ARAÇ KOKUSU

Az önce baktım, bendeki malibu melon. Kavun kokusunu çok sevdiğim için başka bir şey denemeyi düşünmemişim ama çok uzun zamandır da açılmayı bekliyor. [emoji4]
/monthly_2020_05/9957376589874.jpg.8a8527829c891e08cfb4244076831457.jpg
Pazartesi açalım

Daha onceden de yazmıştım

İnternet den 3 lu paket koku almıştim

Birini arabaya digerini wc ye koymuştum

Arabadayken kendimi wc de

Wc deyken kendimi arabada gibi hissediyordum

Ben yaptım siz yapmayın

Vanilyali türk bayraklı olani almıştım ama çok ahım şahım bir kokusu yoktu. Başka koku tavsiyesi olan var mi?

@sergen38 göz kırpma emojisi olan sarı ‘very vanilla’yı alabilirsiniz hocam. Benim favori kokum. Ama farklı bir şey deneyeyim dersen california car scents alabilirsin yukaridaki tavsiyeler o şekilde :)  ben de bubblegum’unu deneyeceğim muhtemelen.

arkadaşlar aklınızda olsun kokuya karşı alerji veya ağır olduğu için koku rahatsız ediyorsa hatta rahatsız etmese dahi yakınınızda burnunuzun uçundaki koku zararlıdır arkadaşlar tabi emin olduğumuz markalar dışındakiler aracım güzel koksun ama beni rahatsız etmesin diyorsanız marketlerde satılan rebull veya bebek kolonyaları varya oceans veya rebull mandalin çok iyi bağaja bez parçasına sıkın biraz öyleyecene bagajda bırakın araba bir hafta mis kokuyor hiç rahatsızda etmiyor aklınızda bulunsun

arkadaşlar aklınızda olsun kokuya karşı alerji veya ağır olduğu için koku rahatsız ediyorsa hatta rahatsız etmese dahi yakınınızda burnunuzun uçundaki koku zararlıdır arkadaşlar tabi emin olduğumuz markalar dışındakiler aracım güzel koksun ama beni rahatsız etmesin diyorsanız marketlerde satılan rebull veya bebek kolonyaları varya oceans veya rebull mandalin çok iyi bağaja bez parçasına sıkın biraz öyleyecene bagajda bırakın araba bir hafta mis kokuyor hiç rahatsızda etmiyor aklınızda bulunsun
Haklısınız hocam, hiç iyi bir şey değil aslında. En iyi markaların bile doğal esas kullandığını zannetmiyorum, hepsi sentetiktir. Kolonyalar belki biraz daha masum ama onlarda da sentetik esanslar var bildiğim kadarıyla.

Aynaya astığım kokunun etkisi çok kısa bir sürede geçti fakat arabada illa bir koku olsun da demiyorum açıkçası.

Kavun kokusunu çok severim normalde, bir önceki aracımda kolçağın içinde ev tipi kullanıyordum. Arabaya her binen mest oluyordu ama sürekli onu solumak sağlıksız bir şey. Würth'ün sprey kavunu, carpexin vanilysası da güzel kokar.

Lakin en iyi koku, taze temiz hava...

Moderatör tarafında düzenlendi:
@berke05 aslında aracı alırken satan arkadaş bana göstermeden önce yıkatmis araci iç dış. çok güzel kokuyordu ayni kokuyu bulabilsem yine aracı ilk aldığımdaki mutluluğu yaşarım 😀 yorumlarda da bahsedildiği gibi klasik koşullanma yaşarım ☺️

@Baho_34 @agacmalzeme @frknyldrm Kavun yemeyi hiç sevmem ama ilginç bir şekilde kokusunu ve nargilesini seviyorum. :)  Kavun kokusu seviyorsanız Air Wick’in Decosphere Mango diye geçen oda kokusunu tavsiye ederim. Mango & Turunç diye geçiyor ama bariz bir şekilde kavun kokuyor. Aşırı etkili ve kalıcı bir ürün. Kapıyı açan herkesin (ben dahil) dikkatini ilk olarak koku çekiyor. Piyasada ikili fiyatı 40 tl ama bazen Gratis’te %50 indirimli satıldığı oluyor.

AC46BA92-E031-4897-9C17-2E1B7B25988D.jpeg
https://www.hepsiburada.com/air-wick-oda-kokusu-decosphere-mango-2li-paket-p-ZYBENC259484?magaza=Hepsiburada

@yunusaktas91 hocam bu tarz bir koku arkadaşta vardı, altından akma yapmış, koltuk cebini yapış yapış yapmıştı. Temizledik sonra tabi ama o sebeple bu tarz kokulara bulaşmadim pek. Siz bir sorun yaşadınız mı?

Bu little trees çok mu kaliteli? Hiç kullanmadım. Fiyatı da iyiymiş 6 lıları 70-80₺ cıvarı sanırım

@muhammedakgunes hocam dilerseniz benzinlikten 1 adet alın little trees deneyin. Diğer asılan kokularla uzaktan yakından alakası yok :) kokusu kaliteli (koklayınca ne demek istediğim anlaşılır az çok) ve gerçekten çok uzun süre kokuyor. 

Geri
Üst Alt