Jump to content

OnurD7

Üye
 • İçerik sayısı

  523
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

 • Days Won

  11

OnurD7 last won the day on 23 Ocak

OnurD7 en çok beğenilen konuya sahip!

3 Takipçiler

OnurD7 Hakkında

 • Derece
  Paylaşımcı Üye

Bilgiler

 • İsim
  Onur
 • Yaşadığım Yer
  İstanbul

Güncel Profil Ziyaretleri

2324 profil görüntüleme
 1. OnurD7

  Kırmızı Emniyet Kemeri Uygulaması

  Mavi renk ile mavi kemer de güzel duruyor.
 2. OnurD7

  Kırmızı Emniyet Kemeri Uygulaması

  Kemeri sonuna kadar çekseniz bile üstte ve altta bir kısmı kalıyor. Zaten kemer kenarlardan yıpranmaya başlamıştı boya yerine yenilemeyi tercih ettim. Boya işlemi hakkında fikrim yok maalesef.
 3. Selam herkese bir süredir yapmayı düşündüğüm uygulamayı aracı satmaktan vazgeçince gerçekleştirmeye karar verdim, yaptırmayı düşünenler için fiyat, süre gibi bilgileri paylaşmak istedim.Yaptırdığım yer Zeytinburnu Altın Oto Döşeme. Oldukça büyük ve işinin ehli bir yer. Golf 7 için 5 emniyet kemeri fiyatı 650 TL. İşlem sonlara doğru biraz sıkıştırmam sebebiyle 4 saat sürdü normalde 4.5, 5 saat civarı sürüyor. Kırmızı olarak 2 ton mevcut açık ve koyu, aracın rengine en yakını bu diye açık ton tercih ettim. Öncelikle ön kemerler sökülüyor. Söküm için iç b sütunundaki plastik parça sökülüyor alttaki siyah plastik parça da ön tarafın ordan yarısı çıkartılıyor. Kemerler çıktıktan sonra atölyede mekanizmadan ayrılıyor, yeni kemerlerin ölçüsü alınıyor ve dikilmesi gereken yerler dikiltikten sonra geri takılıyor. Çalışmasında herhangi bir sorun yok eskisinden daha hızlı bir şekilde hareket ediyor, topluyor ve hızlı çekince kilitleniyor. Arka kemerler biraz zahmetli, arka iç c sütunu, kemerin bağlı olduğu plastik parça, koltuk minderi ve orta kemer için 2’li koltuk sırtlığı sökülüyor. Arka kemerler de değiştikten sonra geri montajına başlanıyor. Kemerler takıldıktan sonra sürtünmeyi azaltmak için kemerlere Würth silikon sprey sıkılıyor. Koltuklar da takıldıktan sonra işlem tamamlanıyor.
 4. OnurD7

  Bu düğme ne işe yarıyor?

  Aracınızda alarm var. Kapıları kilitlediğinizde devreye giriyor tavan lambanızdaki sensör araç içinde hareket algıladığında ötmeye başlıyor. Aracınızın içinde evcil hayvan veya çocuk mevcutsa ve kapıları kilitlerseniz o düğme, alarm sensörünü devre dışı bırakmaktadır. Eğer o düğmeyle sensörü kapatmazsanız, sensör araç içinde kilitlediğiniz canlıyı algılayacak ve sürekli ötecektir.
 5. OnurD7

  Lastik değişim zamanı -- foto içerir --

  Continental ContiSportContact5 vardı Michelin Pilot Sport 4 ile değiştirdim sessizlik olarak Continental’in sıfır haline göre bir tık daha sessiz geldi yol tutuşu benzer seviyede ikisi de iyi.
 6. Ben de burayı tavsiye ederim işleri çok iyi.
 7. Bende de aynı şekilde ses yapıyor açıkken. Kapalıyken de tutucular yerinden çıkıyor bazen.
 8. OnurD7

  DIŞ DEPO KAPAĞI SORUNU

  Herhangi bir belge vermediler fiyatı hakkında bilgim yok.
 9. OnurD7

  DIŞ DEPO KAPAĞI SORUNU

  Aynı sorundan servise gittim depo kapağındaki kilit mekanizması garantiden değiştirildi. Uzun süredir sorun yok.
 10. OnurD7

  İşte Benim Golf'üm.

  1 haftadır Sakarya’daydım yeni geldim yolum düştükçe gidiyorum o taraflara.
×
×
 • Yeni Oluştur...