Pasta,Cila,Boya Koruma,Araç İç temizliği Hakkındaki Sorularınızı Buradan Sorabilirsiniz.

Arkadaşlar selamlar . Foruma yazamasam da gelen mesajları tapatalktan okuyorum . @Gokhan1300 
Bu arada forumdan Gökhan hocam ve Mehmet abinin araçlarına koruma yaptık . 

Gökhan hocamın aracına çizik giderme parlatma ve soft99 fusso uyguladık uygulama sonrası bir kaç foto

@mahmut0382 Eline sağlık hocam.Daha arabayı yıkatma fırsatım olmadı,malum hsonu Adana-Mersin yağmurlu idi.

Kısmet bu h.sonu.Yine yıkamacıyı ikna ile geçecek bir süre :)

@mahmut0382 Eline sağlık hocam.Daha arabayı yıkatma fırsatım olmadı,malum hsonu Adana-Mersin yağmurlu idi.

Kısmet bu h.sonu.Yine yıkamacıyı ikna ile geçecek bir süre :)
Teşekkürler hocam . Kazasız belasız güzel günlerde kullanın . Yıkamacı konusunda şimdiden kolay gelsin . :)

metalik siyah renkte rötüş boya yaptırılırsa ne kadar sağlıklı olur?

Bugüne kadar yaptıklarım arasında durumu en kötü araba.
0e82763eb1d0db2b1b8071871093cb98.jpg

Arkadaşlar bu pianoblack de oluşan toz lekelerini zarar vermeden nasıl çıkartabilirim

Arkadaşlar bu pianoblack de oluşan toz lekelerini zarar vermeden nasıl çıkartabilirim
Kadınların pudra, allık vs sürmek için kullandıkları yumuşak uçlu fırçaları var :) ondan alıp kaba tozları bir yerde toplayıp sonrasında elektrik süpürgesi ile çekip sonra nemli mikrofiber bez silin  işlem tamam

Merhaba @mahmut0382 Bey ,
Daha önce size kapıdaki kumaş kol dayama kısmındaki döşemeyi nasıl temizlerim diye sormuştum , siz devalet pro carpet cleaner ve köpük olarak würth veya berner araç içi temizleme spreylerini önermiştiniz.Fakat izlediğim videolar ve okuduğum açıklamalardan  valet pro carpet cleaner genellikle paspaslar için uygulanıyor tecrübelerinize güveniyorum fakat bir yanlış anlaşılma olmaması için tekrardan size sormak istedim ona göre sipariş vereceğim , ekteki resimde kırmızıyla işaretlediğim alandaki lekeleri çıkarmak için hangi ürünü önerirsiniz.Tekrardan sizi yorduğum için özür dilerim zaman ayırıp cevap verebilirseniz çok sevinirim.

volkswagen-golf-7-test-drive-2013_14.jpg

Arkadaslar merhaba Sonaxın premium class carnabua waxına muadil hangi waxı öneriyorsunuz

Merhaba [mention=2601]mahmut0382[/mention] Bey ,
Daha önce size kapıdaki kumaş kol dayama kısmındaki döşemeyi nasıl temizlerim diye sormuştum , siz devalet pro carpet cleaner ve köpük olarak würth veya berner araç içi temizleme spreylerini önermiştiniz.Fakat izlediğim videolar ve okuduğum açıklamalardan  valet pro carpet cleaner genellikle paspaslar için uygulanıyor tecrübelerinize güveniyorum fakat bir yanlış anlaşılma olmaması için tekrardan size sormak istedim ona göre sipariş vereceğim , ekteki resimde kırmızıyla işaretlediğim alandaki lekeleri çıkarmak için hangi ürünü önerirsiniz.Tekrardan sizi yorduğum için özür dilerim zaman ayırıp cevap verebilirseniz çok sevinirim.
/monthly_2017_06/volkswagen-golf-7-test-drive-2013_14.thumb.jpg.a85d98020a0530248c22c7b8e906b43e.jpg
Hocam mesajınızı yeni gördüm işaretlediğiniz bölgede hem würth ve bernerin köpüğünü hem valet proyu güvenle kullanabilirsiniz. O bölgede köpüğü tavsiye ederim.

@mahmut0382 hocam kapıdaki o bölümler deri ise ne yapabilir. Birde şu videoyu izlerseniz bunun hakkında ne düşünüyorsunuz.

Benim kanaatim bu forumda mümkünse her il için değilse de büyük şehirler için şu detailingçiler güvenilir diye bir başlık açılmalı. 

Siz ne düşünürsünüz @silvershadow hocam ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Mahmut hocam şu uygulama nasıldır. Erzurumda yaptırmayı düşünüyorum.
78298d25563c056666fa60e631f7d947.jpg
Ayrıca on kaputta komple koruma var bu durumda boya koruma nasıl yapiliyor

Arkadaşlar kendim 2010 yılından beri detailing hobisi ile uğraşmaktayım . Otomobil temizliği , çizik giderme , boya koruma hakkındaki sorularınızı bu konuda bana sorabilirsiniz . Elimden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalışacağım .
Hocam Merhabalar, ön tampona gelen taş kırıkları için ne yapabiliriz? Doldurulamayacak kadar küçük olanlar var büyükler var ama rötüşü düZgün atabilirmiyim bilmiyorum :/

Geri
Üst Alt