Welcome to Golftutkusu

9LOgm5.jpg

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Burada Golf adına aradığınız her şeyi bulacağınıza inancımız tam..

Aramıza katılmanız için Golf sahibi olmanız gerekmiyor. Başka bir marka araca sahip olabileceğiniz gibi hiç bir aracınız da olmayabilir.

Burada sadece Golf  göklere çıkartılmadığı gibi diğerleri de yerilerek Golf'ün üstünlüğünü iddia etme hatasına düşmüyoruz. Herkesin karar ve fikirlerinin değerli olduğunu bildiğimizden, her birine saygılıyız ve eşit biçimde ifade özgürlüğüne sahiptir tüm düşünceler.

"Golf satın aldığınızda bir arabadan fazlasına sahip olduğunuzu göreceksiniz"

Kastım her geçen gün bir yenisini diğerleri arasına eklediğiniz detaylar, kullanım özellikleri değildir. burada bilgi ve tecrübeden fazlasını da paylaştığımızı göreceksiniz: bir paylaşım platformunda nadiren bulunan seviyeyi,  çıkarsız paylaşımın sonucu olan ; samimi bir dostluğu bulacaksınız uzun yıllar önce kaybettiğimiz.

Yorumsuz, tarafsız, tartışmasız ve yüzlerce gereksiz mesaj okumadan aradığınızı bulmaya odaklı ve görsellerle desteklenmiş Golf ansiklopedisinin yapraklarıdır çevirdikleriniz. Onlar ki ciddi bir emeğin ve işbirliğinin sonuçlarıdır. 

Eğer bir Golf  sahibiyseniz veya almayı düşünüyorsanız normalde yıllar alacak tecrübe sonucu öğreneceklerinizi çok daha kısa sürelerde öğrenmeniz mümkün olacak. Bu araştırmanızın sonunda sadece bir Golf sahibi olmadığınızı göreceksiniz.

Bilgiyi güçle ve gücü parayla özdeşleştirenlerin fena halde yanıldıklarının en önemli kanıtı sınırsız seyahat özgürlüğüdür sayfalar arasında.

 bu paylaşım platformunda vereceğiniz manevi destek doğru yolda olduğumuzun en önemli kanıtı olacaktır. Lütfen üye olarak desteğinizi esirgemeyin.

Üyelik esnasında telefon, plaka vb. şahsi bilgileriniz istenmeyecektir.

7v47yY.jpg

EMİR

Üye
 • İçerik sayısı

  179
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  1

EMİR Hakkında

 • Derece
  Onbaşı
 • Doğum Günü 17-08-1988

Contact Methods

 • Facebook
  https://www.facebook.com/emirkoc88
 • Twitter
  https://twitter.com/emir_koc

Converted

 • İsim
  Emir
 • Yaşadığım Yer
  İstanbul-Balıkesir
 1. Kahramanlar can verir, yurdu yaşatmak için. Allah rahmet eylesin.
 2. Herkese geçmiş olsun. Bende çok titiz ve hassas biriyim ancak ne kadar hassas olursan sanki araca daha çok şey oluyo gibi. Kaza yaptıktan sonra pek umursamamaya başladım şimdilik herşey yolunda gibi. Boşuna dememişler sakınan göze çöp batar diye.
 3. @calik hocam doğrudur biri daha söylemişti. Yani ben serviste yaptırdığım için talep ettim. Bir diğer yöntemde bilindik bir ustaya yaptırmaktı. Hayırlısı olsun bakalım.
 4. @silvershadow ve @ansolak hocam siz hasarı yüksek gösterin ki yarısını verseler bile zararınız olmasın dediniz ancak şirket 1230liralık hasar için 1400lira ödedi. Axa olduğu için mi böyle oldu anlamadım ama gayet iyi oldu
 5. Arkadaşlar Axa sigortaya yapmış olduğum başvuru sonrası 1230lira olan hasan bedeline istinaden başvurumdan 10gün sonra 1423 lira ödeme yapıldı. @ugurrr kardeşim teşekkür ederim. Dediğin gibi online başvuru yaptım ve 10günde ödemem yapıldı. Not: 3500lira talep etmiştim.
 6. Benzine 12 kuruş motorine 8kuruş zam geliyor. Bu yaz geçen yazı aratacak gibi.
 7. Yok hocam bende kasımda yaptırdım ama bilgim yok.
 8. Arkadaşlar yeni fiyatlar belirlenmiş. Şimdi ödediğimiz fazla paraları geri alabilecek miyiz ? Konuya hakim arkadaşlar bilgilendirme yaparsa sevinirim.
 9. @Negatiwe Değerli Hocam izliyimde gerisi mühim değil. Şimdiden yardımınız için çok teşekkür ederim
 10. Merhaba arkadaşlar Digiturkplay üyeliği olupta Beşiktaşlı olmayan veya Beşiktaş maçını izlemiyecek olan arkadaş varsa bu akşamlık şifresini verebilir mi ? Kredi kartımda sorun olduğundan dolayı satın alma yapamıyorum. Şimdiden teşekkürler.
 11. Bende @forzaGilles hocama katılıyorum. Malesef ülkemizin şartları gereği nakiti elde tutmak şu dönemde daha iyi. Çok şükür ki binlerce insanın dönüp dönüp bakıp sahip olmak istediği bir aracımız var. En güzeli dediğiniz gibi "sil ilanı çiçek gibi Golf ün var keyifle binmeye devam et" Allah herkese herşeyin en güzelini nasip etsin Hayırlı Cumalar.
 12. @yusuf hocam merhaba. Çinden almayıpta sadece önleri çift uled yaptırsak ne kadar fiyat isterler. Orjinal serviste yada enderde ? fiyat konusunda yadımcı olan olursa iyi olur.
 13. Hocam parası çok olana lafım yok benim. Ancak bu kadar kısıtlı bir makyaj için 20.000 lira fazla vermek insanların bütçesini zorlamıyorsa bir şey diyemem. teknik ve donanım detaylarını @silvershadow hocam gibi bilgilere sahip arkadaşlar olduğu için yorum yapmak bana düşmez. Tabiki bu benim görüşüm. Para kolay kazanılmıyo gerçekten fiyatlar çok yüksek. Aracı olmayana lafım yok ama şu süreçte aracı olan beklese daha iyi olur gibi.
 14. ben şu süreçte birşey söyleyemem hocam ama arabası olan biri (hangi model marka olursa olsun) bir golf almak istiyorsa kesinlikle beklemeli. diye düşünüyorum. Herşey aynı desem yeridir. highline modelde acitive info displayin standart olmasına bile gözlerim yaşardı
 15. hocam bende farkında olmamıştım 3500 km civarına geldiğim aracımın uzun süreli bilgilerine bi baktım 300 km falan gösteriyodu. Uzun süreliyi ne kadar aralıklar olduğunu bilmemekle beraber sıfırlamış sanırım çözümü nedir bilmiyorum.