Jump to content

AdanaDetailing

Sponsor Üye
 • İçerik sayısı

  666
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  12

AdanaDetailing last won the day on 11 Temmuz tarihinde 2018

AdanaDetailing had the most liked content!

5 Takipçiler

AdanaDetailing Hakkında

 • Derece
  Uzman Çavuş

Profile Information

 • İlgi Alanlarım
  Otomobil , Tarım

Bilgiler

 • İsim
  Mahmut
 • Yaşadığım Yer
  Adana 01

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. AdanaDetailing

  Seramik kaplı araçta reçine temizliği

  Aynen hocam bitti teşekkür ediyorum . Hoşbuldum
 2. AdanaDetailing

  Seramik kaplı araçta reçine temizliği

  1 . Yapılır fakat tavsiye etmem kil yüzeyi çizecektir . 2. Seramiği sökmüş olursunuz . 3. Özellikle polisajı kendiniz yapmayı tavsiye etmem ama ısrarcı olursanız aşağıdaki videoya göz atabilirsiniz . Kil olarak illa uygulanacaksa valet pro turuncu tavsiye ederim fakat ilk tercih zift ve reçine sökücüler olmalı .
 3. AdanaDetailing

  Seramik kaplı araçta reçine temizliği

  Site şu an açık hocam . Seramik varsa daha kolay çıkmasına yardımcı olacaktır . Hocam auto glym zift ve reçine sökücü güzel fakat bende yok .
 4. AdanaDetailing

  Seramik kaplı araçta reçine temizliği

  Teşekkürler hocam aynen bitti askerlik . Hocam bahsettiğiniz tarzda yerlerden uzak durun neye göre gel seramik yapalım demiş anlamadım ama zaten dediği rakama seramiğin s si olmaz . Reçineler için reçine ve zift sökücü ürünleri deneyebilirsiniz . Uzun süre araçta kaldıysa çıkarması sıkıntılı olabilir .
 5. AdanaDetailing

  Kaput taş izi hakkinda gorusleriniz..?

  Stek marka kaput filmini bende tavsiye ederim . Dikkat edilmesi gerekenleri Ali hocam yazmış dikkate almanızı tavsiye ederim aksi taktirde koruma için yaptırdığınız folyo araca zarar verecektir .
 6. AdanaDetailing

  Boya Koruma Laneti

  Hocam sonax bsd sorununuzu maalesef çözmez . Sosyal medyada yüklenen fotolara bakılırsa hatasız iş yapan neredeyse yok ama maalesef işi düzgün yapan bir elin parmaklarını geçemiyor . Tekrardan geçmiş olsun dediğim gibi en azından çaresi var iyi yapılacak bir uygulama ile ilk günkünden daha iyi olur . Bursada ki arkadaşlarım kısa zaman içinde faliyete geçecekler . Özelden yazarsanız numarasını yollayabilirim kendileriyle görüşürseniz daha sağlıklı olur .
 7. Kurulama bezi olarak uber blue veya gyeon silk dryer tavsiye ederim
 8. AdanaDetailing

  Boya Koruma Laneti

  Senin paylaştığın fotoda elimde duran fenerde bu konuda çok iyidir . Şeytan ayrıntıda gizli .
 9. AdanaDetailing

  Seramik kaplama

  Cem işinde en iyilerdendir . Kazasız belasız güzel günlerde kullanın doğru tercihi yapmışsınız .
 10. AdanaDetailing

  Boya Koruma Laneti

  Anlatamazsın tecrübe ile sabittir . Kimisinin gözünde bu iş 150-200 lira bu fiyata yapanlarda (Daha doğrusu yapamayan ) var hemde sürüsüne bereket . Araba gibi düşün kardeşim 100000 liraya da araba var 5000000 lirayada araba var . İkisi araba ikisi aynı işi yapıyor ikisinin ömrü aynı .
 11. AdanaDetailing

  Boya Koruma Laneti

  100 lira mı maliyeti . Bir araca 600-800 gr menzerna 400 harcıyorum 1lt si 180-190 lira ki bu sadece çizik giderme aşamasında kullandığım aşındırıcı bunun demri tozu sökücüsü , kili , hare gidericisi , finisihi , keçesi , pedi , suyu , eletriği ve daha envayi çeşit giderine ek en az 2 gün işçiliği var . 400 liraya yapılacak iş boya koruma değil boya becerme oluyor genelde burada yine takdir sizin siz 400 den fazla vermek zorunda değilsiniz yapanda size 400 liraya yapmak zorunda değil .
 12. AdanaDetailing

  Boya Koruma Laneti

  Hocam resmi şimdi gördüm aracınızın üzerindeki izler hologram dediğimiz ağır aşındırıcı ve keçenin bıraktığı izler . Profesyonel bir uygulama ile araç ilk günkü gibi olur fakat sonrasında çizik oluşmaması için yıkamaların bilinçli yapılması gerekir . Bursa da size tavsiye edeceğim yer var fakat daha işe başlamadılar bu ay yerlerini bitirebilirlerse başlayacaklar .Yalnız bazı arkadaşlar 500- 600 fiyat yazmış o fiyata olacak bir iş değil . .
 13. AdanaDetailing

  Boya Koruma Laneti

  Öncelikle geçmiş olsun . Aracın üzerinde oluşan çiziklerin boya koruma ile alakası yok sebep yanlış yıkama . O çizikleri gidermek mümkün fakat araç yanlış yıkanırsa yine oluşacaktır ve bunun garantisini size kimse veremez verende herhangi bir sorunda hatayı size atar . Tavsiyem bu iş için garanti veren yerlerden uzak durmanız .Araç üzerindeki en sert malzeme cam ve bu bile çizilebiliyorken yaptığı boya korumaya , seramik kaplamaya kimse garanti veremez verende arkasında durmaz .
 14. Teşekkürler hocam . Hocam soft 99 fusso öneririm su iticilik için aynı zamanda iyide bir koruma sağlar . Wax pro da şimdilik muadil bir ürün yok . Öncesinde demir tozu temizliği ve aracı 1/1 sulandırılmış ipa ile silmeniz iyi olur . Kil eğer araçta çok partikül yok ise yapmayın çünkü maalesef kil boyayı temizlerken aynı zamanda aracı çizmekte polisaj yapmayacağınız için çok elzem değilse kil yapmayın .
 15. Hocam şöyle yapalım 20 Ocak öncesinde 3 adet ve üzeri alımlarda bir kampanya vardı o iptal oldu . Sizlere 3 adet ve üzeri alımda wax pro quick detailer hediyem olsun . Satışım 1 Şubata kadar devam edecek 1 Şubat - 10 Mart tarihleri arasında satış ve uygulama yapmıcam . 10 Mart sonrası foruma özel birşeyler yine yaparız . Hocam aynen maalesef fiyatlar zaten olabilecek en uygun seviyede . 10 Mart sonrası yine konuşuruz birşeyler yapmaya çalışırım . Hocam vakum yapılmayacaksa en uygunu auto glym foam köpük genel temizleyici .
×