Jump to content

Adana Detailing

Adana Detailing uygulamaları.

Bu forumda 16 konu oluşturuldu

• 1.1bin yanıt
    • 79.1bin okunma
    • 53 yanıt
    • 7.9bin okunma
    • 26 yanıt
    • 8.4bin okunma
    • 8 yanıt
    • 3.4bin okunma
    • 2 yanıt
    • 2.7bin okunma
    • 25 yanıt
    • 3.7bin okunma
    • 8 yanıt
    • 2.8bin okunma
    • 20 yanıt
    • 3.1bin okunma
    • 13 yanıt
    • 2.5bin okunma
    • 0 yanıt
    • 2.7bin okunma
    • 0 yanıt
    • 2.3bin okunma
    • 4 yanıt
    • 2.8bin okunma
    • 12 yanıt
    • 2.8bin okunma
    • 6 yanıt
    • 2.8bin okunma
    • 11 yanıt
    • 4.5bin okunma
    • 8 yanıt
    • 3.6bin okunma

• İletiler

• aracınızda nakliye modu açık kalmış. fabrikasyon sonrasında 50 km nakliye modu sınırı var bu 50 km normal kilometreye sayılmıyor. vcds var ise transport mode kapatmanız lazım 
    • @ack937 temin edip koyucam bir şekilde sarı renk yanıp sönüyor ara ara 
    • @ogzogz arabanın altına baktım bir eksilme yok lakin 3 bin km servis yap bakıma kaldı yağ yakma söz konusuda değil biraz yüksek devirli kullanmaktan sanırım
    • Yol yardım getiriyor evin önüne kadar. Ben yazın öyle yapmıştım. 142₺ idi 1 lt castrol 5w-30 long life 3. Yalnız Araç garantide olduğu için yol yardım parası vermedim sadece yağ verdim. Ki sarı renkli ise yol destek bana devam edebilirsiniz demişti. Kırmızı ise hereket edilmeyecek durumda denildi. 
    • @Frkntna çok teşekkür ederim artık sabah ekleyip denerim @Frkntna 
    • Selamlar dostlar,  Forumu sürekli güncel tutmaya çalışıyoruz gerek altyapı ve gerekse arayüz olarak. Bu platformun daha uzun yıllar birlik ve beraberlikle devam etmesi ve nice yeni dostluklara, güzel işlere vesile olması için özen gösteriyoruz.  Forum kuralları ve moderasyon ile de gerekeni yapmaya çalışıyoruz. Forumumuz büyüdükçe kurallar ve işleyişte değişiklikler gerekebiliyor. Bu yüzden forum içi işleyişte öneri ve görüşlerinizi belirttikçe biz de ona göre düzenlemeler yapıyoruz. Bu konu altında öneri ve görüşlerinizi konu dışına çıkmadan belirtebilirsiniz. Ayrıca yakında Instagram üzerinden bir çekiliş düzenlemeyi planlıyoruz. Çekilişte çok büyük olmasa da güzel hediyeler vermeyi planlıyoruz sponsorlarımız aracılığıyla. Bunun da haberini vermiş olayım. Sponsorlar ve hediyeleri netleştirince duyurusunu yayınlayacağız. İyi forumlar.
  • Yeni Oluştur...