Aracıma vurup kaçmışlar

Siz kimin nasıl ne yaptığını görmüşsünüz şükür ki, ben İzmir Vosmer'den saat 17.30 da 0 km olarak teslim aldığım aracı ertesi gün 13.00 civarı otoparkta sacı görünene kadar çizmişlerdi, görevlilere sorduğumda bişey olmaz abi gibi sözleri çok rahat bir tavırla sarf etti.
Yok artikk.. Sanki planli faaliyet size karsi resmen...

@yarar42 geçmiş olsun hocam, bence işin peşini bırakmayın. bi karşılığı olmalı vurup kaçmanın. 

Geçmiş olsun hocam. Başkalarının emeğine çöküp kaçan kansızlar çoğaldı malesef memlekette. Bunlar akşam çocuklarına (helalmiş gibi) gofret götrüp yedirirler utanmadan, sıkılmadan.

Yok artikk.. Sanki planli faaliyet size karsi resmen...
Aynen Aracı YKM'nin arkasındaki çok katlı otoparka park etmiştim, Reflex Gümüş cam gibi parlayan bi araçtı. Yapan her kim ise hakkım haram oldun, o derin çizik haala duruyor. (ara ara rutuş attırıyorum)

Geçmiş olsun hocam.

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arabada hiçbirşey yok merak etmeyin düzgün işinin ehli bir göçükcü arabayı vitrin kıvamına getirir anlayamazsınız bile, lakin adamın vurup kaçması çok büyük terbiyesizlik hadi vurdu ve sizi bulamadı diyelim en azından numaranı yaz sana ulaşsınlar değilmi.

@Serkanasn aynen hocam ustaya sordum 500 lira göçüğü düzeltmeye 200 de tampon boyasına fiyat verdi durduk yere 700 lira zarar adamı bulamazsakta misli misli çıkar inşallah

@yarar42 Göçüğü yaptırın tamponu rutuşla halledin, boşuna boyatmayın söküp takarken bir ton sorun oluyor, sökmeden boyasa oraya buraya bulaşıyor, güzelce rutuş yaptırın zaten tamponun o kısmı sürekli sağa sola sürtecek ben olsam kesinlikle boyatmam hatta bir rutuş fırçası ile 100 gr rutuş boyası alır orayı fırçayla rutuşlar sonrasında kullanmak için de kalanını bagaja atardım, sizin 200 tl masrafınız çamurluk için yeni folyo bence, ama en azından boyanmadan kurtuldu çamurluk o folyo olmasa çamurluk boyanacaktı.

Park modlu akü korumaları araç içi kamera ( öne ve arkaya) tavsiye ederim. Başımıza ne zaman ne geleceği belli olmuyor. Geçmiş olsun

@Serkanasn aynen hocam folyoyuda sökmeyi düşünüyordum sarardı diye iyi ki sökmemişim

@yusuf usta tanıdık hocam farklı numaradan vatsaptan fotoğraf attım yabancıya fiyat verdi büyük ihtimalle 200 aşağısına halleder tahminimce

Merhaba çok geçmiş olsun benimde basıma boyle bir durum geldi görüntülerden aracı tesbit ettim şikayette bulundum aracı kullanan sahsın ehliyeti olmaması ve araç sahibinden habersiz aracı alması vurup kaçması vs vs 1,300 tl lik bir masrafın 10,000 liraya cıkmasıyla vurup kaçan şahs ertesi gün gelip bütün masraflarımı karsıladı bende şikayetimi geri aldım eger görüntü bulabilirsen hiç bulmaya ugrasma rapor tutturup şikayette bulun anlasmak için zaten seni bulacaklardır tekrar geçmiş olsun

sinir bozucu olay, geçmiş olsun..

Geri
Üst Alt