Jump to content

AdanaDetailing

Sponsor Üye
 • İçerik sayısı

  699
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  13

AdanaDetailing last won the day on 15 Mayıs tarihinde

AdanaDetailing en çok beğenilen konuya sahip!

6 Takipçiler

AdanaDetailing Hakkında

 • Derece
  Uzman Çavuş

Profile Information

 • İlgi Alanlarım
  Otomobil , Tarım

Bilgiler

 • İsim
  Mahmut
 • Yaşadığım Yer
  Adana 01

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. AdanaDetailing

  Herkesin kaçınılmaz sonu parlayan direksiyon çözümü

  Hocam temizlemek için waxpro leather cleaner kullanabilirsiniz . Sonrasında gtechniq l1 veya gyeon leather coat ile korumaya almanızı tavsiye ederim
 2. Hocam sizinle aynı fikirdeyim aracınızla ilgilenebiliyorsanız wax sizin için eğlenceli bile olabilir fakat çoğu kişinin bu imkanı maalesef olamıyor .
 3. Hocam selamlar . Seramik kaplama aracıyla zaman bulup uğraşanlar için elzem değil size katılıyorum fakat waxların hiç biri maalesef seramik kaplamalar kadar koruma sağlayamıyor bir diğer sıkıntı çoğu kişi aracıyla yeterince ilgilenecek vakti bulamıyor bu nedenle ben sizin aksinizi düşünüyorum. Ben bir ara boya koruma uygulaması yapmıyordum bile fakat fiyatların artması ve gelen talepler doğrultusunda şuan yapmakla birlikte yine tavsiyem kesinlikle seramik kaplama oluyor . Bu arada orta derece aşındırıcı ile seramiğide araçtan sökebildiğiniz gibi iyi bir seramik kaplama uygulanmış aracın belli bir zaman sonra üzerinde oluşacak çizikleri orta derece aşındırıcı ile giderebilirken wax ile korunmuş bir araçta çizikler için yine ağır aşındırıcılar kullanmak gerekiyor . Dolayısıyla seramik yapılarak korunan bir aracın bir sonraki polisaj işlemi boyayı çok daha az yıpratarak bitebiliyor fakat aynı şartlarda kullanılan ve wax uygulanmış araçta daha ağır polisaj aşamaları gerekiyor .
 4. Hoca selamlar . Hocam dediğiniz ürünler elimde maalesef yok . Soft99 fusso yu sizde uygulayabilirsiniz uygulaması zor bir ürün değil ve aracınıza zarar verme gibi bir riskiniz kesinlikle yok . Koch chemi ürünlerini detaymarketim.com u arayıp Rıfat beye selamımı söyleyin yardımcı olacaktır dediğim gibi şimdilik bende maalesef yok . Ayrıyetten beni tavsiye eden arkadaşlara çok teşekkür ediyorum .
 5. Hocam selamlar . Triple sonrası rutin yıkamalara devam edebilirsiniz . Triple içerisinde korumada bulunmakta fakat isterseniz üzerine herhangi bir waxta uygulayabilirsiniz .
 6. AdanaDetailing

  Basınçlı Yıkama Makinesi Tavsiyesi İstiyorum

  Az veya fazla ona siz karar vereceksiniz . Ben sadece olanı yazdım 35 tl ye kimse düzgün araç yıkamaz ki yıkamıyorlar da 35-40 liraya yıkama yapanların hepsi aracın boyasını maksimum 1 yıl sonra haritaya çeviriyor bunun için söylenmenin anlamı yok 30 dakikada yıkama o kadar olur . Benim 70-80 liralık bahsettiğim yıkamanın 1.5 saatten önce bitmesi mümkün değil ki ben 2 saat uğraşmaktayım .Neyse bunu sabaha kadar yazsam boş ondan zaten herkese yapmıyorum bu yıkamayı ben işin içinde olan birisi olarak sadece 35-40 liraya düzgün bir yıkamanın olamayacağını belirtmek istedim ama anladığım yanlış yaptım .
 7. AdanaDetailing

  Basınçlı Yıkama Makinesi Tavsiyesi İstiyorum

  Bahsettiğiniz şekilde 70-80 den aşağıya kimse yıkamaz . Ben mesela bazı müşterilerime rica ediyorlar 60 liraya yıkıyorum daha doğrusu birlikte yıkıyoruz ( keyfi yapıyorum ) herkesede yıkamam çünkü 60 ı duyanların genelinde beklenti detaylı iç dış temizlik oluyor onlarla da uğraşacak zamanım yok istesem de yıkayamam . Dediğim gibi arz talep meselesi kimse kimseye zorla iş yapmıyor ama hayal aleminde yaşamaya gerek yok dükkan kiraları masrafları ortada iken kimse kaliteli malzemeler ile bir araçla 2 saat uğraşıp 30-35 tl gibi komik bir rakama araç yıkayamaz . Aracınızı yıkamanın en ekonomik yolu zaman ve yer sıkıntınız yoksa kendiniz yıkamanızdır kimse bir aracı özene özene kaliteli malzemeler ile 30-40 tl ye yıkamaz yıkayamaz .
 8. AdanaDetailing

  Şehrinizdeki memnun kaldığınız oto yıkamacılar

  Kardeşim seramik yaptırırsan tavsiyem kendin yıka . Memlekette işini düzgün yapan yıkamacı yok yapanda ilk açtığında yapıyor sonra bozuyor .
 9. AdanaDetailing

  Basınçlı Yıkama Makinesi Tavsiyesi İstiyorum

  35 tl lik bahsettiğiniz yıkama zaten yıkama değil su tutup veriyorlar . Yıkama dediğiniz en az 1.5-2 saat sürer onuda 35 tl ye kimse yapmaz 35 tl ye yıkama olduğu sürecede kimse yıkamaya 70 -80 vermeyeceğinden iyi yıkamayı kimse yapmıyor . Arz talep meselesi iyi yıkamaya talep olmadığından herkes 35 liraya araç yıkatıp orası olmamış burası olmamış diye söylenmeye mahkum .
 10. AdanaDetailing

  Waxpro Profesyonel Oto Bakım ve Temizlik Ürünleri

  Teşekkürler Allah razı olsun.
 11. AdanaDetailing

  Waxpro Profesyonel Oto Bakım ve Temizlik Ürünleri

  Hocam ozaman 1-5 sulandırıp kullanabilirsiniz fırça ile müdahale daha iyi temizlik sağlayacaktır fakat bu şekilde de çok iyi sonuç elde edilmekte .
 12. AdanaDetailing

  Waxpro Profesyonel Oto Bakım ve Temizlik Ürünleri

  Kumaş kısımları bir apc yi beze sıkıp silerekte temizleyebilirsiniz . Carpet cleaner ile daha iyi temizlik sağlanabilir fakat elinizde bulunmuyorsa apc ile temizlik sıkıntı yaratmaz . (Kaliteli ürünler kullanmak şartı ile)
 13. AdanaDetailing

  Waxpro Profesyonel Oto Bakım ve Temizlik Ürünleri

  Hocam 1 lt liği eğer fırça ile müdahale etmeyecekseniz 1/5 fırça ile müdahale ederim derseniz 1/10 a kadar sulandırarak kullanabilirsiniz .
 14. AdanaDetailing

  Waxpro Profesyonel Oto Bakım ve Temizlik Ürünleri

  Hocam elinize sağlık . Toz tutma olarak kesinlikle çok iyi ama ömrü kısa diyenler oldu belki beklentileri çok yüksekti bilemem ama sizin yorumunuz önemli gerekirse satışını durduracam ürünün .
 15. AdanaDetailing

  Waxpro Profesyonel Oto Bakım ve Temizlik Ürünleri

  Arkadaşlar en çok beğenilen ürünlerden jant temizleyici konsantre olarak satışta . Satın almak isteyenler için link : https://www.detailingdeposu.com/wax-pro-rim-cleaner-konsantre-jant-temizleyici-1lt
×