BENZİNE YİNE ZAM GELMİŞ...

Şimdi depo anca 15 litre alır içinde var...

16  kuruş zam 15 litrede 2.40 tl oynar...

Benzinlik yaklaşık 3 km git gel 6 ortalama kısa mesafe olduğu için 6.5 -7 civarı yakar nerede baksan km de 45 kuruş 6 km de 2.70 tl gider...

E şimdi kalk al gel derken...

Neyin hesabı bu ya zammimiz hayırlı olsun hampetrol 58 düşse de yine de zam dan geri dönülmez...

Milleti iyice aklıyla dalga gece gece akıl bırakmadılar....

Şimdi depo anca 15 litre alır içinde var...

16  kuruş zam 15 litrede 2.40 tl oynar...

Benzinlik yaklaşık 3 km git gel 6 ortalama kısa mesafe olduğu için 6.5 -7 civarı yakar nerede baksan km de 45 kuruş 6 km de 2.70 tl gider...

E şimdi kalk al gel derken...

Neyin hesabı bu ya zammimiz hayırlı olsun hampetrol 58 düşse de yine de zam dan geri dönülmez...

Milleti iyice aklıyla dalga gece gece akıl bırakmadılar....
Çok şükür bu haftalık dozumuzu da aldık 😁

Şşşiiiiit fazla dillendirmeyin... Valla zamımıza korlar...

Boşuna demiyorlar gücümüzü milletten alıyoruz diye.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benzine zam geldikçe, kredi kartı akaryakıt kampanyalarındaki alt barem de yükseliyor. Eskiden ne güzel 3 defa 100 liralık alana 30 lira puan veriyolardı.bu sene her banka 4 defa 125 al 30 lira bizden olsuna döndü. Her ay denk getirmeye çalışıyorum 85 km beleşe gezmek iyi oluyor. 

15 eylüle kadar opette boş yok kampanyası var arkadaşlar 200 tl yakıta 10 20 100 tl gibi puan yüklüyor bana bi 10 bi 20 geldi bakalım 100 gelecek mi yada 100 gelen oldu mu? 100 zor ama 20 t gelince iyi oluyor....

3 defa 200 tl lik akaryakıt alımına son gün 15 eylül...

Opet reklamı gibi oldu fakat kampanayları birbirimize aktarırsak faydalanmis oluruz die düşünüyorum saygılarımla....

• Beğen
Tepkiler: SCC
15 eylüle kadar opette boş yok kampanyası var arkadaşlar 200 tl yakıta 10 20 100 tl gibi puan yüklüyor bana bi 10 bi 20 geldi bakalım 100 gelecek mi yada 100 gelen oldu mu? 100 zor ama 20 t gelince iyi oluyor....

3 defa 200 tl lik akaryakıt alımına son gün 15 eylül...

Opet reklamı gibi oldu fakat kampanayları birbirimize aktarırsak faydalanmis oluruz die düşünüyorum saygılarımla....
Opet boş yok kampanyasını bilmiyordum kaçırdım artık.

Ben her ay maximum veya world kampanyası hangisi uyarsa ona katılıyorum. Bankaların web sayfalarından kontrol ediyorum. 

BP [emoji106] Hopi Kampanyası

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Zaten biz arabaya çalışmıyor muyuz? Benden çok masrafı var valla.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bi zamcık yabarız s600 lerin parası çıkar nasıl olsa.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt