Kasko ve Sigorta Tavsiyesi ile tercihte dikkat edilecekler birleşik konusu.

Merhaba herkese bu işle uğraşan arkadaşımız var ise sigorta ve kasko konusunda bana da ulaşabilir mi?,aracımın sigorta ve kasko yenileme zamanı geldi.

Moderatör tarafında düzenlendi:

kendisine mesaj atmıştım ama hala cevap vermedi o yüzden birde genel sordum.

arkadaşlar selam, bildiğiniz üzere istanbulda trafik sigortası ve kasko ücretleri diğer illere göre daha pahalı. plakayı 78 (karabük) veya 22 (edirne) yapma imkanım var ama uğraşmaya değecek bir fiyat avantajı sağlar mı? 100-200 lira için değmez ancak yarı yarıya düşecekse ciddi ciddi düşünebilirim

arkadaşlar selam, bildiğiniz üzere istanbulda trafik sigortası ve kasko ücretleri diğer illere göre daha pahalı. plakayı 78 (karabük) veya 22 (edirne) yapma imkanım var ama uğraşmaya değecek bir fiyat avantajı sağlar mı? 100-200 lira için değmez ancak yarı yarıya düşecekse ciddi ciddi düşünebilirim
Hocam siz sigorta demişken bikaç bişeyde ben karalayım sigorta kasko fiyatları almış başını gitmiş yaw  benim 2013 model aracım için trafik sigortası 1067 kaskoda 1750 çıktı şaka gibi geçen sene toplamda 2500 liraydı bu sene kasko bozulmamasına rağmen gene arttı artık araçlara binmek  lüks olmaktan çıktı lüks kare gibi bişey oldu.

Yeni alacağım 1.4 highline manuel için kasko 1500 trafik 995 tl istiyorlar ...gecen sene aynı araç  comfortline ,kasko 1200 trafik 440 tl...kasko Euroka trafik marphe.

@Hk80 sigorta şirketleri müthiş kâr etmiş bu sene. Neden acaba? Güya düşecek bundan sonra ama pek umutlu değilim.

Senelik 2.500.. 3000 lira sigorta ödeyeceğiz kaza olmadığı halde böyle,  bir de kaza yaparsak Allah korusun nereleri görecek bu fiyat acaba. 

Bilen arkadaş varsa yardımcı olabilir mi? Bu gün bayiden sigortacı trafik sigortası olmadan ruhsat çıkmaz gibi bir şey söyledi... Geçen sene ruhsatim elimde yaptırdım ben bu sigortayı. Değişiklik mi oldu? 

Bilen arkadaş varsa yardımcı olabilir mi? Bu gün bayiden sigortacı trafik sigortası olmadan ruhsat çıkmaz gibi bir şey söyledi... Geçen sene ruhsatim elimde yaptırdım ben bu sigortayı. Değişiklik mi oldu? 
Evet hocam trafik sigortası olmadan ruhsat çıkmasına izin verilmiyor, geçen yılda böyleydi sanırım, ancak kasko sonra yapılabilir.

Fiyatlar çok can sıkıcı ne yazık ki benim de en son kademe olmasına rağmen geçen yıl, 210 trafikten 520 ye , 650 kaskodan da 1400 liraya en uygun olarak yaptırdım. :(

Aracınız tekrar hayırlı olsun.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Bugün kasko için arandım 3 haziran da benimki bitiyor, eski arabadan zeyil yapmıştım. Vdf yine ;

Aksigorta : 700 lira peşin teklif verdi,

2014 model 1.2 dsg aracımız icin de kasko grupama 699

Trafik 610 lira.

Bunlar trafik fiyatlarının düşmüş hali dedi bayan, kasko icinde özel fiyat olduğunu söyledi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

bende geçen yeniledim..groupama kasko 1220 tl (imm 150 bin tl) muafiyetsiz vs vs.. trafik 610 sampo japon..istanbul için bu fiyatlarına ltında bulmak ozr

Merhabalar. Kaskom ve sigortam birkaç gün içerisinde bitiyor. Bugün aracımı aldığım bayiden arandım.  Eureko trafik sigortası 680 ve Güneş Sigorta kasko  1393 TL fiyat verdiler. IMM 100.000. 2 kere mini onarım 1 kere ücretsiz cam değişimi , anahtar değişimi mevcut. Ne yapmamı önerirsiniz ?

Merhabalar. Kaskom ve sigortam birkaç gün içerisinde bitiyor. Bugün aracımı aldığım bayiden arandım.  Eureko trafik sigortası 680 ve Güneş Sigorta kasko  1393 TL fiyat verdiler. IMM 100.000. 2 kere mini onarım 1 kere ücretsiz cam değişimi , anahtar değişimi mevcut. Ne yapmamı önerirsiniz ?
Hasarsızlık varsa kasko çok gibi

Hasarsızlık varsa kasko çok gibi
Çok teşekkür ederim Yusuf abi yorumunuz için. Bana da çok geldi açıkçası fakat sorduğumda çok iyi bile fiyat çıktı dediler. Hasarsızlık, mini onarım, anahtar kaybı , cam değişimi vesaire hiçbirşey olmadı çok şükür. Aracı aldığım günden bu yana ne kasko ne sigorta kullanmadım. Daha uygun çıkmasını bekliyordum bende.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt