Aracı P konumunda terk ediniz uyarısı

[mention=11839]HONEY[/mention] Hocam selamlar, nasıl kapatılıyor kodlamadan nerden buluruz kodları?
Bende de bu aralar çok sık yapmaya başladı. Eskinde günde 1 kere yapardı, şimdi en az 20 30 kere çıkıyor 1-2 saatlik sürüşte.
Eğer kapatılıyorsa kapatayım yoksa servise gitmem gerekecek, rahatsız ediyor.
Selam hocam

Nerden hangi kodlama ile kapatılıyor bilmiyorum kodlamaya hakim bir vagci kapatabilir

@Ceterus06 bana ulaşın yardımcı olayım kodlama ile kapanıyor özeldn mesaj atın Ankara da bulunan herkeze yardımcı olurum telefonumu özelden isteyene veririm basit bir işlem arkaslar bostan yere yüksek ücretler ödemeyin

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Ceterus06 bana ulaşın yardımcı olayım kodlama ile kapanıyor özeldn mesaj atın Ankara da bulunan herkeze yardımcı olurum telefonumu özelden isteyene veririm basit bir işlem arkaslar bostan yere yüksek ücretler ödemeyin
Hocam nasıl cozuluyor telefon numarası bırakırmsnz benmde audi a3 te yapıyor bu hatayı

@Alptug_gunes Anladığım kadarıyla ücretsiz halletmeye çalışıyorsunuz. Madem öyle çaresini biliyorsanız burada paylaşın herkes faydalansın. Tabii yine sizin bileceğiniz bişey.

@Alptug_gunesbu forumda bir çok arkadaşımız daha önce karşılaştığı sorunları nasıl çözdüğünü veya nasıl çözülmesi gerektiğini herkesin faydalanabilmesi açısından kendince anlatmıştır. eğer sizde bu problemin nasıl ortadan kaldırılabileceğini burdan anlatırsanız bir çok kişi faydalanır diye düşünüyorum tabi bununla ilgili bi ücret talebiniz varmıdır onuda bilmiyorum.

Yüksek ücretler ödemeyin dediğine göre arkadaşın düşük ücret talebi var.

Ücret talebi olmasaydı yüksek ücret ödemeyin demez. Boşuna ücret ödemeye gerek yok derdi.

Bu nedenle çözümü buradan paylaşacağını düşünmüyorum maalesef arkadaşlar.

Arkaslar merhaba öncelikle ben yardımcı olmaya çalışıyorum 200tl ücret talebim var burda bunu soylemek istemedim ama çok soru geliyor telefon numaramı yazamıyorum bu konu haricinde de sürekli arıyor arkaslar Ankara olan varsa telefon numarasını [email protected] adresine göndersin ben dönerim yardımcı olurum 

Bu arızayı hangi kanalda veriyor tam olarak, ben biraz bakındım 16 steering wheel adresinde vermiş, benim aracımda o kanal yok ama arızası olanda kodlama deneyebiliriz. Max ne olabilir ki, en fazla DSG'yi manuel seçeriz bitti gitti :)  

Araştırmaya üşendim şu an vaktim yok ama bulursanız kodlamasını ankaradakilere yardımcı olurum, deneriz dersenizde deneriz :)  

Edit: Şöyle bir geri dönüş yapayım, ben hiç böyle bir sorunla karşılaşmadığım için ve uğraşmadığım için yorum yapamyacağım. Mesela araç boşta aracın kapısını açarsam lütfen vitesi P konumuna getirin diyor. 17'den aracın DSG kodunu kaldırdığımda böyle bir uyarı vermiyor, ekranda da vitesler yazıyor. 

Sadece arka planda module inccorrectly coding yazıyor, benden bu kadar kablosu ve arızası olan denesin, denemesi bedava :)  

Arkaslar merhaba öncelikle ben yardımcı olmaya çalışıyorum 200tl ücret talebim var burda bunu soylemek istemedim ama çok soru geliyor telefon numaramı yazamıyorum bu konu haricinde de sürekli arıyor arkaslar Ankara olan varsa telefon numarasını [email protected] adresine göndersin ben dönerim yardımcı olurum 
Hocam servis 200 tl iyi niyet uygulama ile Micro şartel diye birşey taktığını ve hatanın düzeldiğini söyledi. Yardımcı olmak istediğini söyleyince bende ücretsiz bir şekilde yardımcı olacaksınız sanmıştım. Açıkçası 200 tl servise vermek daha mantıklı.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ankarada ucretsiz halledebilirim, deneyebiliriz. 3-4 deneme yaptim cozdum bence olayi :)  

@kralmali @mehmetmert Elinize sağlık bublardan biri ile cozuluyorsa ne güzel.

Bu konudaki fikrim bu kodlamalar baska seyleride engelliyor olabilir, VW tüm bunlara hakim ve mikrosalter takarak çözüm getirdiyse bu kodlamanin mutlaka baska negatif yan etkileri vardir. Servis 200TL ya takiyorsa bence düşünmeden taktirin. Ben 450 gibi bisey ödenmiştim.

Geri
Üst Alt