Golf 7 yeni 6.5' ekran sorun ve çözümleri

@Voodoo hocamın dediği gibi ünite değişimi gerekli. Benim araçta yalnızca ekran değişimi yapıldı ne yazık ki. 
evet hocam bende de durum aynısı. Size bir sorum daha olacak yeni takılan ekran renkleri bana sanki daha beyaz gibi geldi. Sizde de öyle bir durum oldu mu? eski ekran sanki daha sarı tondaydı.

evet hocam bende de durum aynısı. Size bir sorum daha olacak yeni takılan ekran renkleri bana sanki daha beyaz gibi geldi. Sizde de öyle bir durum oldu mu? eski ekran sanki daha sarı tondaydı.
Üzerinden bir hayli zaman geçti ancak eğer ton farkı olsaydı fark edeceğimi düşünüyorum. Bu türlü durumlarda psikopatlık derecesinde titizimdir, yeni ekran gözüme hoş gözükmüşte olabilir bilemiyorum.  :D

Merhabalar eski bir konu ama umarım cevap veren olur.Golf 7 2015 model aracım var.Ekran kararması başıma geldi.Daha önce kararmıştı ve kontak açıp kapatarak düzelmişti.Aradan bir yıl geçti bu sefer tamamen ekran karardı.Müzik çalar çalışıyor dokunmatik çalışıyor.Servise gittiğimde büyük ihtimalle güncelleme ile sorun çözülür dediler ve fiyat 250 tl. Daha önce bu araç 3 defa yıllık bakım için yetkili servise gitti bu güncellemeyi yapmadılar mı bana şimdiye kadar bir güncelleme yaptık demediler.Yıllık bakımda böyle bir güncelleme yapılmadıysa hak iddaa edebilir miyim.

Benim aracım 2016 model highline. Appconnect uygulaması aracımın multimedysa sisteminde yok. Bu servisi açtırmanın yolu yok mu ? Uyumlu teyipler (orjinal vw çıkışlı) multimedya sistemleri tahmini ne kadardır ? Bilgisi olan var ise çok sevinirim.

Merhaba,

2018 1.0tsi Comfortline / 1500km (binbeşyüz) aracımda da ekran kararması meydana geldi. Ses var, dokunmatik çalışıyor ama görüntü yok. Aracı belli bir süre kullanmayınca görüntü geliyor, sonra tekrar gidiyor.  Avek e randevu alıp götürdüm. Güncelleme yaptılar, sorun devam ederse  video ile durumu çekmemi soylediler. Güncellemeden bir gün sonra tekrar ekran karardı. Hemen video çektim ve Avek e götürdüm. Bugün telefonda ekranın değişeceğini söylediler. Yarın aracı alacağım. Bakalım nasıl olacak...

Saat logosunu müzik dinlerken ekran koruyucusu olarak kullanabiliyormuyuz? Bilgisi olan var mı? Ayarlarda bulamadım

Hatalı Mesaj..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ekranın kitlenmesi probleminin çözümü var mı ? daha çok bluetooth ile görüşme yaptıktan sonra sistem hala telefonda görüştüğümü sanıp diğer modlara geçiş yapmıyor.. 

Benimde aracımda yakit verileri sifirlaniyor.Bugun almanyaya mail attım bakalım ne gibi bir cevap verecekler.Cok ilginc keyfe keder bir problem.

2018 mart ayında saat ve sürüş bilgilerim 2-3 kere sıfırlanmıştı servise götürdüm servis yetkisi olur öyle şeyler modundaydı. Aracı cihaza bağlattım 2 adet arıza bulundu güncellme yapıldı sorun çözüldü. 01.09.2019 tarihine kadar :( aracımın saati 1,5 saat ileri belki tarihide hatalın dikkat etmedim. uzun süreli bilgiler ve yakıt aldıktan sonraki bilgilerde 0 lanmış durumda. çözümü bulan arkadaşlar tam olarak ne yaptıklarını paylaşabilirler mi sorun varken çok şey yazılıp çizilmiş ama tam olarak şu şu yapılınca sorun tamamen ortadan kalkıyor şeklinde fikir birliğine varılamamış. sanırım sorun çözülünce herkes forumdan uzaklaşmış.

@KukuletaSanırım guncelleme ile çözülüyordu saat sorunu.Kaç modeldi araciniz?Sadece yakit verileri sıfırlaniyorsa aku kutup basını söküp 10 dk bekleyiniz.Bu çözüm olabilir bende deneme aşamasindayim ama benim saatte bi sorun yok.

@josmari 2016 1.2 tsi allstar dsg 1,5 yıl önce aynı şey için gittim hallettik demişlerdi şimdi tekrar oldu yarın sabah İstanbul Florya Mez'de randevum var. Bakalım bir şey bulabilecekler mi. hem saat hem sürüş bilgileri gitmiş.

Arkadaşlar bir arkadaşım golf 7 sine 6.5 passttan çıkma ekran aldı sadece ekran kendi aracında 5.8 inç var ekranı değiştirdik resimdeki gibi olmuş gören duyan bilen varsa yardımcı olabilir mi ?

BCBC36B8-913C-45C5-B2F8-86D284DE84E8.jpeg

arkadaşlar merhaba daha önce başına gelmiş olan veya etrafından duyan varsa yardımcı olursa sevinirim,cihaz üzerinden ses açmak istediğimde ses kısılıyor ekranda ki ses açma grafiği ileri geri hareketleniyor bende direksiyon üzerinden halleniyordum ama dünden beri direksiyondan da sesi açamıyorum kısmada herhangi bir sorun yok,direksiyondaki tuş radyodayken çalışıyor ama telefona bağlayınca sesi açmak imkansız sizce sorun ne olabilir araç çok kullandığımız bir araçta değil ilk sahibiyim haftasonları biniyorum ayda 2-3 kez garantide bitti.

Geri
Üst Alt