Golf 7 yeni 6.5' ekran sorun ve çözümleri

Composition media da sd kart kullanan varsa hangi marka model kullanıyor söyleyebilir mi? Ona göre bende aynısından alayım 32 ya da 64 olabilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Midline Plus da:

Lexar 32 GB 200X Premium SDHC/SDXC Hafıza Kartı LSD32GBBEU200

kullaıyorum, sorun yaşamadım.

yeni 6.5 ekran video oynatabiliyormu çünkü yeni astrada video açıyor 

SD Card Adaptörle kullandığım 64GB micro sd kartı sorunsuz okuyor.

@Yunus Emre Oynatmıyor, sadece müzik ve fotoğraf görüntülenebiliyor. 

Bugün arkadaştan başka sd kart adaptör ile denedim okudu [emoji4] sorun aparattaymış meğer 60 TL masraftan kurtardım [emoji16]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben aracı alalı 20 ay oldu saatte bir sorun olmadı hiç 

Benimde uzun süreli yakıt tüketimi verilerini sıfırlamaya başladı cihaz. Bir haftadır 3 kere sıfırladı. Ekran kararması vs. başka sorun yok ama bu sorun can sıkıyor. Daha önce bu sorunu yaşayanların sorunu çözüldü mü? Son sayfalarda pek bu konu konuşulmamış. Servisle randevuyla uğraşmak istemiyorum başka bir yöntem keşfeden var mı?

Benimde uzun süreli yakıt tüketimi verilerini sıfırlamaya başladı cihaz. Bir haftadır 3 kere sıfırladı. Ekran kararması vs. başka sorun yok ama bu sorun can sıkıyor. Daha önce bu sorunu yaşayanların sorunu çözüldü mü? Son sayfalarda pek bu konu konuşulmamış. Servisle randevuyla uğraşmak istemiyorum başka bir yöntem keşfeden var mı?
Geçmiş olsun Hocam

MFA ekranında uzun süreli yakıt tüketimi verilerini gösterirken Direksiyonda sağ taraftaki OK tuşuna uzun süreli basmış olabilir misiniz?

Eğer kontağı kapatıp açtıktan sonra bu durum tekrar ediyorsa mecburen serviste versiyon yükleme için ziyaret etmelisiniz

Geçmiş olsun Hocam

MFA ekranında uzun süreli yakıt tüketimi verilerini gösterirken Direksiyonda sağ taraftaki OK tuşuna uzun süreli basmış olabilir misiniz?

Eğer kontağı kapatıp açtıktan sonra bu durum tekrar ediyorsa mecburen serviste versiyon yükleme için ziyaret etmelisiniz
Yok hocam basmadım tuşa. Uzun süreli tüketim ekranını açık tutmam zaten. Arada bir durum ne diye bakar kapatırım. Daha önce böyle bir sorun yoktu neden şimdi çıktı onu da anlamadım? İşin kötüsü garantide haftaya bitiyor ama sorun olmaz sanırım değil mi?

Yok hocam basmadım tuşa. Uzun süreli tüketim ekranını açık tutmam zaten. Arada bir durum ne diye bakar kapatırım. Daha önce böyle bir sorun yoktu neden şimdi çıktı onu da anlamadım? İşin kötüsü garantide haftaya bitiyor ama sorun olmaz sanırım değil mi?
Hocam 100 saat ya sa 10.000km dolmadigina emin misiniz. Bunlardan biri dolunca sıfırlanır

Hocam 100 saat ya sa 10.000km dolmadigina emin misiniz. Bunlardan biri dolunca sıfırlanır
Yok hocam onları biliyorum. Geçen hafta ilk defa böyle oldu. Yanlışlıkla sıfırladım veya 100 saat mi oldu acaba derken üzerine 2 kez daha oldu. 2 gün önce en son sıfırlamıştı bugün arabayı çalıştırdım gene sıfırlanmış. Çözemedim bu işi. Yanlız bakımdan sonra olması tesadüfmü yoksa bakımda yazılımına birşeyler mi yaptılar acaba. Yarın bir saat ayarlarını falan deneyeyim. Fabrika ayarlarına sıfırladım bugün. Başka bir reset atma yöntemi var mı?

Değerli Hocam 

Kronik bir sorun olarak 2015 Temmuz sonrası çıkan hemen hemen tüm modellerde görüldü. 

Garantiniz bitmeden baktırsanız iyi olur.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aracım 2 gündür ekran donması sorunundan dolayı servisteydi. Bugün servis danışmanım aradı ve yapılan testler neticesinde ekran değişimine karar verildiğini söyledi. 

Parça kodu-appconnect durumlarından ötürü torpido ünitesinin değişip değişmeyeceğini sordum ama yalnızca ekran değişecekmiş. Yani 19A'dan devam. :)

Bu arada danışmanım Etimesgut Doğuş Oto Osman Bey çok ilgili bir insan. Gerek ekran kararmasında gerekse donma şikayetinde çok alakadar oldu. Satış sonrası ilgisizlik şikayetleri olan kullanıcılar için bire bir diyebilirim. :D
değerli hocam, benim aracın da benzer problemi var ekran değişecek. Size takılan ekran yeni versiyon mu? app conncet gelmedi değil mi yenisiyle?

Appconnect için unite değişmesi gerekiyor.

değerli hocam, benim aracın da benzer problemi var ekran değişecek. Size takılan ekran yeni versiyon mu? app conncet gelmedi değil mi yenisiyle?
@Voodoo hocamın dediği gibi ünite değişimi gerekli. Benim araçta yalnızca ekran değişimi yapıldı ne yazık ki. 

Geri
Üst Alt