Welcome to Golftutkusu

9LOgm5.jpg

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Burada Golf adına aradığınız her şeyi bulacağınıza inancımız tam..

Aramıza katılmanız için Golf sahibi olmanız gerekmiyor. Başka bir marka araca sahip olabileceğiniz gibi hiç bir aracınız da olmayabilir.

Burada sadece Golf  göklere çıkartılmadığı gibi diğerleri de yerilerek Golf'ün üstünlüğünü iddia etme hatasına düşmüyoruz. Herkesin karar ve fikirlerinin değerli olduğunu bildiğimizden, her birine saygılıyız ve eşit biçimde ifade özgürlüğüne sahiptir tüm düşünceler.

"Golf satın aldığınızda bir arabadan fazlasına sahip olduğunuzu göreceksiniz"

Kastım her geçen gün bir yenisini diğerleri arasına eklediğiniz detaylar, kullanım özellikleri değildir. burada bilgi ve tecrübeden fazlasını da paylaştığımızı göreceksiniz: bir paylaşım platformunda nadiren bulunan seviyeyi,  çıkarsız paylaşımın sonucu olan ; samimi bir dostluğu bulacaksınız uzun yıllar önce kaybettiğimiz.

Yorumsuz, tarafsız, tartışmasız ve yüzlerce gereksiz mesaj okumadan aradığınızı bulmaya odaklı ve görsellerle desteklenmiş Golf ansiklopedisinin yapraklarıdır çevirdikleriniz. Onlar ki ciddi bir emeğin ve işbirliğinin sonuçlarıdır. 

Eğer bir Golf  sahibiyseniz veya almayı düşünüyorsanız normalde yıllar alacak tecrübe sonucu öğreneceklerinizi çok daha kısa sürelerde öğrenmeniz mümkün olacak. Bu araştırmanızın sonunda sadece bir Golf sahibi olmadığınızı göreceksiniz.

Bilgiyi güçle ve gücü parayla özdeşleştirenlerin fena halde yanıldıklarının en önemli kanıtı sınırsız seyahat özgürlüğüdür sayfalar arasında.

 bu paylaşım platformunda vereceğiniz manevi destek doğru yolda olduğumuzun en önemli kanıtı olacaktır. Lütfen üye olarak desteğinizi esirgemeyin.

Üyelik esnasında telefon, plaka vb. şahsi bilgileriniz istenmeyecektir.

7v47yY.jpg

mo_coco

Üye
 • İçerik sayısı

  271
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  1

mo_coco last won the day on 14 Ekim tarihinde 2016

mo_coco had the most liked content!

mo_coco Hakkında

 • Derece
  çavuş
 • Doğum Günü

Converted

 • İsim
  Koray
 • Yaşadığım Yer
  İzmir
 1. Plaka stickerlarımı çok sevdiğim bir abim hediye olarak verdi.. Ön lip ise Ez lip olarak geçiyor hocam
 2. Çok teşekkürler.. U Ledler orjinal hocam fabrikasyon olarak opsiyonel seçim.. Ön lip ise Ez lip olarak geçiyor internette araştırırsanız bulmamanız imkansız
 3. Hayırlı teskerelerin olsun dostum.. Kazasız belasız git gel inşallah..
 4. Hoşgeldin dostum.. Keyifli forumlar dilerim. İzmir olarak Whatsaap grubumuzda mevcut dilersen seni oraya da ekleyebilirim.. Kazasız belasız sürüşler olsun..
 5. Deneyeceğim teşekkürler..
 6. Maşallah Kardeşim Allah Kaza Bela Vermesin.. Aracını çok özlediğin her halinden belli
 7. Ben bu garajı çok merak ettim doğrusu.. Geçmiş olsun
 8. Bu sefer kaçırmamalıyım yıkama etkinliğini
 9. Malesef ki Murat Hocam, Fırat Abim ve Tevfik Kardeşim İzmir' de olduğumuz için toplanma yerlerimiz sanırım sınırlı.. Yine ufak çaplı bir oylama sunacak olursak, Benim aklıma gelenler; 1 - İnciraltı Kent Ormanı 2 - Balçova Otopark - 2 3 - Forum Bornova 4 - Selway Outlet Balçova Bence rahat edeceğimizi düşündüğüm yerler buralar ama farklı fikirler olursa da oylamaya ilave edebiliriz bence.. Önemli olan birlikte olmak hoş paylaşımlar yapıp dostluğumuzu daha kuvvetlendirmek diye düşünüyorum.. Saygılar
 10. Murat abim özledik Bu güzel havaları değerlendirmemiz lazım
 11. Merhabalar Arkadaşlar, Abilerim, Kardeşlerim.. Sanki biraz fazla ara vermedik mi buluşmalarımıza.. En yakın zamanda güzel bir etkinlik yapmasak mı İzmir olarak ? Fikirlerinizi alabilirmiyim ? Saygılar
 12. Hayırlısı olsun keyifli forumlar ve sürüşler
 13. Düşünmeden tak geç derim dostum.. Ama dikkatli kullanman dileğiyle
 14. Aslında varya Tevfikim Balçova Dörtyol çok iyi değil mi yaaa Hem yer bakımından geniş geniş bana uyar vala ne zmn isterseniz İlk fırsatta bir yıkama etkinliği yapalım havalar artık mis