Welcome to Golftutkusu

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Burada Golf adına aradığınız her şeyi bulacağınıza inancımız tam..

Aramıza katılmanız için Golf sahibi olmanız gerekmiyor. Başka bir marka araca sahip olabileceğiniz gibi hiç bir aracınız da olmayabilir.

Burada sadece Golf  göklere çıkartılmadığı gibi diğerleri de yerilerek Golf'ün üstünlüğünü iddia etme hatasına düşmüyoruz. Herkesin karar ve fikirlerinin değerli olduğunu bildiğimizden, her birine saygılıyız ve eşit biçimde ifade özgürlüğüne sahiptir tüm düşünceler.

Üyelik esnasında telefon, plaka vb. şahsi bilgileriniz istenmeyecektir.

Vw alacaksanız ama özellikle Golf alacaksanız bize danışmadan almayın. Hemen her zaman Aldığınız teklifin altında bulabiliriz.

EMİR

Üye
 • İçerik sayısı

  220
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  1

EMİR Hakkında

 • Derece
  Onbaşı
 • Doğum Günü 17-08-1988

Contact Methods

 • Facebook
  https://www.facebook.com/emirkoc88
 • Twitter
  https://twitter.com/emir_koc

Converted

 • İsim
  Emir
 • Yaşadığım Yer
  İstanbul-Balıkesir
 1. http://www.boyassi.com/urun/chemical-guys-chenille-microfiber-premium-scratch---puskullu-yikama-eldiveni_2737.aspx?CatId=296 Hocam listede tavsiye edilen eldivenlerden biri olduğu için aldım. Ne bakımdan olmamış ?
 2. Merhaba arkadaşlar temizlik ürünleri geldi. Sonax şampuan için 1litre suya 1kapak şeklinde uygulamak yeterli mi ? Birde nasıl köpürtücez kovanın içinde bunu ?
 3. hocam aracınız benzinli mi dizel mi ? Memnun musunuz po'dan ?
 4. yeni konu açık fazla yer kaplamamak adına burdan paylaşıyorum haberi. Kim zengin olacak ? Servislerden çıkamaz hale gelmemize sebep olur mu ? Akaryakıta yerli bitkisel katkı zorunlu oldu. http://www.haberturk.com/ekonomi/is-yasam/haber/1532439-akaryakita-yerli-bitkisel-katki-zorunlu-oldu
 5. Bilen varsa danışmak isterim. Şu videonun 20. saniyesinde gerçekleşen pandizotun bagaj zemininin altına konulması durumu yer tasarruflu stepnesi olan araçlar için mi yok bütün araçlarda geçerli midir ? https://www.youtube.com/watch?v=0dFnskt7e6o
 6. @mahmut0382 hocam kapıdaki o bölümler deri ise ne yapabilir. Birde şu videoyu izlerseniz bunun hakkında ne düşünüyorsunuz. Benim kanaatim bu forumda mümkünse her il için değilse de büyük şehirler için şu detailingçiler güvenilir diye bir başlık açılmalı. Siz ne düşünürsünüz @silvershadow hocam ?
 7. 350 km İstanbul-Balıkesir 550 km Balıkesir şehir içi olmak üzere bir depo ile 800 km yaptım.
 8. Değerli Hocam Değerli Hocam Fren hidroliği olduğuna eminim bende sizin gibi düşünüyodum ama yağda bi eksilme yokmuş kontrol ettiler. Daha ilginç olan ise benden para almadılar
 9. yok hocam aksine hep yumuşak kullanıyorum. Vites göstergesine uyarım. Aslında ölçüsünü tam bilmiyorum kapağı açtığında baya doluydu zaten gözüküyordu ama ekleme yaptı çok az. 2000km yol yapcam diye tedbir amaçlı yapmış olabilir mi ? Birde yağ değişiminde litre ayarı çok önemli diye biliyorum ama fren hidroliğini fulleyip geçiyolar mı acaba
 10. Merhaba acaba resim belirtilen alan fren hidroliği mi ? Bugün servise gittim 2000km yol yapıcam aracım 5500kmde yağ eksiltme falan var mı diye kontrol ettirdim, lastik basınçlarını yaptırdım, far ayarlarını yaptılar ve resimde belirttiğim yere sıvı eklediler fren hidroliği dediler diye hatırlıyorum.
 11. Değerli @silvershadow Hocam Golfümüzü aldığımızda en az 6 ay gitmeyen (tabiri caizse yeni doğan bebeğin 40 gün mis gibi kokması misali olan) koku acaba bu orijinal antifriz suyundan mı geliyor ? Tam olarak geçmese de sanki birkaç ay sonra bu kokudan mahrum kalmaya başlayabilirim gibi geliyor.
 12. Değerli @EMRAH ATTS hocam vites göstergesine uyarak aracı kullanmak en doğrusu diyebilir miyiz ? Birde yarım debriyaj tam olarak nedir ? Araç giderken zevk olsun diye debriyaja basıp çekerek ivmelenme yapmak mı ? Ya da yokuş yukarı ışıkta beklerken frene basmak yerine debriyaj-gaz verme kombinasyonuyla yokuşta asılı kalmak mı ? Manuel araçta sağlıklı kullanım için tavsiyeleriniz nelerdir ?
 13. Hocam yeni kasa Pololar ne zaman gelecek. Siz sıfır almayı mı düşünüyorsunuz ? Benimde aracım manuel olduğu için sizinle aynı durumdayım eşim için otomatik almayı düşünüyorum ama ötv zamları bitirdi bizi öyle üstüne 10bin daha verip otomatiğini alamam şuan ki fiyatlarla bkz:
 14. Değerli arkadaşlar @forzaGilles @mahmut0382 Bu jantın durumu nedir ? Nasıl eski haline gelir. İlginç olan diğer jantlarda böyle bi sıkıntı yok birtek bu böyle olmuş.