Jump to content

brsbykr

Üye
 • İçerik sayısı

  22
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

3

brsbykr Hakkında

 • Derece
  Yeni üye

Bilgiler

 • İsim
  barış
 • Yaşadığım Yer
  Eskişehir

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. brsbykr

  Eskişehir Kodlama Yardımı

  Merhaba maalesef çözülmedi daha doğrusu ben eskişehir esnafı ile uğraşmak istemedim. İstanbul'a yolum düşünce vag grup araçlardan anlayan bir yere götüreceğim.
 2. brsbykr

  Park Sensörü Montajı - Eskişehir

  Zar zor vagcomcu bir yer buldum bir ona git kodları açtır bir oto elektrikçiye git ona bir şeyler yaptır yordu beni. Eskişehir bu işler için zor yer. Adamlar habire ekrana suç attılar biz bunu sökelim sana android ekran takalım ona kamera görüntüsü gelir falan filan. Sonuç olarak lanet olsun dedim ve bıraktım uğraşmayı. Parasını vereceğim yolum düşünce ehline yaptıracağım.
 3. brsbykr

  Park Sensörü Montajı - Eskişehir

  Sensörden vazgeçmiştim hocam kamera yaptırayım dedim. Beceremedi Eskişehir dekiler. Çinden getirilen 6.5 inç ekrandan taktırmıştım. Ona görüntüyü getiremediler. Ben de saldım açıkçası. İstanbul'a yolum düşünce enderde yaptırırım belki sensörü falan. Bilmeyen adamlarla uğraşmak zor.
 4. brsbykr

  Eskişehir Kodlama Yardımı

  Çok teşekkürler arkadaşlar
 5. brsbykr

  Eskişehir Kodlama Yardımı

  Merhabalar, bugün yine Ecufast Eşkişehir e tekrar gittim, forumdaki yönlendirmeler sayesinde park asistan ile ilgili bölümleri kapattı. Geri vitese alınca aşağıdaki siyah ekran geliyor artık fakat 2 saniye falan sonra 2.fotoğraftaki yazı geliyor. Elektrik bağlantısını geri vitese bağlı bir lambadan almışlardı arka stoplarda. İkinci kez geri vitese alınca bu görüntüler de gelmiyor kontak kapatıp açmak gerekiyor. Röle ve zaman geciktirici bağladıkları takdirde bu sorunlar da çözülür mü arkadaşlar?
 6. brsbykr

  BENZİNE YİNE ZAM GELMİŞ...

  Maaşı alırken bir ton vergi, maaşı harcarken bir ton vergi, hep veriyoruz hep. Zamlar jet hızıyla yansıyor da indirimler nedense o kadar hızlı yansımıyor. Allah yardımcımız olsun.
 7. brsbykr

  Eskişehir Kodlama Yardımı

  Dün eskişehirde gizli özellik açan vagcom kablosu olan bir yere gittim. Ecufast Eşkişehir dükkanın adı. Bağlandılar kablo ile, ancak zaten 5f byte 19 bit 4 işaretli idi. İşareti kaldırıp tekrar işaretledi falan ancak hala geri vitese alınca hiçbir şey olmuyor. Ayrıca aşağıdaki gibi bir hata gösterdi bana. Bu ne demek oluyor arkadaşlar? Kamera bağlantısında mı sorun var?
 8. brsbykr

  Eskişehir Kodlama Yardımı

  Yok hocam carplayli değil multimedya, linkteki cihaz https://tr.aliexpress.com/item/BODENLA-cretsiz-Kargo-6-5-MQB-MIB-VW-Golf-7-I-in-Araba-Radyo-MirrorLink-MK7/32862529214.html Sanırım montaj yaptırdığım yerde vag can pro kablosu kullanılıyordu çünkü burda paylaşılan vagcom program görüntüleri yoktu bilgisayarda ben de çok bilmediğimden bir şey demedim o anda ama eve gelince biraz araştırdım aşağıdaki ekran görüntüsü olan program açıktı. Ve sanırım o program ile kodlamaları göremediler benim araçta. O yüzden bana şu an Eskişehir'de vagcom kablosu ile ücreti mukabilinde kodlama yapabilen biri lazım.
 9. brsbykr

  Geri Görüş Kamerası Montajı

  Hocam merhabalar bugün teybi ve kamerayı monte ettirdim. Benim de aynı sorunum var geri vitese alınca hiçbir şey olmuyor. Montaj yaptırdığım yerde vagcom kablosu vardı ancak sanırım bu işlerden çok anlamıyorlar çözemediler sorunu. Siz çözebildiniz mi sorunu ne yaptınız?
 10. Merhaba arkadaşlar, bugün 6.5 inch çinli medya cihazı ve bir de kamera montajı yaptırdım ancak kodlama konusunda başarılı olamadılar. Kamerayı devreye alamadılar, geri vitese taktığımda hiçbir şey olmuyor şu an. Ayrıca ayarlardan park ve manevrayı seçtiğimde resimdeki gibi bir yazı çıkıyor. Orta ekran da Almanca oldu onu da Türkçe'ye çeviremediler. Şu an cihazı İngilizce kullanıyorum o yüzden. Eskişehir'de bu işi halledebilecek biri var mı acaba? Ücretini de ödemeye hazırım. Teşekkürler. edit: aracım golf 2015 comfortline, orjinal yada sonradan takılma park sensörü yok
 11. brsbykr

  Geri görüş kamera

  @Uğur Taşçıoğlu Teşekkür ederim sağolun
 12. 1. GOLF 7 MIB 6.5 CİHAZ Link: https://tr.aliexpress.com/item/32862529214.html Bu cihaz için direksiyon tuşlarını aktif etme kodu nedir arkadaşlar? Paylaşabilir misiniz?
 13. brsbykr

  Geri görüş kamera

  @Uğur Taşçıoğlu hocam linkini verdiğiniz ürünü sipariş edince ekstra bir kabloya ihtiyaç oluyor mu? 6.5 inch ekran da almayı planlıyorum, ikisini birlikte montaj ettireceğim.
×
×
 • Yeni Oluştur...