BENZİNE YİNE ZAM GELMİŞ...

Gece yarısından itibaren motorine 7 kuruş zam var. Bilginize.

Döviz ve dünya piyasalarına göre zaten zam geliyordu bir de suudlar petrol tesislerine sabotaj yapıldı diye üretimi durdurmuşlar.. demek ki döviz bazında fiyatlar kurtarmıyor:((

Ben yine de kampanyaları takip ederek yüzde 6-8 oranında ucuza getirmeye çalışıyorum.;)

@agacmalzeme normal hocam bent %12 arttı bugün biraz düşse de 7.20 ler uzak değil benzinde depoları geçtik bidonlari doldurmaliyiz bundan sonra pek düşeceğe benzemiyor hakkımızda hayırlısı artık 

7.20 leri gormustuk gecmiste.. 7.15 miydi yoksa :D

Bu geceden itibaren benzine 35 krş motorin grubuna 12 krş zam geliyor hayırlı uğurlu olsun

An itibariyle 6.75 ten şelden 115 tl ye depomuz doldu.
4a94b334c0bd3cbcb44cb6bd273dc9a2.jpg

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lanet okuya okuya az önce gittim fulledim shell v power  6,94

bence bunlar başlangıç daha çok zamımıza koyacaklar :)   

• Beğen
Tepkiler: SCC
@agacmalzeme normal hocam bent %12 arttı bugün biraz düşse de 7.20 ler uzak değil benzinde depoları geçtik bidonlari doldurmaliyiz bundan sonra pek düşeceğe benzemiyor hakkımızda hayırlısı artık 
Aramco saldırısı öncesi brent 60$ seviyesindeydi. Dolar da bugünkü durumdaydı.Saldırı oldu brent ani bir çıkış yaptı onu da hemen fiyata yansıttılar. Bu sabahki haberlerde petrol arzı Aramco'ya ait tesislere yönelik saldırı öncesi seviyelere döndüğünü yazıyor. Bu da brenti düşürecektir .Ama biz o indirimi bindirimde olduğu gibi hemen almayacağız.

Maaşı alırken bir ton vergi, maaşı harcarken bir ton vergi, hep veriyoruz hep. Zamlar jet hızıyla yansıyor da indirimler nedense o kadar hızlı yansımıyor. Allah yardımcımız olsun. 

Kendimmmm ETTİMM

Kendimmmm BULDUM

Neşet Ertaş

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: SCC
Sanırım benzin zirve fiyatında...gelsin 4 tane zırhlı merso da pahalı benzini deneyelim diyen de başkanımız var...

çok merak ediyroum bakalım nereye kadar böyle devam edecek.

Brent petrol 29 dolara düstü, sonra 35 dolara toparladi, euro 7 liradan günü basladi, hayirlisi

Geri
Üst Alt