Jump to content

Nfk

Üye
 • İçerik sayısı

  604
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

 • Days Won

  5

Nfk last won the day on 25 Kasım 2019

Nfk en çok beğenilen konuya sahip!

Topluluk Puanı

741

3 Takipçiler

Nfk Hakkında

 • Derece
  Paylaşımcı Üye

Bilgiler

 • İsim
  Nevzat
 • Yaşadığım Yer
  İstanbul

Güncel Profil Ziyaretleri

2654 profil görüntüleme
 1. Nfk

  Leondan Leona geçiş

  10/10 B
 2. Nfk

  Golf 7 lastik tercihi

  @Savatage 225/45/17 benim lastik ölçüleri hocam.
 3. Nfk

  Golf 7 lastik tercihi

  @Savatage @Savatage şimdi nette bayağı bir yorum okudum semperit için. 10 yorumun 8-9 u olumlu hocam. Vakit bulabilirsem işten güçten Çamlıca'ya uğrayım ben.
 4. Nfk

  Golf 7 lastik tercihi

  @Savatage tamam da hocam lastik sırf germany diye de alınmaz ki. Hee 600 verip aldığın conti seviyesinde bir lastiği sırf ismi semperit diye 360 a veriyorlarsa gayet mantıklı tabi.
 5. Nfk

  Golf 7 lastik tercihi

  @Savatage hocam kullanıp deneyimleyen olmadığı için olabilir. siz bir deneyimleyin sizden sonra alabilirim olumlu dönüş alırsanız Hatta çoğu forumdaşa da ön ayak olmuş olursunuz.
 6. Nfk

  Golf 7 lastik tercihi

  @forjust1day Fm800 yumuşak hamurlu diye hatırlıyorum hocam doğru mudur ? yol sesi, yol tutuşu,ıslak performansı nasıl ? Bmw aracımda da vardı Dunlop (sene 2005 felan). ilk ve tek kazamı lastik yüzünden yaşamıştım. kurudan ıslak zemine 120 km/h'le girdiğimde aracın arkası önüme gelmişti. kaç kez savrulduğumu sayamadım o bariyer senin bu bariyer benim. Üzerine 15 sene geçti haliyle teknoloji de çok ilerledi. Dunlop'tan uzak duruyorum hocam ister istemez ama almam asla da demem.
 7. Nfk

  Golf 7 lastik tercihi

  Üstatlar bende lastik değiştirme düşüncesindeyim. Gerçi çok kullanamadığım için aracı öyle aciliyeti de yok. Lastik konusunda o kadar çok şey yazılıp çizildi ki, her okumam da tamam bende bundan alayım diyorum. Sonra bir alt yorumda aman uzak durun o lastikten yorumları vs.. Herkesin lastikten beklentisi tabi ki farklı olduğu için değişik yorumlara da hak veriyor insan. 225/45/17 yıllık maksimum 10-12k kullanım çoğunlukla sakin, yeri geldiğinde de sert kullanımda beni asfaltta tutacak lastik önerilerinizi rica ediyorum. Şimdiden teşekkürler..
 8. Nfk

  Golf 7 lastik tercihi

  @forjust1day çok uğraşmak gerekiyor böyle durumlarda Tuna hocam. insanı bezdiriyorlar. Hep tanıdık muhabbetiyle çözebilen çözüyor işini. Yoksa bıkana kadar uğraştırmaca. Geçmiş olsun, çok sinir bozucu bir durum.
 9. Nfk

  Golf 7 lastik tercihi

  @forjust1day 3. yılında kılcal çatlaklar başladı bende hocam. sizin ki gerçekten çok erkenmiş bir sıkıntı yanlış bir şeyler olabilir. Lastiklerin üretim yılı bir de aklıma Tekirdağ'ın efsane soğuğu geldi.
 10. Nfk

  Golf 7 lastik tercihi

  @Savatage hatta yanaktaki sakallar dahi duruyor hayret edersin
 11. Nfk

  Golf 7 lastik tercihi

  @Savatage bizim briçstonelara bişey olmuyor hocam. benimde 37500 de lastikler çıkar sil sıfır diye sat
 12. Nfk

  R -Line Yarış Mavisi Aracım SATILIKTIR.

  Bende tam bunu yazacaktım. Dalavereci çoğunluğu. Allah kimseyi onların eline düşürmesin.
 13. Nfk

  R -Line Yarış Mavisi Aracım SATILIKTIR.

  Hayırlı satışlar @Ender hocam. Araçlar geçici gene alınır daha iyileri de nasip olur inşallah. Güzel bir iş için gitmesi yerinde bir karar. bu arada içimden bir seste sat aracını Çek krediyi al mavişi, forumdan başka yere gitmesin bu güzellik diyor
 14. Nfk

  Pasta-cila için neresi tercih edilmeli ? (Istanbul)

  Şevket usta hem temiz işçilik yapar hemde muhabbetine doyum olmaz. Tavsiye ederim. Benden de selamlar eğer giderseniz
 15. Nfk

  DİJON ORİJİNALLİK

  Orijinal hocam
×
×
 • Yeni Oluştur...