Golf 7 yeni 6.5' ekran sorun ve çözümleri

Herkese hayırlı geceler dilerim. Şuan konuyu baştan sona okuyacağım. 2015 yılından mesajlar var :). Okumadan oncelikle sorunumuzu yazayım dedim. 2013 highline aracımız var. Sanırım 6.5 inç olan tip. Açma düğmesine basıyoruz, VW logosu geliyor biraz bekliyor ve ekran tekrar kapanıyor. Ummadık bir sorun bize göre :). Yardımlarınızi görüşlerinizi bekliyorum. 

Tekrardan hayırlı geceler.

Selamlar.

Ben aracımı 08.08 de teslim aldım ve şu an 1000 km. de.

Bende saat geri kalması veya araç verilerinin sıfırlanması sorunları yok,fakat bu gün farkettim :

Usb mediadan müzik dinlerken(Usb içinde albümler halindeki klasörler var) bazen sabah açtığımda akşam son kalan klasör değil medianın en başındaki klasörden başlıyor.Ama bu durum her zaman olmuyor.

Demek ki her cihazda öyle veya böyle problem var.

Bazı problemler kullanıcı tarafından farkedilmiyor.
Merhabalar benim aracım golf7 hingline 2013 double ekran teyp te ses var görüntü yok bilgisi olan varsa yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler

Selamünaleyküm cümleten benim aracım golf7 DSG hingline 2013 double ekran teyp te ses var görüntü yok bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Konuyu hortlatalım.
Sorun dokunmatik ekranın sürekli onay sesi çıkarması (ses kapatılarak geçiştirildi) + medyadan (bt, usb, cd, sd) den okuma yaparken sürekli şarkı atlaması (reset atılarak geçiştiriliyor). + carplay kullanırken titremesi ekranlar arası sürekli kendince gezme (reset yine) ama artık sıktı... Geçmiş mesajları incelediğimde aynı sorunları yaşayan arkadaşların genellikle cihazlar garantiden değişmiş. Aracı mart 2016 da arkadaşıma aldık sonrasında 2020 bana geçti. Arkadaşım çok önemsememiş. 824A modeli appconnect ve gg kamera da mevcut. Çözüm önerisi olan var mıdır. Saygılar..

Geri
Üst Alt