Welcome to Golftutkusu

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Burada Golf adına aradığınız her şeyi bulacağınıza inancımız tam..

Aramıza katılmanız için Golf sahibi olmanız gerekmiyor. Başka bir marka araca sahip olabileceğiniz gibi hiç bir aracınız da olmayabilir.

Burada sadece Golf  göklere çıkartılmadığı gibi diğerleri de yerilerek Golf'ün üstünlüğünü iddia etme hatasına düşmüyoruz. Herkesin karar ve fikirlerinin değerli olduğunu bildiğimizden, her birine saygılıyız ve eşit biçimde ifade özgürlüğüne sahiptir tüm düşünceler.

Üyelik esnasında telefon, plaka vb. şahsi bilgileriniz istenmeyecektir.

Vw alacaksanız ama özellikle Golf alacaksanız bize danışmadan almayın. Hemen her zaman Aldığınız teklifin altında bulabiliriz.

Gokhan1300

Üye
 • İçerik sayısı

  132
 • Katılım

 • Son ziyaret

Gokhan1300 Hakkında

 • Derece
  Er
 • Doğum Günü

Converted

 • İsim
  gokhan1300
 • Yaşadığım Yer
  İskenderun

Güncel Profil Ziyaretleri

665 profil görüntüleme
 1. Bonus-Opet kampanyası mevcut.Son gün 15 Ağustos.
 2. Volkswagen ilkyardım seti stoklarda mevcuttur arkadaşlar
 3. Servis harici zor,neden ihtiyaç duydunuz?
 4. @mahmut0382 Eline sağlık hocam.Daha arabayı yıkatma fırsatım olmadı,malum hsonu Adana-Mersin yağmurlu idi. Kısmet bu h.sonu.Yine yıkamacıyı ikna ile geçecek bir süre
 5. Arkadaşlar yeni setlerimiz geldi.Maliyet arttığı için fiyat güncellemesi yapmak durumunda kaldım. Foruma özel fiyat 65 tl dir.
 6. Tüm ürünler mevcuttur
 7. @mahmut0382 hocam km'si düşük araçlar için enjektör temizleyici erken olur diye düşünüyorum.Konuya daha hakim olanlar düzeltirse sevinirim. Tabi benzinli-dizel araç ve kullanım sıklığı da büyük etken enjektör temizleyici kullanıp kullanmama konusunda. ANA KONU 'da sorulabilir.
 8. İki araç ile 6500+20500.Sıkıntı yok,devam.
 9. @mahmut0382 hocam eline sağlık. Yıkamacayı sonax turuncu ile yıkamaya ikna edene kadar baya uğraştım. "Abi,biz de değiştirdik,kırmızı renkli bi köpük aldık dedi durdu,tamam onu jant ve davlumbaza kullanacağız,sıkıntı yok dedim,anlaştık :)" Bu arada o köpük tankına 1 lt.malzeme konuluyormuş,hesap yaptı,yok abi o bize zarar ettirir dedi.Tabi o da ekmek parası kazanacak,sonax ile yıkayacak olsa para kazanamaz. Ama boya korumayı fark etti,hakkını teslim etmek gerek.
 10. Farklı illere ait plaka da basılabiliyor diye mi anlamak gerekir bu durumu?
 11. @bahaman hocam benim eski highline'da orijinal karartma hemen hemen yeterli geliyordu çocuk için. Bu arada bende mevcut filmleri daha açık olanı ile değiştirme niyetimdeyim.Şu an zifiri karanlık görüntü var.
 12. Bu konuya tamamen uzağım,yardımınızı rica edeceğim,arabayı 2.el almıştım,ön cam dahil tüm camlarda film var. Ön cama alıştım desem de diğer camlar çok koyu geliyor. Mevcut cam filmlerinin koyuluğunu,numarası,kalite vb.anlamak için bir yol var mıdır?
 13. Geri vites lambası aliexpress'te yok mu?Neden photon tercih ettiniz?
 14. Bonus-Petrol Ofisi kampanyası. KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ 16 Nisan – 31 Mayıs 2017 BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ 7-17 Haziran https://www.bonus.com.tr/kampanyalar/petrolofisi-akaryakit-bonus-kampanyasi
 15. @riverside geçmiş olsun hocam.