Jump to content

Nfk

Üye
 • İçerik sayısı

  475
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

 • Days Won

  5

Nfk last won the day on 25 Kasım

Nfk en çok beğenilen konuya sahip!

4 Takipçiler

Nfk Hakkında

Bilgiler

 • İsim
  Nevzat
 • Yaşadığım Yer
  İstanbul

Güncel Profil Ziyaretleri

2029 profil görüntüleme
 1. Nfk

  Koltuk altı çekmece

  hiç sevmem hatta nefret ederim
 2. Nfk

  Koltuk altı çekmece

  saklama gözü için almadım ki ben golfü daha geçerli sebeplerim vardı..
 3. Nfk

  Koltuk altı çekmece

  @krym öle de olmaz be hocam
 4. Nfk

  Koltuk altı çekmece

  @Culture33 torpido,araç içi saklama gözleri falan hep boş kullanırım. cızırtı ses falan yapar takarım ben o seslere cd de daha hiç kullanmadım. yoksa bana fazla mı bu araç
 5. Nfk

  Koltuk altı çekmece

  ya çok mu ihtiyaç acaba. benim araçta var 3 senedir daha bir kere dahi bişey koymadım kuytuda koydugum yeri unuturum diye 2019 araçlarda yoksa benim koltuklarla değişebiliriz
 6. Nfk

  2016 EXCLUSİVE + OPSİYON VW CC

  @Duhansahin tahmin edebiliyorum hocam
 7. Nfk

  2016 EXCLUSİVE + OPSİYON VW CC

  @Duhansahin aracınız çok güzel maşallah umarım dilediğiniz gibi iki tarafıda mutlu edecek bi satış olur hocam. Şimdiden hayırlısı olsun. Affınıza sığınarak bir kaç söz edeceğim. Forumda kim aracını satışa koyarsa o konu dallanıp budaklanıp bambaşka yerlere gidiyor. Samimi söylüyorum ben satıcının yerine kendimi koyup empati yapıp değişik duygulara bürünüyorum. Geçenlerde yeni ev alma niyetine girip aracımı satma gereksinimi doğdu. sonra foruma bi bakınayım dedim. Aman Ya rabbi satıştaki araçlar için ne yorumlar ne yorumlar. biraz abartı gelecek ama durduk yere bu strese giremem deyip satıştan vazgeçtim. Özetle Allah araç alana da satana da sabır versin.
 8. @HONEY saf beyaz hocam araç. Vw de orjx beyazı sedefli beyaz gibi. @MHC Hayırlısı olsun hocam. Umarım tez vakitte satılır aracınız.
 9. @alpercck @Beşiktaş1903 hocamın dediği doğrudur. klima sıcaklığını düşürüp kaparsan en son set ayarı neyse ona göre üfler ufak ufak.
 10. @Serkanasn ben tamamen konunun uzamaması tarafındayım hocam. Para verip aldığımız araçlara tabi ki tapmıyoruz sadece korumak varken neden zarar verelim ki. neyse belki ben sizin dediklerinizi yanlış anladım belki de siz benim yazdıklarımı. Kalpler kırılmasın ortak noktamız hep dostluk olsun. Selamlar saygılar hocam.
 11. @Serkanasn buranın bir forum sitesi olduğunu biliyorum ve seviye olarak diğer forum sitelerinden fersah fersah önde olduğundan buradayım. Yazdıklarınızda hakaret zaten olamaz.!! Sizin aracını seven arkadaşlara ve bu sebepten burada olan topluluğa bu kadar akıl fakiri yorum yapmanız sorun. Benim yazdığım yorum herkese açıktır doğrudur ama sizin yazdığınız yorum hiçte masum değil. Sakin kafa ile yazdığınız yorumu okuyun ne demek istediğimi anlayacaksınız. Artı klavye başından tartışacak kadar da ilkokul çocuğu da değilim !!!
 12. Nfk

  Bayide sıfır araba kaldı mı?

  @sefabucak doğrudur hocam
 13. @bf417 bu ülkede ? İşini düzgün yapan ?? Arada nadiren çıkıyor
 14. @berke05 hocam servisin böyle bir hizmeti olduğundan bilgim yok. Bence servis para kazanamayacağı bi iyilik yapmaz. Kontrollerde şu bu diyip masraf çıkartma ihtimalleri yüksek. Tabi bu benim düşüncem biraz şizofrenik oldu ilk yardım çantası sorusuna gelirsek, ben geçtiğimiz pazartesi muayeneden ilk yardım çantası olmadan sorunsuz geçtim. O konuda rahat olabilirsiniz. Kısa far hafif kusur ve her ne hikmetse motor şase no okunamıyor hafif kusur notu düşülmüş.. yahu araç wolfsburgdan çıktığı gibi nasıl okunamıyor ilginç.
 15. Birincisi üslubunuz böyle bi forum sitesine hiç yakışmıyor. ( size yakışır yakışmaz pek umrumda değil ! ) ikincisi siz aracınıza nasıl davranırsanız davranın benim gibi aracını seven insanlara böyle kelimeler kullanmanız haddinize değil. @Unclaimed hocam saygılar
×
×
 • Yeni Oluştur...