Kasko ve Sigorta Tavsiyesi ile tercihte dikkat edilecekler birleşik konusu.

@forzaGilles Buyrun hocam.96500 geçiyor.maximum kasko yazıyor.sigortacının dediği başınıza bir olay gelirse hemen arayın biz yönlendireceğiz.Bu 6.kaskomdur.

6d62bdb87d164a7f9e7c459dc1e8d76b.jpg

MerhABA hocam;
Konusu mevcut yazmıştım yukarıda isterseniz benimde yaptırdığım yerden bir fiyat alın uygun ise yaptırırsınız.
gelişken sigorta Hasan Bey. selam söylersiniz birde bizlerden indirim uygulayacaktır. 
Hocam sağolun sayenizde 90 tl daha ucuz trafik sigortası yaptırdım 82.000 tl kasko değeri olan aracımı 2016 1.4 dsg com. 505 tl ye maal oldu [emoji736] selamınız için özel indirim yaptı . Teşekkür ediyorum

Hocam sağolun sayenizde 90 tl daha ucuz trafik sigortası yaptırdım 82.000 tl kasko değeri olan aracımı 2016 1.4 dsg com. 505 tl ye maal oldu
emoji736.png
selamınız için özel indirim yaptı . Teşekkür ediyorum
Hayırlı olsun inşallah.Faydam dokunmuşsa ne mutlu bana Forum bu ve buna benzer durumlar için çok faydalıdır. forum sakinlerinin hepsine bu gibi indirim yapılması için yardımcı olabilirim.  

Kazasız günlerde kullanmanız dileğiyle Selamlar :)  

@Ender Hocam tavsiyeniz üzerine hasan beyi aradım ama bir bayan çıktı, ben yardımcı olayım diyerek trafik sigortasını koru sigortadan 540 TL ye verdi, koru sigorta nasıldır, yapılmalımıdır ne diyorsunuz bu konuda?

@Ender Hocam tavsiyeniz üzerine hasan beyi aradım ama bir bayan çıktı, ben yardımcı olayım diyerek trafik sigortasını koru sigortadan 540 TL ye verdi, koru sigorta nasıldır, yapılmalımıdır ne diyorsunuz bu konuda?
Merhaba hocam. Eşi çıkmıştır Telefona sanırım :)  

Kendisinin ilgilenmesini isterseniz özelden cep telefonu iletişim numarasınıda verebilirim. 

Trafik sigortaları için Devlet nezdinde yasal teminatlar aynı olduğundan en uygunu olanını yaptırmakta bence bir sıkıntı olmaz. siz içiniz rahat etsin isterseniz tekrardan görüşüp Hasan Bey ile görüşme yapınız. Eşi belkide bizim (foruma özel) ile iletişim ve iş ortaklığımızın bilgisi dahilinde olmayabilir. selamlar saygılar hocam.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Ender Tamamdır hocam, daha günümüz var müsait zamanda tekrar arayayıp hasan beyle görüşeyim teşekkürler.

@Ender Tamamdır hocam, daha günümüz var müsait zamanda tekrar arayayıp hasan beyle görüşeyim teşekkürler.
Yeni araç almıştı kendisi muhtemelen o zaman denk gelmişssiniz aradığınızda :)  Benden çokça selam söylersiniz Gerçekten konuusnda uzaman ve KAliteli bir arkadaşımız :)  

Arkadaşlar hepinize selamlar. 3 4 ay önce bir kaza geçirdim  golfümle. Kaza sonucunda araç onarım ve değer kaybı toplamı, araç başına 31000 Tl  trafik sigortası limitini aştı. Kazada %100 haklı taraf olmam ve hakkımı tamamiyle almak istememden ötürü, teminat limitinin üzerinde kalan kısmı karşı taraftan nasıl istemeli. Konu hakkında tecrübesi veya bilgisi olan arkadaşlardan yardım beklemekteyim.

Arkadaşlar hepinize selamlar. 3 4 ay önce bir kaza geçirdim  golfümle. Kaza sonucunda araç onarım ve değer kaybı toplamı, araç başına 31000 Tl  trafik sigortası limitini aştı. Kazada %100 haklı taraf olmam ve hakkımı tamamiyle almak istememden ötürü, teminat limitinin üzerinde kalan kısmı karşı taraftan nasıl istemeli. Konu hakkında tecrübesi veya bilgisi olan arkadaşlardan yardım beklemekteyim.
Öncelikle Geçmiş Olsun Hocam.sigortanız neydi acaba merak ettim. yada aracınızın o zaman ki güncel rayiç bedeli?

Bunları şunun için soruyorum; 31 bin tl üzerinde onarım bedeli çıkması ki aracınızın güncel  fiyatının % 35 i ve daha fazlası ise bazı sigorta şirketleri ''PERT'' olarak değerlendirme yapıyorlar. bunu araştırmanızı tavsiye  ederim.

Öncelikle Geçmiş Olsun Hocam.sigortanız neydi acaba merak ettim. yada aracınızın o zaman ki güncel rayiç bedeli?

Bunları şunun için soruyorum; 31 bin tl üzerinde onarım bedeli çıkması ki aracınızın güncel  fiyatının % 35 i ve daha fazlası ise bazı sigorta şirketleri ''PERT'' olarak değerlendirme yapıyorlar. bunu araştırmanızı tavsiye  ederim.
Araç onarım bedeli 23 bin civarı. araç daha 6 aylıktı kaza tarihinde 83000 rayiç değeri biçildi

Araç onarım bedeli 23 bin civarı. araç daha 6 aylıktı kaza tarihinde 83000 rayiç değeri biçildi
Konuyu biraz daha aydınlatmakta fayda var hocam 31 bin tl üzerinde bir rakam söz konusu ve siz 23 civarı hasar odemesi aldınız üstüne de değer kaybınızı ekleseniz dahi size 31 bin sınırlı trafik sigortası harici ödeme yapılmadı doğrumudur? Toplam kaybınız da dahil masrafınız ne kadardır?

Değer kaybı dahil 33500 civarı masraf çıkıyor. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Değer kaybı dahil 33500 civarı masraf çıkıyor. 
Bahsettiğim durum için sanırsam değer kaybı kısmını dahil edilmiyor.

Arta kalan 2500 TL lik kısmı karşı taraftan isteyiniz başka yolu gözükmüyor sanki. ama şunuda bilmek var zaten değer kaybınızı almışsınız şeklinde bir sonuç çıkartıp vermemek ister. Anlaşma uzlaşma yolunu bulmanız lazım. Tekrardan geçmiş olsun. Selamlar.

Bahsettiğim durum için sanırsam değer kaybı kısmını dahil edilmiyor.

Arta kalan 2500 TL lik kısmı karşı taraftan isteyiniz başka yolu gözükmüyor sanki. ama şunuda bilmek var zaten değer kaybınızı almışsınız şeklinde bir sonuç çıkartıp vermemek ister. Anlaşma uzlaşma yolunu bulmanız lazım. Tekrardan geçmiş olsun. Selamlar.
Bende uzlaşma yoluna gittim ancak direniyor vatandaş niyeyse. Mahkemelik olacağız gibi görünüyor.

Çok teşekkürler bu arada geçmiş olsun dileğiniz için yardımın trabzonum' dan gelmesi ayrı sevindirdi beni selamlar tekrar.

Bende uzlaşma yoluna gittim ancak direniyor vatandaş niyeyse. Mahkemelik olacağız gibi görünüyor.
Çok teşekkürler bu arada geçmiş olsun dileğiniz için yardımın trabzonum' dan gelmesi ayrı sevindirdi beni selamlar tekrar.
Hocam çok geçmiş olsun. Şasi de oynama oldu mu hocam. Değer kaybı için az bile para vermişler.

Geri
Üst Alt