Jump to content

EMİR

Üye
 • İçerik sayısı

  248
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  1

EMİR Hakkında

 • Derece
  Onbaşı
 • Doğum Günü 17-08-1988

Contact Methods

 • Facebook
  https://www.facebook.com/emirkoc88
 • Twitter
  https://twitter.com/emir_koc

Converted

 • İsim
  Emir
 • Yaşadığım Yer
  İstanbul-Balıkesir

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. EMİR

  ANA KONU

  aracın ön cam ile göğüs arasında bulunan şase numarasının yazdığı yere kartvizitim kaçmış şase numarası gözükmüyor. Nasıl alabilirim acaba ?
 2. EMİR

  Alınık ! Golf 7 Bagaj Havuzu

  https://urun.n11.com/bagaj-havuzu/vw-golf-7-hb-bagaj-havuzu-akalite-2013-uzeri-P71701927 hocam bu ürünü kullanıyorum gayet memnunum. illa orjinal olsun diyosanız bilemem tabi.
 3. EMİR

  Garanti Silecek Değişimi

  Şimdi servisi aradım arka silecek 35 ön silecekler 122lira
 4. EMİR

  Garanti Silecek Değişimi

  arkadaşlar arka silecekten gacır gucur sesler gelmeye başladı. İnşAllah lastik eskidiği içindir motorunda bir sıkıntı olma ihtimali var mı ? Birde silecek sepetinde bosch arka silecek 28 lira alan var mı serviste ne kadardır ? Bakımda servise söylemiştim garantiden değişim için malesef 10.000kmden sonra garanti dışı dediler
 5. EMİR

  Cam Filmi Yeniden Yasaklandı

  geçici çözüm olarak uygulayabilirsiniz
 6. EMİR

  Cam Filmi Yeniden Yasaklandı

  benim önler 1 arkalar 2. eğer polis çevirirse fabrika çıkışı böyle demeyi düşünüyorum çakarlar mı acaba
 7. EMİR

  Yeni Golf için 3D HAVUZLU PASPAS ve BAGAJ HAVUZU Marka Önerisi

  https://www.s-dizayn.com/urun/volkswagen-golf-7-4d-havuzlu-paspas-2013-uzeri-a-kalite Hocam bu ürünü 1 yıldır kullanıyorum çok memnunum. Hatta aynı firmadan bagaj havuzuda aldım bence gayet iyi. N11'de sayfaları mevcut siparişide ordan vermiştim.
 8. EMİR

  BİRİ BANA YARDIM ETSİN ÖNEMLİ BİR KONU

  Hocam bildiğim kadarıyla evraktaki tarihten itibaren1 yıl içinde istediğin zaman yaptırabiliyorsun. Çok geçmiş olsun.
 9. Değerli @forzaGilles hocam ben Balıkesir'de yaşıyorum o yüzden servis seçme şansım yok. Hafta sonu İstanbul'a geleceğim için serviste satılan yağdan alırım diyordum. Her ne kadar kapalı kutu getirirseniz garanti bozulmaz deselerde iş emrine yazılanlarla ilgili söyledikleriniz kafamı karıştırdı. edit: şimdi servisle görüştüm yağı dışardan kapalı getirirseniz iş emrine periyodik bakım yazarız sıkıntı olmaz dediler.
 10. Değerli @forzaGilles hocam biraz önce sizin 504.00/507.00 onayı sözünüze istinade shell marka yağları inceledim. Bu onayı karşılayan tek yağ SHELL HELİX ULTRA PROFESSİONAL AV-L 0W-30 ayrıca şimdi tekrar servisle görüştüm biz 5W-30 kullanıyoruz söyleyen arkadaş yanlış söylemiş dediler. Ben yağımı kendim alıp gelicem dediğimde garanti kapsamı dışında kalır dışardan gelen yağ muamelesi yaparız dediler. Ben çıkıştım tabi aracıma sizden daha çok değer veriyorum üretim aşamasında konulan ve sadece servislerde satılan yağdan getircem siz daha çok kazanmak için önerilen marka dışına çıkıyosunuz diye kızınca servis müdürü ile görüşüp tekrar döndüler ve kapalı kutu getirince garanti kapsamı dışında kalmaz dediler Bilgi kirliliği çok. Size belirttiğim yağın linkide bu http://www.shell.com.tr/motorists/oils-lubricants/helix-for-cars/helix-fully-synthetic/shell-helix-ultra-professional-av-l-0w-30.html
 11. Değerli @forzaGilles hocam bugün Balıkesirde (Yağcı) servise işim düştü hazır gitmişken 1Kasım'a periyodik bakım için randevu aldım. Kullandıkları yağı sorduğumda Shell Helix Ultra 0w-30 olduğunu söylediler. Bende bunun yerine 5adet 1litrelik Castrol Longlife 5w.30 almak istediğimi söyleyince 1litrelik yağ satmadıklarını söylediler.Yağı kendiniz getirebilirsiniz isterseniz dediler. Bende aracımın garanti kapsamı dışında kalır mı diye sorduğumda hayır dediler. Şimdi yağı kendim mi götürmeliyim yoksa kullandıkları yağı kullanmamı tavsiye eder misiniz ?
 12. EMİR

  Max. 85.000 tl ye alınacak otomatik araç?

  Kia diğer markalarla kendi segmentindeki araçlarla karşılaştırıldığında opsiyonsuz bile çok daha dolu bir araç. Ancak ikinci elde hak ettiği değeri görmüyor hocam.
 13. EMİR

  TSI motorlarda yağ eksiltme problemi

  Merhaba arkadaşlar aracım 11.000 km'de ve hiç yağ eksiltme uyarısı almadım belki yumuşak kullandığım içindir ancak 2000 km yol yapıcam bakım öncesi. Servis eğer yağ eksiltme olmuşsa bakıma kadar idare etsin diye yağ takviyesi yapar mı ? Yaparsa ücretli mi olur ?
 14. EMİR

  Motordan gelen kuş sesi ( "vik vik" sesi )

  @silvershadow Değerli Hocam daha önceki yorumlarda da okudum ses videoda duyulmayacak kadar derinden geliyor müzik açıkken falan sesi duymak mümkün değil zaten. Test sürüşünde dinletirim artık.
 15. EMİR

  Motordan gelen kuş sesi ( "vik vik" sesi )

  Merhaba arkadaşlar konu başlığıyla ilgili sorun bendede mevcut. Gece yolculuğunda ve müziksiz bir ortamda fark ettim bu sesi. Özellikler sık virajlı ve %25 eğimli bir yolda vites düşürmeleri sonrası 1500-2000 devir arasında gaza bastığımdan ses geldi. Servise gidip kuş sesi olarak mı şikayette bulunmalıyım ?
×