ARAÇ KOKUSU

Değerli Dostlarımız
Konuya dair her iki taraf ilede görüştüm dolayısıyla Bu konunun daha da uzamamasi Forum duyarliligimiz için faydalı olacaktır. Lütfen Büyük Harf Kullanmamaya özen gösterelim ve Bu gibi durumların yaşanmasını önleyelim.
Konunun daha fazla dağılmaması dileğiyle Herkese Keyifli Forumlar Dilerim.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu arada N11 de ücretsiz kargo ile resimdeki 3 lü seti sipariş geçtim. Düşünenler için faydası olması açısından paylaşıyorum. Keyifli Forumlar dostlar.
f3bc5be00c746f6448ea9d96f6c43bd1.jpg

Araç kokusu olarak Little Trees yani yukarıdaki kokulardan şaşmayınız bence değerli forum üyeleri :) Hem kokuları çok güzel, 4-5 hafta rahat kalıyor, hem cam şişeler gibi dökülme, akma riski yok. O şişelerin içindeki kimyasal yüzünden çok sıkıntı yaşayan oldu. Vanilla, strawberry, coconut muhteşem. Çok fazla çeşidi var ancak türkiye'de sınırlı sayıda çeşit var. Şöyle ucuz satan bir yer bulsak da alsak her çeşidinden :)

En son 12 'li kampanyalı olanı 70 tl ye almıştım yanılmıyorsam ayda bir kullanıyorum Tavsiye ederim. Özellikle Türk Bayraklı olan şeklini.

Araç kokusu olarak Little Trees yani yukarıdaki kokulardan şaşmayınız bence değerli forum üyeleri :) Hem kokuları çok güzel, 4-5 hafta rahat kalıyor, hem cam şişeler gibi dökülme, akma riski yok. O şişelerin içindeki kimyasal yüzünden çok sıkıntı yaşayan oldu. Vanilla, strawberry, coconut muhteşem. Çok fazla çeşidi var ancak türkiye'de sınırlı sayıda çeşit var. Şöyle ucuz satan bir yer bulsak da alsak her çeşidinden :)
Ben Türk bayraklı olandan kullanıyorum bir süredir, lakin kokusu için değil görüntüsü için kullanıyorum desem daha doğru olur. tr.jpg

Kokusu çok kısa bir sürede gidiyor, bu durum sadece Türk bayraklı versiyonda mı böyle bilmiyorum. Diğerlerini kullanmadım.

[mention=6735]Unclaimed[/mention] [mention=521]brt06[/mention]Bence California Car Scents kokularını denemenizi şiddetle tavsiyede ederim. Benim favorim Balboa Bubblegum bu kokuları kullandıktan sonra diğerleri biraz basit gelebilir.
Ustad şiddetle tavsiye etmişsin deneyecegim

Begenmezsem fistikli dürüm baklavani yerim haberin olsun

@agacmalzeme ne kadar süre kalıyor hocam araçta? ve little trees'in de bubblegum kokusu vardı sakız kokusu çok hoş geliyordu araç içinde. bunda daha yoğun sanırım. bir de nasıl kullanılıyor kutuyu açıp bir yere mi koyuyoruz, koltuk altı çekmecesine gizlesek ordan da kokar mı :) :D

@Unclaimed @brt06Bence California Car Scents kokularını denemenizi şiddetle tavsiyede ederim. Benim favorim Balboa Bubblegum bu kokuları kullandıktan sonra diğerleri biraz basit gelebilir.
Bu markanın bir kokusunu almıştım, belki de 1 seneden fazla oldu daha açıp da arabaya koymadım. Ne kokusu olduğunu da hatırlamıyorum ama bir bakayım, söylediğiniz koku ise bir denerim. :)

Geri
Üst Alt