Golf 7 yeni 6.5' ekran sorun ve çözümleri

Bende de bir kaç kez bu sorun oluştu. Reset atıp devam ettim. Ciddi bir sorun gibi gelmiyor. Zatende resetleyip düzelen bir sorun. Aracı servise bırakmak bende fobi haline geldi uğraşmaya ve strese girmeye değmez. Bir servis macerası en az 8-10 telefon görüşmesi şikayetler yazışmalar vs.ler böyle gitsin gittiği yere kadar.

Bende de bir kaç kez bu sorun oluştu. Reset atıp devam ettim. Ciddi bir sorun gibi gelmiyor. Zatende resetleyip düzelen bir sorun. Aracı servise bırakmak bende fobi haline geldi uğraşmaya ve strese girmeye değmez. Bir servis macerası en az 8-10 telefon görüşmesi şikayetler yazışmalar vs.ler böyle gitsin gittiği yere kadar.
Bakım zamanı söyleyin hocam ;)

Arkadaşlar bugün aracımı 15bin bakımdan teslim aldım. İki aksiyon olduğunu söylemişlerdi biri '' yön bulma sistemi güncelleştirmesi'' diye faturada belirtilmiş. Aracımı teslim etmeden önce de yazılımım 0624 idi, değişmemiş. Bu yapılan güncelleme başka birşey sanıyorum. Şuan composition medyanın en güncel sürümü 0751 kodlu yazılım mıdır? Yeni güncelleştirme yapıldığında medyada ki sürüm kodumuz da güncellenmiyor mu? 

Teşekkür ederim

Bugün bende bakım yaptırdım ve benim faturada da yön bulma sistemi güncelleştirmesi yazıyordu. Dedim bu ne. Navigasyon radyo sistemi ile ilgili güncelleştirme. Sizde navigasyon yok radyo çekimi ve ekran kararmasi için yapılan güncelleştirme dedi. Ben tamamen unutmuştum ekran kararmasini söylemeyi. Servis danışmanı telaffuz etti. Bakalım tekrar kararacak mı?

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sizde navigasyon yok radyo çekimi ve ekran kararmasi için yapılan güncelleştirme dedi.
Günaydınlar, yakında ben de yıl dolduğu için ilk 15 bin bakıma götürecem aracı. henüz 12 binde. Aksiyon sorgulamasında bişi çıkmıyor vw nin sayfasında ama, bu kronik arıza yani ekran karaması can sıkıcı. Tlf da merkezle konuştuğum süreye acıyorum. Umarım sorununuz düzelir. Bir de utanmadan müşteri ilişkilerinden arayıp garanti uzatması ister misiniz diye soruyolar. Burada esas sorumlunun bizi korumayan sanayi bakanlığı olduğunu düşünüyorum. Almanya da fiat puntoya dahi zorunlu 6 airbag ve lastik basınç sensörünü 10 yıl önce koyduran zihniyet bizde de olmalı. ( Buarada parça no: 819A Donanım: 523 Yazılım: 0617 Medya Codec:1.2.0 )

Günaydınlar, yakında ben de yıl dolduğu için ilk 15 bin bakıma götürecem aracı. henüz 12 binde. Aksiyon sorgulamasında bişi çıkmıyor vw nin sayfasında ama, bu kronik arıza yani ekran karaması can sıkıcı. Tlf da merkezle konuştuğum süreye acıyorum. Umarım sorununuz düzelir. Bir de utanmadan müşteri ilişkilerinden arayıp garanti uzatması ister misiniz diye soruyolar. Burada esas sorumlunun bizi korumayan sanayi bakanlığı olduğunu düşünüyorum. Almanya da fiat puntoya dahi zorunlu 6 airbag ve lastik basınç sensörünü 10 yıl önce koyduran zihniyet bizde de olmalı. ( Buarada parça no: 819A Donanım: 523 Yazılım: 0617 Medya Codec:1.2.0 )
Haklısınız hocam garanti ve zorunluluklar konusunda.

Ekran kararmasini arabayı alalı 1 sene oldu 5 kere falan yasamisimdir herhalde. Ama son guncellemeden sonra takip edeceğim bu durumu.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@mandufla Hocam, güncelleme sonrası ekran kararması yaşadınız mı tekrardan ?!

Composition media da sd kart kullanan varsa hangi marka model kullanıyor söyleyebilir mi? Ona göre bende aynısından alayım 32 ya da 64 olabilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@muhammedcankaya hocam bence markasının çok fazla önemi yok ama yinede

bilinmedik birşey tercih etmemenizi tavsıye ederim benim kartın markasını hatırlasam yazardım sanırım aylardır açıp bakmamışımdır s=aman

@muhammedcankaya hocam bence markasının çok fazla önemi yok ama yinedebilinmedik birşey tercih etmemenizi tavsıye ederim benim kartın markasını hatırlasam yazardım sanırım aylardır açıp bakmamışımdırs=aman
Bende zamanında samsung s4 için aldığım sandisk 32 gb micro sd var onu taktım çalışmadı bayiye gidip ordakilere de denedim okumadı belki uyumlu değil ya da aparat sıkıntılı da olabilir bilmiyorum

Şimdi almışken uymazsa boşa para vermeyim diyorum çünkü sd kartı başka yerde kullanamam [emoji2]

Biri şunu tavsiye etmişti başka tavsiye gelmezse bunu alacağım

http://m.n11.com/toshiba-32gb-sdhc-exceria-type-1-uhs1-c10-9590mb-P102383993

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@muhammedcankaya buda olabilir tabi hocam sizdeki kart bozulmuş olabılır 

@yusuf @fcsrn @MSE hocalarımız bu konuda daha tecrubeli sizede yardımcı olacaklardır

ondan sonra gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz :'(

Geri
Üst Alt