Welcome to Golftutkusu

9LOgm5.jpg

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Burada Golf adına aradığınız her şeyi bulacağınıza inancımız tam..

Aramıza katılmanız için Golf sahibi olmanız gerekmiyor. Başka bir marka araca sahip olabileceğiniz gibi hiç bir aracınız da olmayabilir.

Burada sadece Golf  göklere çıkartılmadığı gibi diğerleri de yerilerek Golf'ün üstünlüğünü iddia etme hatasına düşmüyoruz. Herkesin karar ve fikirlerinin değerli olduğunu bildiğimizden, her birine saygılıyız ve eşit biçimde ifade özgürlüğüne sahiptir tüm düşünceler.

"Golf satın aldığınızda bir arabadan fazlasına sahip olduğunuzu göreceksiniz"

Kastım her geçen gün bir yenisini diğerleri arasına eklediğiniz detaylar, kullanım özellikleri değildir. burada bilgi ve tecrübeden fazlasını da paylaştığımızı göreceksiniz: bir paylaşım platformunda nadiren bulunan seviyeyi,  çıkarsız paylaşımın sonucu olan ; samimi bir dostluğu bulacaksınız uzun yıllar önce kaybettiğimiz.

Yorumsuz, tarafsız, tartışmasız ve yüzlerce gereksiz mesaj okumadan aradığınızı bulmaya odaklı ve görsellerle desteklenmiş Golf ansiklopedisinin yapraklarıdır çevirdikleriniz. Onlar ki ciddi bir emeğin ve işbirliğinin sonuçlarıdır. 

Eğer bir Golf  sahibiyseniz veya almayı düşünüyorsanız normalde yıllar alacak tecrübe sonucu öğreneceklerinizi çok daha kısa sürelerde öğrenmeniz mümkün olacak. Bu araştırmanızın sonunda sadece bir Golf sahibi olmadığınızı göreceksiniz.

Bilgiyi güçle ve gücü parayla özdeşleştirenlerin fena halde yanıldıklarının en önemli kanıtı sınırsız seyahat özgürlüğüdür sayfalar arasında.

 bu paylaşım platformunda vereceğiniz manevi destek doğru yolda olduğumuzun en önemli kanıtı olacaktır. Lütfen üye olarak desteğinizi esirgemeyin.

Üyelik esnasında telefon, plaka vb. şahsi bilgileriniz istenmeyecektir.

7v47yY.jpg

Gokhan1300

Üye
 • İçerik sayısı

  111
 • Katılım

 • Son ziyaret

Gokhan1300 Hakkında

 • Derece
  Er
 • Doğum Günü

Converted

 • İsim
  gokhan1300
 • Yaşadığım Yer
  İskenderun

Güncel Profil Ziyaretleri

396 profil görüntüleme
 1. @ozhan44 Hocam hayırlı olsun.
 2. Güncel.
 3. Stoklar azalıyor arkadaşlar.İhtiyacı olan kaçırmasın
 4. Kasım Hocam size telefon numaranızdan ulaşacağım.İyi günler
 5. Vw de var hocam
 6. Özhan Hocam merhaba..Audi için ilkyardım ve reflektif yelek seti mevcuttur.
 7. Güncel...
 8. Doğrudur. Anlık-yakıt aldıktan sonra-uzun süreli.
 9. Doğuş Oto-BP kampanyası halen aktif,dün Hopi ile % 3 kazanacağıma Doğuş Oto-BP ile % 5 kazandım,market görevlisine sorunca "Hopi'yi boşver abi" dedi
 10. Başka forumlarda da okudum bu tip sorunu,bende de Golfte var Passatta yok.Diğer forumda ise Passatta bundan şikayet ediyorlardı.İlginç.
 11. Konuyu pek bilmediğim için soruyorum,mevcuttaki cam filminin tonunu nerden bilebiliriz? AT 20-35 gibi. Golftekiler 2 numara gibi,dışardan bakınca görünmüyor,bunu daha mantıklı bir ton ile değiştirmek istiyorum.Mavimsi gibi olanlar var. Passatta ise şoför camında damlacıklar var,onu da bi ara halletmem gerekecek.
 12. Bende anca dün bakabildim,Passatta kapı açar açmaz yanıyor,hatta nerdeyse açmadan yanacak
 13. Hocam,aracın fiyatı emsallerine göre çok çok uygun değil.Benzer km.aralığındakiler 55-58.000 bandında.
 14. @silvershadow Hocam, İlan sahibini meraktan aradım.Araç ruhsatta Midline Plus olarak kayıtlı imiş.Piano black iç görünüm olmasın diye bu donanım tipinde araç alındığını söyledi.Çok da üstüne gitmedim,zaten alıcı değilim ki. Araç dediğiniz gibi grey market olma olasılığı yüksek,ancak hem aracın ederi,hem de sınıfı itibari ile grey market işine girme işine neden ihtiyaç duysunlar ki,bu biraz kafamı kurcaladı açıkçası. Bir de ruhsata kaydedilen donanım için uygunluk belgesi ve araç faturası gerekmiyor mu?Bu da ikinci açık bir kapı. Kuzey Avrupa ülkelerinden getirilen araçları Golf VI'dan hatırlıyorum,2012 yılı olması lazım,onlar da zamanının Comfortline donanımına sahiplerdi,ancak Doğuş'un pazarlama stratejileri sayesinde klimasız bu araçlar bile peynir ekmek gibi satılmıştı.Acaba bu araçlar 2.ele düştüğünde sahipleri nasıl bir yol izliyorlar?