2019 comfortline mi ? 2017 higline mı?

@mbonat 150 var hocam şuan . Bak şimdi sen tsi diyince benim merak ettiğim tsi mi tdi mi acaba sorusu yine hortladı kafamda 🙄☺️

@agacmalzeme bence inkanı yok hocam fiyatları görünce ne kadar sabretsem o fiyat vermezler gibime geliyor 

@mbonat 150 var hocam şuan . Bak şimdi sen tsi diyince benim merak ettiğim tsi mi tdi mi acaba sorusu yine hortladı kafamda 🙄☺️
Ben bi ilanlara göz gezdirip atayım hocam size  . Tdi -tsi konusu yıllardır tartışılır  tamamen size bağlı birşey ne kadar km yapıyorsunuz kısa mesafe mi sürüyorsunuz vb

@Erkin Yücel bunla ilgili çok video izledim evet 15-20 bin yapmıyorsam tsi diyorlar ama sonuçta şu ihtimali de göz ardı etmemek gerek alırken pahalı ama satrkende dizeller bi tık pahalı verdiğin parayı geri alıyorsun sonuçta . Ve benzin fiyatları falan diyorlar . Yanlış bir bakış açısı mı sizce

@Erinj hocam bütçeyi bilmiyorum ancak kesinlikle highline olsun sonradan comforta ekleyeceğiniz özellikler satarken o kadar para etmeyecektir.

TSI her zaman her şartta TSI... Hele bir de ACT olursa  :sofor:  

Az yakar çok kaçarın sözlük anlamıdır kendisi...

@Erkin Yücel bunla ilgili çok video izledim evet 15-20 bin yapmıyorsam tsi diyorlar ama sonuçta şu ihtimali de göz ardı etmemek gerek alırken pahalı ama satrkende dizeller bi tık pahalı verdiğin parayı geri alıyorsun sonuçta . Ve benzin fiyatları falan diyorlar . Yanlış bir bakış açısı mı sizce
Bu algıyı silin , gerçekten 20.000 Km üstü yapmıyorsanız TDI ile uğraşmayın , bunu size 2017 Highline TDI Golf satmış biri olarak söylüyorum , bir önceki  aracımda 1.4 TSI Comfortline'dı .

Sonuç: 1.4 TSI Highline alın keyfinize bakın..

Ben comfortline aldım sonrasında direksiyonu değiştirdim hız sabitleyicili highline direksiyon takıp kodlamasını yaptırdım, 16 inç jantları 17 inç dijon jantla değiştirdim, ışık yağmur sensörünü taktırdım, multimedyayı değiştirdim ve sırada katlanır ayna, r line body kit ve facelift far stop takımı var. Baştan highline alsaydım diyorum bazen. Sende benim gibi eksik gördüğün herşeyi yaptıracağım gibisinden uğraşacaksan Highline al yok ben olduğu gibi kullanırım sıkıntı yok diyorsan comfortline.

@Mert Y. Act 1.5 tsi den bahsediyorsun galiba hocam onlar 2019 dan beri var galiba ama yakıt değerlerni incelediğimde 1.4 tsi nin yakıt değeri daha az görünüyor neden acaba

@brt06 evet orası doğru comfortlineye ne ekletirsen eklet bi higline etmiyor

Geri
Üst Alt