Welcome to Golftutkusu

9LOgm5.jpg

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Burada Golf adına aradığınız her şeyi bulacağınıza inancımız tam..

Aramıza katılmanız için Golf sahibi olmanız gerekmiyor. Başka bir marka araca sahip olabileceğiniz gibi hiç bir aracınız da olmayabilir.

Burada sadece Golf  göklere çıkartılmadığı gibi diğerleri de yerilerek Golf'ün üstünlüğünü iddia etme hatasına düşmüyoruz. Herkesin karar ve fikirlerinin değerli olduğunu bildiğimizden, her birine saygılıyız ve eşit biçimde ifade özgürlüğüne sahiptir tüm düşünceler.

"Golf satın aldığınızda bir arabadan fazlasına sahip olduğunuzu göreceksiniz"

Kastım her geçen gün bir yenisini diğerleri arasına eklediğiniz detaylar, kullanım özellikleri değildir. burada bilgi ve tecrübeden fazlasını da paylaştığımızı göreceksiniz: bir paylaşım platformunda nadiren bulunan seviyeyi,  çıkarsız paylaşımın sonucu olan ; samimi bir dostluğu bulacaksınız uzun yıllar önce kaybettiğimiz.

Yorumsuz, tarafsız, tartışmasız ve yüzlerce gereksiz mesaj okumadan aradığınızı bulmaya odaklı ve görsellerle desteklenmiş Golf ansiklopedisinin yapraklarıdır çevirdikleriniz. Onlar ki ciddi bir emeğin ve işbirliğinin sonuçlarıdır. 

Eğer bir Golf  sahibiyseniz veya almayı düşünüyorsanız normalde yıllar alacak tecrübe sonucu öğreneceklerinizi çok daha kısa sürelerde öğrenmeniz mümkün olacak. Bu araştırmanızın sonunda sadece bir Golf sahibi olmadığınızı göreceksiniz.

Bilgiyi güçle ve gücü parayla özdeşleştirenlerin fena halde yanıldıklarının en önemli kanıtı sınırsız seyahat özgürlüğüdür sayfalar arasında.

 bu paylaşım platformunda vereceğiniz manevi destek doğru yolda olduğumuzun en önemli kanıtı olacaktır. Lütfen üye olarak desteğinizi esirgemeyin.

Üyelik esnasında telefon, plaka vb. şahsi bilgileriniz istenmeyecektir.

7v47yY.jpg

mo_coco

Üye
 • İçerik sayısı

  209
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  1

mo_coco Hakkında

 • Derece
  Onbaşı

Converted

 • İsim
  Koray
 • Yaşadığım Yer
  İzmir
 1. Bagaj kapağını açın.. daha rahat takacaksınız emin olun Aynısı ben denedim ve oldu.. Fotolarını akşam yüklerim
 2. bunu takmak için stop lambasını sökmenize gerek yok bilginiz olsun.. Direk lambanın üzerine yapıştırabilirsiniz
 3. Hocam 2. el.. 250 lira boyası bana ait
 4. Uzun bir aradan sonra bir kaç foto ekleyelim dedik.. Sağlam bir çalışmanın ardından sonunda 4 parça spoilerımıza kavuşabildik
 5. 1.4 tsi highline saf beyaz cam tavanlı

  Hayırlısı olsun.. Kazasız belasız sürüşleriniz olsun..
 6. Görünüş olarak APP' ler daha güzel ama bence çok da ısrar etmemek gerekir.. Bende geriye dönenlerdenim bence sizde başınıza gelmeden dönün derim.. 412,00.-TL sağlam rakam :/ Saygılar..
 7. @Redline Maşallah kardeşim çok güzel olmuş
 8. @silvershadow İzmir için buluşma vakti daha gelmedi mi abicim
 9. @harvey Öyle düşünmeyin Golf her zmn Golf' dür
 10. İlk fırsatta bir toplantı planlanacaktır.. Bilginize.. Saygılar
 11. @bahaman Çok teşekkürler dostum allah razı olsun bnm orjinal üzerlerinde 17' madridler vardı ama malesef onlarla ben fazla uğraşamadım.. Çok çabuk kirleniyorlardı temizlemekten yorulmuştum artık durbanlar 18' çok da memnunum ilk başlarda çok korktum benim aracım 1.2 tsi.. acaba performans, yakıt vs. ama sonradan dedim ki iyi ki almışım hiç sıkıntı yaşamadım şuana kadar.. tabiki orjinal fabrikasyon olsun istersen ama wosmer' de adet fiyatına lastiksiz 1.000,00.-TL fiyatını duyunca koşarak replicaya yöneldim mecburen.. Replica lastikli fiyatı 2.000,00.-TL olarak yansımıştı bana ama 1,5 sene oluyo hemen hemen..
 12. @fcsrn Çok teşekkürler kardeşim..
 13. @driver_can Anladım kardeşim hayırlı teskerelerin olsun.. Kazasız belasız gidip gel..