Zamanında ben değiştirtmiştim çok pişman oldum, buğu yapmaya başlamıştı, keşke lekeli kullansaydım buğu yapması inanılmaz kötü, hatta arabayı satma nedenlerimden biri olmuştu.

Ne zamandırki aracın bakım zamanının gelmesini bekliyodum az kaldı servis yolu gözüktü

Sağ ve sol farımın parça kodları en kısa sürede esenyurt doğuşa gidip bakımını yaptırırken hem farların hem merceğin lekelerini göstereceğim inşaallah iyi niyetten değiştireceğim şansımı sonuna kadar zorlayacağım 😬

Forum sağolsun tüm plakaları topladım teşekkürler cümleten 

IMG_20200811_190413.jpg

IMG_20200811_191022.jpg

Arkadaşlar garantiden farları değişen plakalar var ama iyi niyet garantisinden farları değiştiren var mı tüm sayfalara baktım ama net olarak bi plaka verilmemiş varsa değiştiren plakalarını atabilir misiniz pnuda toplayım o daha çok lazım olacak bana

Arkadaşlar garantiden farları değişen plakalar var ama iyi niyet garantisinden farları değiştiren var mı tüm sayfalara baktım ama net olarak bi plaka verilmemiş varsa değiştiren plakalarını atabilir misiniz pnuda toplayım o daha çok lazım olacak bana
Sorun ortaya çıktığında 1-2 yıl boyunca lekeli farlar garantisi olan araçların farları değiştirildi., ve yine garantisi bitmiş servis bakımlı araçlarında biraz zorluk çıkarsalar da ücretsiz değiştirenler oldu., fakat son 1 senedir “lekeler aydınlatmayı etkilemiyor” diye bir bahane uydurdular..

fakat son 1 senedir “lekeler aydınlatmayı etkilemiyor” diye bir bahane uydurdular..

ya golf7ciler baskın olmasaydı, hatalı farlarının üstüne yatacaklardı. etkiler etkilemez üründe sorun varki o hale geliyor.

Gelecek ay ben sıfır cam sipariş edeceğim. Mercekler de inanılmaz lekeli. Camları takarken mercekleri de temizleyeceğim. Buraya sonucu atarım. 

Ben daha once farlarimi lekeli diye degistirdim garantiden. 3 sene 9 ay oldu. Simdi xenon ampulunun biri pembelesti. Ampul aratirirken fara bakarken farkettim yine lekelenme var gibi. Sizde bakarmisiniz bi? Aracin garantisi bitse de far sonradan degistigi icin degisimden itibaren 5 yil garantisi var. 

9C37BC16-93C3-4820-860A-2D758745CDD6.jpeg

3B652F82-1794-495A-A238-3FB265B22CFB.jpeg

@FatihNO ampül değişim zamanı gelmiş  fakat merceklerde problem gözükmüyor sizin lekenin daha fazlası şu an 2015 aracımda var değiştirtebilirseniz fena olmaz ama değiştirmezlerse boşuna maceraya masrafa gerek yok diye düşünüyorum çünkü aynısı yine olacak.

Geri
Üst Alt