Welcome to Golftutkusu

9LOgm5.jpg

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Burada Golf adına aradığınız her şeyi bulacağınıza inancımız tam..

Aramıza katılmanız için Golf sahibi olmanız gerekmiyor. Başka bir marka araca sahip olabileceğiniz gibi hiç bir aracınız da olmayabilir.

Burada sadece Golf  göklere çıkartılmadığı gibi diğerleri de yerilerek Golf'ün üstünlüğünü iddia etme hatasına düşmüyoruz. Herkesin karar ve fikirlerinin değerli olduğunu bildiğimizden, her birine saygılıyız ve eşit biçimde ifade özgürlüğüne sahiptir tüm düşünceler.

"Golf satın aldığınızda bir arabadan fazlasına sahip olduğunuzu göreceksiniz"

Kastım her geçen gün bir yenisini diğerleri arasına eklediğiniz detaylar, kullanım özellikleri değildir. burada bilgi ve tecrübeden fazlasını da paylaştığımızı göreceksiniz: bir paylaşım platformunda nadiren bulunan seviyeyi,  çıkarsız paylaşımın sonucu olan ; samimi bir dostluğu bulacaksınız uzun yıllar önce kaybettiğimiz.

Yorumsuz, tarafsız, tartışmasız ve yüzlerce gereksiz mesaj okumadan aradığınızı bulmaya odaklı ve görsellerle desteklenmiş Golf ansiklopedisinin yapraklarıdır çevirdikleriniz. Onlar ki ciddi bir emeğin ve işbirliğinin sonuçlarıdır. 

Eğer bir Golf  sahibiyseniz veya almayı düşünüyorsanız normalde yıllar alacak tecrübe sonucu öğreneceklerinizi çok daha kısa sürelerde öğrenmeniz mümkün olacak. Bu araştırmanızın sonunda sadece bir Golf sahibi olmadığınızı göreceksiniz.

Bilgiyi güçle ve gücü parayla özdeşleştirenlerin fena halde yanıldıklarının en önemli kanıtı sınırsız seyahat özgürlüğüdür sayfalar arasında.

 bu paylaşım platformunda vereceğiniz manevi destek doğru yolda olduğumuzun en önemli kanıtı olacaktır. Lütfen üye olarak desteğinizi esirgemeyin.

Üyelik esnasında telefon, plaka vb. şahsi bilgileriniz istenmeyecektir.

7v47yY.jpg

mo_coco

Üye
 • İçerik sayısı

  231
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  1

mo_coco last won the day on 14 Ekim tarihinde 2016

mo_coco had the most liked content!

mo_coco Hakkında

Converted

 • İsim
  Koray
 • Yaşadığım Yer
  İzmir
 1. Evet arkadaşlar o zmn gelenler için bir cuma günceli yapabilirmiyiz ? Bakalım kimler bizimle olacak ?
 2. @Ender Hocam ben biraz temizlik yönünden sıkıntılı olduğum için üzülerek satmak zorunda kaldım.. Siyah jantlar temizlik yönünden bana çok sıkıntı verip sinirlerimi bozuyor Tabi ki bu benim görüşüm.. Zevkler ve renkler..
 3. @Negatiwe Akşam garajda ilk işim o abi
 4. @Negatiwe Bu arada buradan Serdar KORKMAZ abime diğer bir deyiş ile ( @Negatiwe ) çok özel bir teşekkür etmek isterim.. Bir kere söylemem ile bana elinde kendi için ayırmış olduğu stickerlardan gönderdi.. Büyük bir zevkle kendi aracıma uygulayacağım.. Buradaki abi ve kardeşlikler bana çok güzel dostluklar edindirdi.. Tekrardan çok teşekkürler.. Saygılar
 5. @DT engineer Maşallah kardeşim aracınız çok güzel emek harcanmış.. Bu hafta Pazar günü İnciraltında bir buluşmamız olacak sizleri de aramızda görmek isteriz.. Hem tanışmış oluruz..
 6. Sattığım için en mutlu olduğum jant Hayırlı satışlarınız olsun.. 1.2 tsi Fabrikasyon sorunsuz 1 sene kullandım..
 7. Aramıza hoşgeldin.. Keyifli forumlar dilerim..
 8. Aramıza hoşgeldiniz.. Buluşma olarak da 12 Şubat Pazar günü İnciraltı Engelliler Otoparkında toplanıyoruz. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.. Saygılar
 9. İçin rahat olsun kardeşim geçen ay kusursuz bu şekilde geçildi.. İzmir Karşıyaka
 10. Kazasız belasız sürüşler dilerim..
 11. @sefayksl@burakca Sanırım çoğunluk İnciraltı gibi gözüküyor.. Umarım katılım yüksek olur.. Bu arada hava durumu nasıl acaba ?
 12. @DT engineer Şimdilik 12 Şubat Pazar İnciraltı Engelliler Otopark yeri gibi gözüküyor kardeşim.. Takip de kalırsan bir değişiklik durumunda haberdar olursun.. Saygılar
 13. @tfk35 Şimdi sıra onlara geldi dostum tşkler
 14. Ve montaj aşaması ufak tefek sıkıntıları hallettikten snr mutlu sona ulaştık