Welcome to Golftutkusu

9LOgm5.jpg

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Burada Golf adına aradığınız her şeyi bulacağınıza inancımız tam..

Aramıza katılmanız için Golf sahibi olmanız gerekmiyor. Başka bir marka araca sahip olabileceğiniz gibi hiç bir aracınız da olmayabilir.

Burada sadece Golf  göklere çıkartılmadığı gibi diğerleri de yerilerek Golf'ün üstünlüğünü iddia etme hatasına düşmüyoruz. Herkesin karar ve fikirlerinin değerli olduğunu bildiğimizden, her birine saygılıyız ve eşit biçimde ifade özgürlüğüne sahiptir tüm düşünceler.

"Golf satın aldığınızda bir arabadan fazlasına sahip olduğunuzu göreceksiniz"

Kastım her geçen gün bir yenisini diğerleri arasına eklediğiniz detaylar, kullanım özellikleri değildir. burada bilgi ve tecrübeden fazlasını da paylaştığımızı göreceksiniz: bir paylaşım platformunda nadiren bulunan seviyeyi,  çıkarsız paylaşımın sonucu olan ; samimi bir dostluğu bulacaksınız uzun yıllar önce kaybettiğimiz.

Yorumsuz, tarafsız, tartışmasız ve yüzlerce gereksiz mesaj okumadan aradığınızı bulmaya odaklı ve görsellerle desteklenmiş Golf ansiklopedisinin yapraklarıdır çevirdikleriniz. Onlar ki ciddi bir emeğin ve işbirliğinin sonuçlarıdır. 

Eğer bir Golf  sahibiyseniz veya almayı düşünüyorsanız normalde yıllar alacak tecrübe sonucu öğreneceklerinizi çok daha kısa sürelerde öğrenmeniz mümkün olacak. Bu araştırmanızın sonunda sadece bir Golf sahibi olmadığınızı göreceksiniz.

Bilgiyi güçle ve gücü parayla özdeşleştirenlerin fena halde yanıldıklarının en önemli kanıtı sınırsız seyahat özgürlüğüdür sayfalar arasında.

 bu paylaşım platformunda vereceğiniz manevi destek doğru yolda olduğumuzun en önemli kanıtı olacaktır. Lütfen üye olarak desteğinizi esirgemeyin.

Üyelik esnasında telefon, plaka vb. şahsi bilgileriniz istenmeyecektir.

7v47yY.jpg

EMİR

Üye
 • İçerik sayısı

  167
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  1

EMİR Hakkında

 • Derece
  Onbaşı
 • Doğum Günü 17-08-1988

Contact Methods

 • Facebook
  https://www.facebook.com/emirkoc88
 • Twitter
  https://twitter.com/emir_koc

Converted

 • İsim
  Emir
 • Yaşadığım Yer
  İstanbul-Balıkesir
 1. Hocam parası çok olana lafım yok benim. Ancak bu kadar kısıtlı bir makyaj için 20.000 lira fazla vermek insanların bütçesini zorlamıyorsa bir şey diyemem. teknik ve donanım detaylarını @silvershadow hocam gibi bilgilere sahip arkadaşlar olduğu için yorum yapmak bana düşmez. Tabiki bu benim görüşüm. Para kolay kazanılmıyo gerçekten fiyatlar çok yüksek. Aracı olmayana lafım yok ama şu süreçte aracı olan beklese daha iyi olur gibi.
 2. ben şu süreçte birşey söyleyemem hocam ama arabası olan biri (hangi model marka olursa olsun) bir golf almak istiyorsa kesinlikle beklemeli. diye düşünüyorum. Herşey aynı desem yeridir. highline modelde acitive info displayin standart olmasına bile gözlerim yaşardı
 3. hocam bende farkında olmamıştım 3500 km civarına geldiğim aracımın uzun süreli bilgilerine bi baktım 300 km falan gösteriyodu. Uzun süreliyi ne kadar aralıklar olduğunu bilmemekle beraber sıfırlamış sanırım çözümü nedir bilmiyorum.
 4. Benim usbde kaldığı yerden devam ediyor. Farklı bi usb ile dene aynısı olursa sıkıntı araçtadır.
 5. @forzaGilles Balıkesir Yağcı'da gördüm biraz önce inceledim. Opsiyon fiyatlarını istedim daha gelmedi araç yeni geldi dediler.
 6. şimdi yeni golfü inceledim ve iyi ki beklememişim dedim. Alma aldırma
 7. @Oguzhan52 dostum egzozdan olan damlamada sıkıntı yok zaten benim durumum farklıydı susturucudan damlıyodu. Diğer yazışmalarda nereden damladığı fotoğraflarıyla mevcut. Garanti kapsamında değişiklik olması iyi oldu.
 8. Arkadaşlar bugün susturucu değişti. Ayrıca kaynak falan olmadı kelepçe sistemiyle montajladılar bilginize. Bu su damlatmanın araca bi zararının olmayacağını ancak uzun vadede erken çürümeye yolaçabileceğini söylediler. Son fotofa kelepçeyi görebilirsiniz.
 9. Servisten aradılar ve garanti kapsamında değiştireceklerini söylediler.
 10. Arkadaşlar aracı servise götürdüm incelediler video ve foto çekip iş emri açtılar. Biyere göndereceklermiş onay alıp garanti kapsamında değişecek muhtemelen bana haber verecekler.bilgilendirme yaparım.video çekmiştim atamadım ama foto var.
 11. Hocam yanlız sağ tarafta oluyo damlama egsozun olduğu tarafta değil. Birde bununla ilgili gitmek gereklimi servise sizin öneriniz nedir bi zararı var mıdır ?
 12. hocam elimle yaptım kokladım yağ benzin mi diye ama bi koku yoktu.
 13. kaynaklık mıyız şimdi işlem görmesi şart mı ? Bu damlatmanın araca zararı ne olur hocalarım ?
 14. @mandufla hocam sabah bakıcam önce bi damlama varmı diye iş yerine gidincede gazete yapıştırır beklerim 1-2 saat daha sonra kontrol ederim.
 15. @mandufla araçtan olduğuna eminim hocam. Markete gittim 20 dk park ettim aracın başından ayrılmadan önce yere baktım kuru bi geldim ilk resimdeki gibi.