Welcome to Golftutkusu

9LOgm5.jpg

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Burada Golf adına aradığınız her şeyi bulacağınıza inancımız tam..

Aramıza katılmanız için Golf sahibi olmanız gerekmiyor. Başka bir marka araca sahip olabileceğiniz gibi hiç bir aracınız da olmayabilir.

Burada sadece Golf  göklere çıkartılmadığı gibi diğerleri de yerilerek Golf'ün üstünlüğünü iddia etme hatasına düşmüyoruz. Herkesin karar ve fikirlerinin değerli olduğunu bildiğimizden, her birine saygılıyız ve eşit biçimde ifade özgürlüğüne sahiptir tüm düşünceler.

"Golf satın aldığınızda bir arabadan fazlasına sahip olduğunuzu göreceksiniz"

Kastım her geçen gün bir yenisini diğerleri arasına eklediğiniz detaylar, kullanım özellikleri değildir. burada bilgi ve tecrübeden fazlasını da paylaştığımızı göreceksiniz: bir paylaşım platformunda nadiren bulunan seviyeyi,  çıkarsız paylaşımın sonucu olan ; samimi bir dostluğu bulacaksınız uzun yıllar önce kaybettiğimiz.

Yorumsuz, tarafsız, tartışmasız ve yüzlerce gereksiz mesaj okumadan aradığınızı bulmaya odaklı ve görsellerle desteklenmiş Golf ansiklopedisinin yapraklarıdır çevirdikleriniz. Onlar ki ciddi bir emeğin ve işbirliğinin sonuçlarıdır. 

Eğer bir Golf  sahibiyseniz veya almayı düşünüyorsanız normalde yıllar alacak tecrübe sonucu öğreneceklerinizi çok daha kısa sürelerde öğrenmeniz mümkün olacak. Bu araştırmanızın sonunda sadece bir Golf sahibi olmadığınızı göreceksiniz.

Bilgiyi güçle ve gücü parayla özdeşleştirenlerin fena halde yanıldıklarının en önemli kanıtı sınırsız seyahat özgürlüğüdür sayfalar arasında.

 bu paylaşım platformunda vereceğiniz manevi destek doğru yolda olduğumuzun en önemli kanıtı olacaktır. Lütfen üye olarak desteğinizi esirgemeyin.

Üyelik esnasında telefon, plaka vb. şahsi bilgileriniz istenmeyecektir.

7v47yY.jpg

Gokhan1300

Üye
 • İçerik sayısı

  120
 • Katılım

 • Son ziyaret

Gokhan1300 Hakkında

 • Derece
  Er
 • Doğum Günü

Converted

 • İsim
  gokhan1300
 • Yaşadığım Yer
  İskenderun

Güncel Profil Ziyaretleri

521 profil görüntüleme
 1. Geri vites lambası aliexpress'te yok mu?Neden photon tercih ettiniz?
 2. Bonus-Petrol Ofisi kampanyası. KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ 16 Nisan – 31 Mayıs 2017 BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ 7-17 Haziran https://www.bonus.com.tr/kampanyalar/petrolofisi-akaryakit-bonus-kampanyasi
 3. @riverside geçmiş olsun hocam.
 4. İlgili kanuna göre araçta/muayenede 2 adet reflektörünüz olması gerekli. Ha tabi her istasyonda aynı hassasiyet gösteriliyor mu,orası muamma.Onun da ötesinde araç sahibinin ihtiyacı olduğunda reflektörsüz olması düşünülemez. Bana gerek olmaz demeyin.
 5. Hocam opellerde şöyle bir durum var.Sıfır araba alındığı zaman verilen trafik seti yangın tüpü ile birlikte veriliyor.Volkswagenlerde ise eğer aracınızda reflektör var ise bırakın yangın tüpünü reflektörsüz trafik seti veriliyor
 6. Haklısın @mahmut0382 hocam.09:30 gibi başladın işe,15:00 gibi bitti,molasız.
 7. Güncel.
 8. @mahmut0382 hocam ellerine sağlık. Kısa zamanda başka araçlar için görüşmek dileğiyle.
 9. Audi setinin yelekleri satılmıştır.Şu an için volkswagen ve audi ilkyardım setleri vardır.Orjinalcilere duyurulur
 10. @ozhan44 Hocam hayırlı olsun.
 11. Güncel.
 12. Stoklar azalıyor arkadaşlar.İhtiyacı olan kaçırmasın
 13. Kasım Hocam size telefon numaranızdan ulaşacağım.İyi günler
 14. Vw de var hocam
 15. Özhan Hocam merhaba..Audi için ilkyardım ve reflektif yelek seti mevcuttur.