Welcome to Golftutkusu

9LOgm5.jpg

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Burada Golf adına aradığınız her şeyi bulacağınıza inancımız tam..

Aramıza katılmanız için Golf sahibi olmanız gerekmiyor. Başka bir marka araca sahip olabileceğiniz gibi hiç bir aracınız da olmayabilir.

Burada sadece Golf  göklere çıkartılmadığı gibi diğerleri de yerilerek Golf'ün üstünlüğünü iddia etme hatasına düşmüyoruz. Herkesin karar ve fikirlerinin değerli olduğunu bildiğimizden, her birine saygılıyız ve eşit biçimde ifade özgürlüğüne sahiptir tüm düşünceler.

"Golf satın aldığınızda bir arabadan fazlasına sahip olduğunuzu göreceksiniz"

Kastım her geçen gün bir yenisini diğerleri arasına eklediğiniz detaylar, kullanım özellikleri değildir. burada bilgi ve tecrübeden fazlasını da paylaştığımızı göreceksiniz: bir paylaşım platformunda nadiren bulunan seviyeyi,  çıkarsız paylaşımın sonucu olan ; samimi bir dostluğu bulacaksınız uzun yıllar önce kaybettiğimiz.

Yorumsuz, tarafsız, tartışmasız ve yüzlerce gereksiz mesaj okumadan aradığınızı bulmaya odaklı ve görsellerle desteklenmiş Golf ansiklopedisinin yapraklarıdır çevirdikleriniz. Onlar ki ciddi bir emeğin ve işbirliğinin sonuçlarıdır. 

Eğer bir Golf  sahibiyseniz veya almayı düşünüyorsanız normalde yıllar alacak tecrübe sonucu öğreneceklerinizi çok daha kısa sürelerde öğrenmeniz mümkün olacak. Bu araştırmanızın sonunda sadece bir Golf sahibi olmadığınızı göreceksiniz.

Bilgiyi güçle ve gücü parayla özdeşleştirenlerin fena halde yanıldıklarının en önemli kanıtı sınırsız seyahat özgürlüğüdür sayfalar arasında.

 bu paylaşım platformunda vereceğiniz manevi destek doğru yolda olduğumuzun en önemli kanıtı olacaktır. Lütfen üye olarak desteğinizi esirgemeyin.

Üyelik esnasında telefon, plaka vb. şahsi bilgileriniz istenmeyecektir.

7v47yY.jpg

mo_coco

Üye
 • İçerik sayısı

  249
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  1

mo_coco last won the day on 14 Ekim tarihinde 2016

mo_coco had the most liked content!

mo_coco Hakkında

 • Derece
  Onbaşı
 • Doğum Günü

Converted

 • İsim
  Koray
 • Yaşadığım Yer
  İzmir
 1. Maşallah .. Güle güle kullan yağızım.. Kazasız belasız sürüşler olsun..
 2. Daha değerlendirmedim malum site ilanını açtım.. Bakalım nasip Led stopdan eski stoplara geçen olur mu bilemedim Belki bi kaza vs. sonrası allah korusun birisinin ihtiyacı olursa yardımcı olmak isterim.. Saygılar
 3. Şiddetle tavsiye ederim.. Eibach pro kit
 4. Hoşgeldiniz.. Keyifli forumlar
 5. Çok teşekkürler Tevfikim Denk gelelim bi ara
 6. Çok teşekkürler hocam..
 7. O zaman düşünenler düşünmeye devam etsinler ledler bana hayırlısı olsun.. Arkadaşlar herşeyi başkalarından beklemeyin biraz araştırma yapın ve kendi el becerinizle başarmaya çalışın.. Bakın araştırın sorun soruşturun.. Bende kendim montajını yaptım ve 200 liram cebimde kaldı.. Yeni ledlerin 2.400 - 2.600 olduğu günümüzde bunlara 1.200 liranın çok olduğunu düşünenler arkadaşlar altlarındaki arabanın Golf olduğunu unutmasınlar.. Kaldı ki çıkan stoplarımı da değerlendirediğimi düşünürsek bu rakam komik bile kalabilir.. Rahmi kardeşim fiyat konusunda kesinlikle sabit kalman kanaatindeyim.. Vosmer Gaziemir Yedek Parça Ersin beyle 1 haftadan beri diyalog halindeyken 1.800 liranın altında bir fiyatın imkansız olduğunu söylemiştir bana.. Tabiyki herkesin fikirlerine düşünce özgürlüklere saygılıyız ama sizlerde biraz mantıklı düşünürseniz bize hak vereceksiniz.. Saygılar
 8. Evet arkadaşlar detaylı fotolar geldi.. Yağız arkadaşımın izniyle sizlerle de paylaşmak istedim.. Yağızın led stoplarda bana geldi video-1490267526.mp4
 9. Merhabalar iletişim no alabilirmiyim ?
 10. Bende bir haftabaşı günceli yapayım istedim.. Mutlu Bol Kazançlı Haftalarımız olsun
 11. Aramıza Hoşgeldin Durbanlılar
 12. Fiyat öğrenebilirmiyim.. Saygılar..
 13. Hoşgeldiniz aramıza keyifli forumlar dilerim.. Kazasız belasız sürüşleriniz olsun...
 14. Ne zaman çektin bunları kardeşim