Kasko ve Sigorta Tavsiyesi ile tercihte dikkat edilecekler birleşik konusu.

Muhammet Hocam da Güneş Ailesine katıldı. Kaskosunu bugün GÜNEŞ SİGORTA olarak kestik. Desteği için sizlerin huzurunda bir kez daha teşekkür ederim. Hayırlı olsun. @MSE
Asıl ben teşekkür ederim Göktuğ Hocam.

Uzadıkça uzayan karar verme sürecinde bıkmadan usanmadan benim için uğraştınız çok sağolun :)  

@gdervisoglu Göktuğ hocam kargo bugün elime ulaştı. Artık benim mavişin de kaskosu var. Gerçi dosyanın en arkasındaki evrakta ödeme bilgileri yer alıyormuş onu görünce "ne yaptım ben" diye bir an düşündüm doğrusu [emoji1]

Eline sağlık Göktuğ hocam. Hediyeler için de ayrıca teşekkür ederim [emoji4]

979926bbb4a451489f39d58035fb169f.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

@MSE

Allah kaza bela göstermesin Muhammed Hocam.

Seneye düşüreceğiz inşallah primi :D

Sen sağol asıl s=aşk

Moderatör tarafında düzenlendi:
Eski aracımı Pazartesi günü sattım ve aynı gün Allianz  sigortadan kaskomu zeyil ettirdim..

Kısmet olursa hafta sonu yada önümüzdeki hafta yeni aracımı alacağım..

Bu durumda önceki hasarsızlık indirimlerimin devamı için, kaskomu yine Allianz sigortada mı yaptırmalıyım yoksa seçimde özgür müyüm?

Eski aracımı Pazartesi günü sattım ve aynı gün Allianz  sigortadan kaskomu zeyil ettirdim..Kısmet olursa hafta sonu yada önümüzdeki hafta yeni aracımı alacağım..

Bu durumda önceki hasarsızlık indirimlerimin devamı için, kaskomu yine Allianz sigortada mı yaptırmalıyım yoksa seçimde özgür müyüm?
Bayiideki şirket size teklifleri sunacaktır.indiriminiz dewam eder.sistemde görünür zaten.seçimde özgürsünüz.

2016 golf7 1.2 tsı comfortline manuel beyaz sürüş komfor ve ışık paket.

2014 1.2 comfort ve opsiyonlar dahil kasko full genisletilmis groupama 1yıl hasarsızlık indirimi, vw indirimi ve peşin indirim toplam 1.137tl

Araçbedeli opsiyonlar dahil 74bin verdi

Trafik sigorta doğa sigorta 650tl

Sehir t.dağ/malkara yaş 28 kazam yok.

arkadaşlar opsiyonları ayrı ayrı tutarıyla poliçenize ekletin mutlaka, önceki sayfalarda konuşulmuştu, ben poliçenin ana sayfasında opsiyonlar 11.000 TL diye belirttirdim, arka sayfalarda ise ayrıntısını yazdırdım...

benımde 27 mayısta bakalım ne çıkacak..hem kasko hem sigorta.. :(

2014 1.2 comfort ve opsiyonlar dahil kasko full genisletilmis groupama 1yıl hasarsızlık indirimi, vw indirimi ve peşin indirim toplam 1.137tl

Araçbedeli opsiyonlar dahil 74bin verdi

Trafik sigorta doğa sigorta 650tl

Sehir t.dağ/malkara yaş 28 kazam yok.
doğa sigorta ile ilgili durumu bılıyorsunuz sanırım..batarsa sizde borca ortak olursunuz..

Bilmiyordum sizden öğrendim şimdi ufak bi araştırma yaptım bizi kooperatife üye yapıyormuş dediginiz gibi batma durumu olursa borçluyuz en kısa zamanda icabına bakıcam teşekkürler @reko

Herkese hayırlı geceler geceniz mübarek dualarız kabul olsun diliyorum..

Gecen yıl mayıs ayında sıfır olarak almış olduğum golf 1.4 highline 122 (opsiyon yok) aracımın;

kasko 1800 tl (anadolu)

Trafik 470 tl (anadolu)..... idi

Fiyatlar bu sene Kasko hasarsizlik indirimi %30 sigorta %10ile

Trafik. 1070tl (anadolu)

Kasko. 1190tl (anadolu)

Yaş 29 ikamet erzurum

Fiyatlar nasıl daral geldi yorumlarınızı bekliyorum

1.yıl 600 tl bakımı da eklenince 3lü kombo oldu bana

TapaTalk

@rfncskn hocam sigorta fiyatları çok fena arttı. Ben geçen yıl 1800-480 yaptırmıştım. Bu yıl 920-980 oldu :) başka sigorta şirketi bakın yine de ;)

@yusuf hocam beklentim bin tl altiydi ama olmadi en ucuz veren anadolu sigorta oldu bir yaşındaki aracın 62 bin tl degerde olması normal midir peki

TapaTalk

@yusuf hocam teşekkür ederim 62 bin araç değeri değilmiş yanlış bakmışım

TapaTalk

Geri
Üst Alt