arkadaşlar benim aracımdada mevcut galiba değilmi? ptesi servise uğruyacam değiştiren arkadaşların plakalarını özelden atarmısınız bilen değiştiren arkadaşlar.8 mayısa kadar uzatılmış garantim mevcut. şimdiden teşskkürler. 

IMG_20190201_185206.jpg

IMG_20190201_185152.jpg

2017de inceleme işlemi için sanırım 100tl gibi kapora almışlardı (2019da 250tl olmuş) inceleme işlemi kabul etmezseniz paranız yanıyo yani... Aracon fotoları çekildi İstanbul merkeze gönderildi onay geldikten sonra değişimi gerçekleştirdim. 2018 kurban bayramı dönüşte devir daim pompası arıza verdiği için orjinali ile değişim yaptırdığım sırada b7 passat gelmişti onun xenonlarda lekeliydi. Servisteyken söylediğimde passatların değil ama sadece golflerin xenonlarında değişim işlemi olduğunu dile getirmişlerdi. Sizlerinde apaçık xenonlarında lekelenme var servise gidip kayıt açtırıp istanbul merkez ile görüşme yaptınız mı sosyal medyadan duyurdunuz mu? @kaganoztrk @Golftdi @karakuyu32

Moderatör tarafında düzenlendi:
@radiation hocam bana değişimlere artık onay verilmediği bilgisi verildi bunun üzerinde far ayarı yapıp 3 gün deneyin aydınlatmada hala sorun olduğunu düşünüyorsanız tekrar bildirin bakalım dediler. Siz iyi niyetten mi değiştirdiniz ne kadar ödeme yaptınız ve tekrarladı mı? İyi niyetten değişse bile sonuçta bir ödeme olacak eğer tekrarlıyorsa boşa hem zaman hem maddi kaybımız olmasın

@radiation hocam bana değişimlere artık onay verilmediği bilgisi verildi bunun üzerinde far ayarı yapıp 3 gün deneyin aydınlatmada hala sorun olduğunu düşünüyorsanız tekrar bildirin bakalım dediler. Siz iyi niyetten mi değiştirdiniz ne kadar ödeme yaptınız ve tekrarladı mı? İyi niyetten değişse bile sonuçta bir ödeme olacak eğer tekrarlıyorsa boşa hem zaman hem maddi kaybımız olmasın
2017 yılında İyi niyetten değiştirdim 1350tl tuttu devir daim pompasıdır bagaja su almasıdır arıza ve masraflar arttıkça inanın bu krizcik ortamında merceklere bakasım gelmiyor keza olduysa da 2 sene garanti vermişlerdi sözde 😉 üretim hatası veya dış müdahale gerektirmeden ortaya çıkan sorunlar her üretim sürecinde ve üründe meydana gelebilir maalesef mk7lerde de bu sorunlar civiclerdeki gibi mevcut. Araç kötülemesinde de değilim keza farklı markaları alanlarda elbet bu tip sorunlardan muzdariplerdir. 

@radiation anladım hocam baya vermişsiniz yinede yenilerinde de aynı sorunu yaşayanları gördükçe o kadar vermek içimden gelmiyor pek. Ücretsiz değişirlerse o ayrı ama sanırım oda imkansız

@radiation anladım hocam baya vermişsiniz yinede yenilerinde de aynı sorunu yaşayanları gördükçe o kadar vermek içimden gelmiyor pek. Ücretsiz değişirlerse o ayrı ama sanırım oda imkansız
Borçları uğruna hotellerini dahi satan bir holding var ücretsiz o topa girmeyecekleri aşikar 

Far temizleme işi yapan bir ustayla görüştüm. Bu mercek lekelenmesini merceklerin arkasında yer alan yansıtıcı krom parçaların boyanıp yenilenmesiyle bu sorunu giderdiğini söyledi. İzmir 5. Sanayi de “far par” yerin adı. Ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemiyorum tabi. Far değişimi yapılmayan arkadaşlar için ucuz yollu bir çözüm önerisi olabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

[mention=4484]Ömer Kahraman[/mention] farın içini mi açıyor hocam
Merceğin arkasında yer aldığı için sanırım far camı açılmadan arka kapaktan işlem yapılıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bizim aracımızdaki farlarda da küre şeklinde lekelenme mevcut. Lekeden ziyade iz diyebilirim. Sıçrama vs gibi beyaz bir leke yok.

Tabiki aracın garantisi yok ama servisler sorunu kabul ediyorlarsa değiştirme şansımız olabilir mi acaba?

Öncesinde inceleme ücreti vermek kaçınılmaz sanırım..

(ya da özel serviste orjinal olmak kaydıyla ürün takılarak kaça gelir diye bakmak lazım)

Ben 2018'in sonlarında garantiden değiştirdim her iki farımı da. Kullanırken insan fark etmiyor fakat aydınlatması da meğersem epey azalmış.

Arkadaşlar merhaba bende 2012  golf 7 highline  var  farları malüm  u led değil Uled Orjinal  far alsam  bendeki  farın üstündeki beyinleri  aktarsak  orjinal  gibi olurmu.. Farları benden önceki sahibi açtırmış komple ön camını sökmüşler toplarken siyah silikon sürmüşler çok kötü gözüküyor  ve  sağ far bugu yapıyor.   

Teşekkürler  ilginize 

Konuyu hortlatıyorum 🤭🤣 Aracım 2013 Kasım üretimi ve durum böyle. Tabiki sağ sol far 5-6 bin derler şimdi moralim komple bozulur 😔😔😔

IMG20200719085008.jpg

Geri
Üst Alt