat olarak ne kadar acaba bir araştırma yapabildinizmi acaba.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@slck yok valla pazartesi bayileri arayacam işte . Bende burda bi ön bilgim olsun diye yazdım 

140lara 1.0 highline dsg bulunuyor, ustelik cam tavan ve 2018 model.

aklinizda bulunsun..

Hocam sıfır araba bir heyecan geceleri uyuyamamak demek😆Ben bu zamana kadar hep sifir araba sahibi oldum rahmetli babamdan beri...O heyecan o ilk kullanim park ettikten sonra bir etrafinda dolanma bunun gibi bir sürü sey...Bu ve bunun gibi duygulara doyduysaniz ikinci el highline alin bence...Ayni zamanda çevremde ne kadar ikinci el araç alan varsa çoğu dertli o yüzden güvenilirlik çok önemli.Bence siz biraz daha zorlayin sifir highline alin 2019 üçe beşe bakmayın olmuşken en iyisi olsun inşallah 😉

Hocam merhaba,

Bende 2016 1.4 highline cam tavan+geri görüş kameralı manuel araç vardı. 2018 yılında otomatiğe geçmek için değiştirdim. En çok aradığım ilave donanımlar dinamik viraj farı ve adaptif hız sabitleyiciydi. Adaptif hız sabitleyicili hiçbir bayide arac yoktu sıfır km. Bende dinamik viraj far, keyless, geri görüş kamerası ve cam tavanlı aracı aldım. Şuan oldukça memnunum. Bir de adaptif hız sabitleyici olsaydı tadından yenmezdi :)

Onun için bence alacağınız aracın ilave donanımlı olması oldukça önemli. Highline ++..:)..

@fanajal hocam ne sıfıra doydum ne ikinci ele güveniyorum dediğiniz gibi☺️ İkinci arabam honda civic vardı daha önce . Sıfır higline hayal gibi duruyor bitiraz fiyat araştırması yapmadım higline için ama 180 den aşağı vereceklerini düşünmüyorum. Sıfır dediğiniz gibi ayrı bir zevk ama güçlü bir çeldirici var higline🙄

Geri
Üst Alt