Jump to content

niclayt

Üye
 • İçerik sayısı

  173
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

 • Days Won

  1

niclayt last won the day on 20 Nisan

niclayt en çok beğenilen konuya sahip!

niclayt Hakkında

 • Derece
  Katılımcı Üye

Bilgiler

 • İsim
  Yalcin
 • Yaşadığım Yer
  Suvas

Güncel Profil Ziyaretleri

345 profil görüntüleme
 1. niclayt

  BENZİNE YİNE ZAM GELMİŞ...

  Lanet okuya okuya az önce gittim fulledim shell v power 6,94 bence bunlar başlangıç daha çok zamımıza koyacaklar
 2. niclayt

  Sizce bu kadar trafik cezası normal mi??

  @AhmetCakmak hocam Ülkemizde her şeyin yanlış ilerlediği gibi cezaların yazılması-bildirilmesi durumu da yanlış ilerliyor. Bunun adı ceza ve amacı CAYDIRICILIK. Ama ne yapılıyor; Geriye dönük 1-2 yıl öncesinin cezasını Millete fatura ediyorlar Bu durumda da iş caydırıcılıktan çıkıyor (çünkü suç işlendiğinde ceza verilip kişinin aynı hatayı yapması önlenemiyor...) bana göre, geriye dönük gelen cezalar, ceza değil SOYGUNDUR !
 3. niclayt

  Sizce bu kadar trafik cezası normal mi??

  Trafik cezası; CAYDIRICILIKtan çıkıp devletin ekmek teknesi haline geleli epey bir süre oldu... Bu durumda cezalar anormal sayılmaz, normal diyebiliriz.
 4. @Savatage aynı yakıt kavramına kesinlikle katılmıyorum. İstasyondan istasyona, markadan markaya Çekiş, Motor sesi, Yakıt tüketimi, Özellikle rampalarda aracın gaz tepkisinde vs. bana göre fark var. 3 farklı ilde, her zaman Shell aynı istasyonlardan yakıt alırım. Memnunum aslında. Ama daha iyisi de olabilir mi ? düşüncesiyle; İnsanların Opet memnuniyetini okuduktan sonra 3-5 defa farklı farklı istasyonlardan yakıt aldım olumsuz yönde farkları hissettim. Hadi benimki psikolojik diyelim, ekrandaki yakıt tüketimindeki farklara vs. ne diyebiliriz Kısacası farklılıklar var. (tıpkı Shell'in kendi nitro ve normal yakıtı arasındaki farklar gibi...) Farka inanıyorum artık bu konu hakkında şüphem yok, benim merak ettiğim; "Akaryakıt istasyonlarının hangilerinin markaların kendi istasyonu" bunu nasıl anlıyoruz ?
 5. Ben bu konuyu tekrar hortlatacağım. "Akaryakıt istasyonlarının hangilerinin markaların kendi istasyonu" bunu nasıl anlıyoruz ? şahıs mı, markanın kendi istasyonu mu anlamanın yolu nedir ?
 6. niclayt

  Koku Tavsiyesi

  Şu vergi işleri çıkmadan önce çinden alıyordum değişik değişik deniyorduk ne güzel... Hey gidi eski günler... (takip)
 7. https://urun.n11.com/3d-oto-paspas/rizline-volkswagen-golf-7-2013-sonrasi-3d-havuzlu-paspas-P102750649 bu mağazadan bu marka ürünü; 2 polo, 1 jetta, 1 golf için aldım. Tüm araçlarda 2 yıldan uzun süredir kullanıyoruz Bir şikayetimiz yoktur.
 8. niclayt

  Aracımdan Gelen Zırıltı Sesi

  (: http://www.golftutkusu.com/topic/4122-golf-7-burçlardan-gelen-ses/?do=findComment&comment=153576
 9. niclayt

  Castrol Edge Professional 5w-30 LongLife III

  Castrol Professional 5w 30 LongLife III kullanıyorum. Geminbeli geçidi, araç ful dolu, klima açık, o rampalarda aracı sıkıştırıyorum yinede 107°'nin üzerini göremedim daha.. Normal yolda kullanımda 95 - 101 arası. Hafif inişlerde fazla gaz vermediğim zamanlarda 85'e kadar düşüyor.
 10. niclayt

  Castrol Edge Professional 5w-30 LongLife III

  Ben ekteki yağı zamanında SERVİSTEN almıştım. Bagajda her ihtimale karşı duruyor. Bunların bir son kullanma tarihi var mı üzerindeki etiketlerde hiç dikkatimi çekmemişti (sadece üretim yılı var sanırım)
 11. niclayt

  satış iptal

  Son bir fiyat güncellemesi yapıldı. İlan kısa bir süre daha aktiftir...
 12. niclayt

  ULAŞTIĞINIZ EN DÜŞÜK ORTALAMA TÜKETİM

  Araçta genelde 3-4 kişi oluyoruz. Klima hemen hemen her zaman açık. Yol güzergahım inişli çıkışlı. Aşırı sakin kullanan biri DEĞİLİM. Karma ortalamam resimdeki gibi...
 13. Güzel araç... İyi fiyat... Alanada satanada Allah kaza bela vermeden kullanmayı nasip etsin.
 14. Araç varsın bana ekranda voltajı göstermesin.... Dijital Avometre ile akü voltajını kendim ölçtüm. Sonuçlar aşağıdaki gibi. Aküde bir anormallik belirtisi olmadığından (örn: start stop kullanmıyorum ama ne zaman deneme amaçlı tuşa bassam sorunsuz devreye giriyor) bir sorun görünmüyor sanırım. Yinede konuya hakim arkadaşlar çıkan voltaj değerlerine göre yorumlarını belirtirlerse sevinirim. NOT: Servisi aradım araç 1 hafta önce bakıma girmişti, niçin bana akü ile ilgili bir hatırlatma vs yapmadınız diye sorduğumda; aracınız bakıma geldiğinde MUTLAKA AKÜ ÖLÇÜLMÜŞTÜR bir değişim gereği olsaydı size belirtilirdi dediler. İnanmak istiyorum
 15. niclayt

  Aracımdan Gelen Zırıltı Sesi

  Benim en çok sıkıntı yaşadığım olay, burçlardan gelen sesler ve tavandaki gözlük kabında gözlük varsa tıkırtı yapması.... Burçları yağlayarak çözdüm (burçlar ile ilgili konuda hem yağlanan yerlerin resimlerini hem de bir kaç güncelleme yapmıştım son durumu oradan inceleyebilirsiniz) Gözlük bölümü için güzel bir çözüm henüz bulamadım ancak ilgili bölme çıkartılıp içine ince bir kaplama yapabilirsem on numara olacak
×
×
 • Yeni Oluştur...