Golf satın alıcam yardımınızı bekliyorum

Midline araç kimden olursa olsun alınmaz

@mbonat eğer araç buysa kaputta da sıkıntı var gibi geldi bana. Kaputun sağında çizgi nizami, soluna bakarsak baş ve son kısımlar arasında uyumsuzluk var. Muhtemelen sürücü tarafı menteşe sıkıntılı, haliyle de araç sürücü tarafından ağır bir darbe almış gibi geliyor bana. Bir diğer husus ön göğüsünün yumuşak plastiği ve direksiyon arkasındaki sert plastik arasında büyük renk tonu farkı var, ki benim hatırladığım kadarıyla olmaması gerekiyor o farkın. 

87FC9A82-E4F6-4CE8-B380-AAF80D67ED98.jpeg

@mbonat eğer araç buysa kaputta da sıkıntı var gibi geldi bana. Kaputun sağında çizgi nizami, soluna bakarsak baş ve son kısımlar arasında uyumsuzluk var. Muhtemelen sürücü tarafı menteşe sıkıntılı, haliyle de araç sürücü tarafından ağır bir darbe almış gibi geliyor bana. Bir diğer husus ön göğüsünün yumuşak plastiği ve direksiyon arkasındaki sert plastik arasında büyük renk tonu farkı var, ki benim hatırladığım kadarıyla olmaması gerekiyor o farkın. 

Ekli dosyayı görüntüle 22399
Hocam çamurluk değişmiş takarken düzgün takmadılarsa veya yan sanayi parça kullandılarsa düzgün oturmamış olabilir .

Göğüs rengi banada çok açık geldi kendi aracımda daha koyu airbag açıp göğsü değiştirmeyip kaplatmış olabilirler .

Midline ve dizel araçlar genelde kiralama filo çıkması olduğu için herşey çıkabilir .

Galeride araca masraf etmeden satmaya çalışıyor sanırım yada orjinall dursun diye plastik aksamları ellememişler .

Ön arka tamponda çizik dolu çeki kapağı boyasız koltuklarda leke var 

Birde bana araç basık gibi geldi bluemotion donanıma sahip araçlar daha basık geliyor diye biliyorum .  O da kontrol edilmeli.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hocam detaylı incelemen için sağol ben onları hiç farketmedim sen söyledikten sonra farkettim haklısın. Satıcıyla konuşup başka araç bakıcam. Bu arada fiyatlar çok yükseldiği için midline bakıyorum gönül ister dolu paket olsun ama piyasa belli uçmuş gidiyor bugün 75e bulduğuna yarın 76, 77diyorlar

Hocam detaylı incelemen için sağol ben onları hiç farketmedim sen söyledikten sonra farkettim haklısın. Satıcıyla konuşup başka araç bakıcam. Bu arada fiyatlar çok yükseldiği için midline bakıyorum gönül ister dolu paket olsun ama piyasa belli uçmuş gidiyor bugün 75e bulduğuna yarın 76, 77diyorlar
Araç kaçbindeydi hocam ne kadara anlaştınız? Bende de 155 bnde midline plus var. Piyasa araştırması yapıyorum

boya farkını yakından görmek gerekir foto ile yanıltabilir. Fakat bu kaput,çamurluk birleşme noktaları her Golfte farklı.kaza yaptığı anlamı çıkarmak ağır tabir olur. Daha öncede 5-6 golf yan yana geldiğimizde dikkatlice inceleme sonucu hiç birinin ötekiyle aynı olmadığı ve bu araçlarında hiç birinin kazaya karışmadığı gerçeği insanı rahatsız etmeye yetiyor. Sağlam bir ekspertiz ile yolunuza devam edin derim.@koserh11 

@Nfk 4.golfünü kullanan birisi olarak da tüm araçlarımdaki hatlar aynı açıklıktaydı. Mevcutta highline ve comfort golf birlikte bulunuyor ve ikisine de geçen baktığımda far üzerindeki kısımlar aynı biçimde oturuyor. Bunun diğer golflerde de dikkatimi çekme sebebi çamurluğun far üzerinde kalan kısımlarının biraz havada durması hep dikkatimi çekmiştir o sebeple hep aracın hatlarına, parçalar arası mesafelerine bakarım. 

Ufak bir tavsiye, bayiden boyalı çıkan araç sayısı da az değil. Ben sıfır araç alsam da baktırıyorum boyasına. Gemi halatları çarpan araçlar çoğu kişiye hatasız, boyasız ,sıfır diye satılıp gidiyor. Araç sahipleri ise bu durumu satarken görüyor. Hatlar arasında mutlak uyumluluk beklenemeyebilir belki ama bu kadar da uyumsuzluk beklenebilir bir şey değil.

Hayırlısı Olsun Hocam.. Umarım dileğiniz içinize sinen aracı bulursunuz.. 

Midline araç kimden olursa olsun alınmaz
edep-aklin-tercumanidir-insan-edebi-kadar-akilli-akli-kadar-serefli-serefi-kadar-kiymetlidir-sems-i-tebrizi.jpg

Selamın aleyküm arkadaşlar X bir galeride golf7 midline 1.6 tdi araçı beğendim  kısmetse cuma günü bir golfe sahip olucam araçın sadece çamurluğu değişmiş harici hatasız olduğu söylendi buda benim için çok sorun teşkil etmedi aracı dışardan beğendim içime sindi. Arkadaşlar araç 2014model ve araçta sis farı var ben bu durumdan biraz huylandım biraz araştırdım midline larda fabrika çıkışı sis farı olmuyor yada opsiyonel olarak olabiliyormu ? acaba aracın ön tamponudamı değişti? satıcı arkadaş tek değişeni çamurluk diyor bu sis farı sonradan takılıyormu takıldığında herhangi bir sorun teşkil edermi arıza ışığı gibi? Arkadaşlar beni bir aydınlatırsanız sevinirim. 
Alma abim, boşver. a180 bakın.

Midline bakan insana herkes comfort al diyor[emoji23] ya bu midline bakanlarda ister comfort ama midline kmsi azdır dizeldir benzinli comfort almaktansa dizel midline alır bu onun kararıdır. Ben midline aldığımda eklemeler ile gayet kendi işlerimi görcek hale getirdim sizde ilerde öyle ekliyebilirsiniz. Sis farı konusu bcm değişmesi zorunlu değil şöyleki arka sise bağlanıp kullanabilir ama orijinal bağlantı olmadığı için arka sis ve ön sis beraber yanacaktır. Herhangi bir arıza ışığı yakmaz..

@Savatage  İnsanların sonradan pişman olacağı aracı almamalarını söylemeye böyle yorum yapıyorsab sen caminin önünden geçmiş bir adam değilsindir

Geri
Üst Alt