ARAÇ KOKUSU

@muhammedakgunes hocam dilerseniz benzinlikten 1 adet alın little trees deneyin. Diğer asılan kokularla uzaktan yakından alakası yok :) kokusu kaliteli (koklayınca ne demek istediğim anlaşılır az çok) ve gerçekten çok uzun süre kokuyor. 
Aynen ilk denk geldiğimde alacağım bakalım.Bayağı merak ettim :)  forumda bayağı meşhur sürekli görüyorum konularda :)

@muhammedakgunes ben baya seviyorum hocam. Diğer şişe kokular gibi akma riski yok, cama çarpıp çizme, kırma riski yok. Ve baya uzun süre kalıcı oluyor, araca binen herkes çok güzel koktuğunu söylüyor. Çok fazla çeşidi var kavun, kiraz, çilek, hindistan cevizi, yeni araç kokusu, bubblegum sakız kokusu, papatya kokusı, vanilya vs. gibi. Türkiye distrübütörü Doğaner Shop. En çok çeşit onlarda var, internetten ya da benzin istasyonlarından alabilirsiniz.

Bauhauslarda aynaya asma koku şeklinde olanları 11 lira civarında.Doğaner shopta gördüm 23 lira bi tanesi çok yüksek rakam.

@yunusaktas91 gavun yenmezmi ustam olsada iftarda yesek😊
Valla seveni çevremde de çok fazla ama ben ne kadar denediysem de sevemedim. :)

@yunusaktas91 hocam bu tarz bir koku arkadaşta vardı, altından akma yapmış, koltuk cebini yapış yapış yapmıştı. Temizledik sonra tabi ama o sebeple bu tarz kokulara bulaşmadim pek. Siz bir sorun yaşadınız mı?
Ben böyle bir problem yaşamadım hocam. Haznesi cam, ağzında da kalın bir sünger olduğu için devrilmediği müddetçe akması da mümkün değil. Ben konsoldaki bardaklığa koyuyorum, devrilmiyor da. 

@Baho_34 @agacmalzeme @frknyldrm Kavun yemeyi hiç sevmem ama ilginç bir şekilde kokusunu ve nargilesini seviyorum. :)  Kavun kokusu seviyorsanız Air Wick’in Decosphere Mango diye geçen oda kokusunu tavsiye ederim. Mango & Turunç diye geçiyor ama bariz bir şekilde kavun kokuyor. Aşırı etkili ve kalıcı bir ürün. Kapıyı açan herkesin (ben dahil) dikkatini ilk olarak koku çekiyor. Piyasada ikili fiyatı 40 tl ama bazen Gratis’te %50 indirimli satıldığı oluyor.

Ekli dosyayı görüntüle 32102
https://www.hepsiburada.com/air-wick-oda-kokusu-decosphere-mango-2li-paket-p-ZYBENC259484?magaza=Hepsiburada
Hocam bunlar akıtıyor. Benimde başıma geldi. Neden bilmiyorum ama koyduğum yeri pislemişti...

@metinkar ben geçen hafta aldım ve bu koku benim favorim gerçekten çok hoş kokuyor araca biner binmez ferahlık bu marka gerçekten iyi ve kokusu uzun süre kalıcı kullanmak isteyene tavsiye ederim new car 

Yaz ayları gelse de Güzel kokulu küçük bir kavunu koltuk altına koysak :)  

Mukemmel doğal kokusu ile haftalarca durabiliyor.

Ayrıca kokusunu kendisinden daha çok sevdiğim ürünlerden kendisi birde kahve var kokusu kendinden de güzel mübarek 

Stickerlarımızın yanında da Little Trees Vanilyalı Ay Yıldız kokusunu opsiyon olarak eklemiştik. Bu sayede ben de kendime satın alıp kullanma fırsatım oldu. Oldukça kaliteli ve kalıcı koku sağlıyor. :)  

/monthly_2020_02/4B0B5BCB-389C-4C53-B103-346F8BA5D76A.thumb.jpeg.88805af9f986632469cecabb0db8e621.jpeg

Hocam bunlar akıtıyor. Benimde başıma geldi. Neden bilmiyorum ama koyduğum yeri pislemişti...
Doğrudur hocam, bana denk gelmemiş. Nasıl bir pislik oluşturdu bilemedim ama yine de süt vs kötü bir şeyin dökülüp kokmasından iyidir. :)  (züğürt tesellisi)

@berke05 benimde devamli kullandigim bir koku cok hosuma gidiyor ilk 3 gun cok yogun sonra 2 aya yakin cok guzel bir kokusu oluyor vanilinin

Bauhauslarda aynaya asma koku şeklinde olanları 11 lira civarında.Doğaner shopta gördüm 23 lira bi tanesi çok yüksek rakam.
Ben de şimdi internet sitesine baktım hocam, adetli satabilmek için yapmışlar sanırım. 

Bir tanesine 21,90 TL yazmışlar, 3 tanesine 34,90 TL (3x11,63 TL).

Hoş olmayan bir manipülasyon.

Stickerlarımızın yanında da Little Trees Vanilyalı Ay Yıldız kokusunu opsiyon olarak eklemiştik. Bu sayede ben de kendime satın alıp kullanma fırsatım oldu. Oldukça kaliteli ve kalıcı koku sağlıyor. :)  

Ekli dosyayı görüntüle 28176
@AhmetCakmak Hocam senden aldıklarımı daha açmadım ama daha önce aldıklarımın kokusu çok kısa sürede gitmişti vallahi. 2 haftaya koku falan kalmadı. Ben ay-yıldız için takıyorum. :)

@frknyldrm hocam

Ton balığı kutulu oto kokusu hediyen için tekrar teşekkür ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Deneyelim bakalım  :sofor:  ama kötü tercih olmuş olabilir 🤔

2D5B6BCF-5961-4B93-A412-211A8E642DD5.jpeg

Little trees vanilya kullanıyorum genelde . Ama yazın güneşi yiyince ağır koku oluyor ve aracı gündelik kullanmadığım için bayıyor ondan arka taraflara koyurum kokusu geçtikten sonra silecek koluna asıyorum . 

Geri
Üst Alt