Kasko ve Sigorta Tavsiyesi ile tercihte dikkat edilecekler birleşik konusu.

Sigorta ve kasko ray sigorta dan ikisi de . Trafik 509 kasko 738 . İmm 150 bin . 

yine mayıs ayı geldi benim sigorta işleri başladı..artık 8 defa kasko sigorta yaptırdıgım için baya tecrubeli oldum bu konularda..geçen yıl groupamadan yaptırmıstım kaskoyu 1200tl(imm 150 bin)..trafikte 600 kusurdu..hatta 7-8 sayfalarda yazmıstım bu konuya...simdi groupama 1160tl veriyor imm 100bin tl...generali diye bir firmada 960tl (imm 150 bin)..nasıldır bu firma bilemiyorum aradım bir kaç servisi hiç çalışmadık diyen var cok az calıştık dıyen..cam muahıyetsiz 960tl iyi bir fiyat ama bilemiyorum acıkcası..trafık zaten mak 470tl veriyor firmalar..ne diyosunuz beyler eski düzende devam edeyimmi..
VDF 'yi arayıp bir de Volkswagen kasko için fiyat alınız bu zamana kadar hep vdf 'den volkswagen kasko yaptırdım her zaman uygun fiyat verdiler., bi konuşun derim.,

Avantajları;

Türkiye genelindeki tüm vw servisleri ile anlaşmalı

Tamamı orjinal yedek parça ile onarım (sigorta şirketi hiç bir şekilde onarım için müdail veya yan sanayi parça teklif edemez., Yine cam değişmesi gerektiğinde benim anlaşmalı olduğum yere götüreceksin diyemez., orjinal logolu cam ile değişim sağlanır..)

3500 liraya kadar olan onarımlarda eksper beklemeye gerek kalmadan onarıma başlanır.,

daha ayrıntılı bilgiler burada mevcut; http://www.vdf.com.tr/tr/urunlerimiz-hizmetlerimiz/sigorta-urunleri/volkswagen-kasko.aspx

Kasko yaptırırken cam klozunu dikkatli okuyun arkadaşlar. Çoğunlukla yan sanayi cam takılıyor, orijinal için muafiyet oluyor %20 civarı. Vw kasko yaparsanız zaten orijinal cam klozu kendiliğinden ekleniyor ama diğer sigorta şirketlerinde kendiniz ekletiyorsunuz. 

Ben bu sene ray sigortadan 800 liraya yaptırdım orijinal cam klozu ile birlikte. Yaş 65 ve sicil temiz olunca böyle bir fiyat çıktı. 

yaş?

kaza geçmişi?

şehir?

araç modeli ?

araç yaşı?

bu bilgiler olmadan kendimize yorgan biçmemiz pek mümkün olmayacak
Yaş 32 . Araç 2013 model 1.2 tsi. %60 hasarsızlık indirimi % 10 meslek indirimi .   Ray sigortanın servis konusunda kısıtlaması yok . Sadece ray hızlı servis merkezlerinde onarırsanız eksper beklemezsiniz ve hasarsızlığınız bozulmaz diye teşvik verilmiş . Tamamen seçeneği bize bırakmış . 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Gecen sene kaskoyu generali den yaptirdim bir cam degistirecegim 3 gündür yetkili servis ariyorum anlasmasi sadece kasimpasadaki uzayda varmış diger bütün servislerde %20 lik kismi benim odemem gerekiyormuş. Bu sene 3 e 5 e bakmadan saglam bir kasko yaptiracam sonra böyle madur oluyorum.

Geçen sene sigortam.net aracılığıyla sompo japan'dan sağ kapı camını değiştirttim (arabadaki yumurta poşetine tenezzül etti bir hıyar) doğuş otoya belli bir yüzdesini benim ödememin gerektiği söylendi.Kavga döğüş sigortam.net ödedi bilginiz olsun.Sompo japan ,doğuşla yapılan tamiratlarda masrafın  yüzde 15 'ini sigortalıdan alıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
@FuNNx mapfree (mafre sigorta) kasko yaptırdım ve yaptırırken söylenilenler başınıza kaza gelince ne yazıkki hiçde söylenildiği gibi olmuyor.ikame araç alamadığım gibi otobüs bilet ücretimi karşılayacaklarını söyledikleri halde ödeme çıktı denildiği halde halen ücretim ödenmedi en çokda karşınızda muhatab bulamıyorsunuz müşteri hizmetlerindeki özellikle bayan çalışanların uslubları inanılmaz sinir bzucu 

Geçen sene sigortam.net aracılığıyla sompo japan'dan sağ kapı camını değiştirttim (arabadaki yumurta poşetine tenezzül etti bir hıyar) doğuş otoya belli bir yüzdesini benim ödememin gerektiği söylendi.Kavga döğüş sigortam.net ödedi bilginiz olsun.Sompo japan ,doğuşla yapılan tamiratlarda masrafın  yüzde 15 'ini sigortalıdan alıyor
Cam değişiminde alıyorlar  anlaşmalı cam servislerinde yaptırılmazsa. En az 150 tl olmak şartıyla diye poliçede belirtiyorlar. 

Geri
Üst Alt