Jump to content

onurmat

Üye
 • İçerik sayısı

  196
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

 • Days Won

  1

onurmat last won the day on 22 Ekim

onurmat en çok beğenilen konuya sahip!

onurmat Hakkında

 • Derece
  Katılımcı Üye

Bilgiler

 • İsim
  Onur
 • Yaşadığım Yer
  Eskişehir

Güncel Profil Ziyaretleri

532 profil görüntüleme
 1. onurmat

  Sonradan donanım ekleme ACC

  @hakan1979 hocam ÖN Cam hariç şerit takibi 1350'ye mal ettim ben bilgin olsun
 2. onurmat

  Sonradan donanım ekleme ACC

  @İlker34 Selam İlker. Model 2013 i ABS pompası testeklemiyor bildiğim kadarıyla montaj ve kalibrasyonu zor mu destekleyen pompa kodundan takmak istesem?
 3. onurmat

  Sonradan donanım ekleme ACC

  @yusuf ABS pompası ve tekerlek hız sensörü mü sadece?
 4. onurmat

  Park Sensörü Montajı - Eskişehir

  @brsbykr hocam nedir son durum?
 5. onurmat

  Sonradan donanım ekleme ACC

  @yusuf Selam 3qf ile bahsettiğin son nesil radarların çalışabilmesi için eski nesil araçların donanımsal farklarından doğan Abs pompası veya Sensor gibi değişimide gerekiyor mu? Bilgi verirsen sevinirim
 6. @Ender hocam sarı sitede ilan gördüm şimdi özelden atıyorum sana ilgilenirsen
 7. onurmat

  Golf 7 - Acc ve Lane asist montajı

  @İlker34 İlkercim selam ebay dan satın alma uzun bir zamandır paypal TR'dan çekildiği için para transferi yapılamaması sebepli olmuyordu; bu durum ortadan kalktı mı yoksa ebay de bunu aşmanın başka bir çözümü mü var?
 8. onurmat

  Acill! Kaput taş izi ve koruma filmi hakkında

  @Muhammed Güneş altında bırakıyorsanız aracınızı iki kere düşünün derim. Sararması mı dersiniz sökerken kaput üstünde bıraktığı yapışkanımı dersiniz.
 9. @Kysr038 Dostum bence ülkemizde sunulması için devlet ciddi anlamda üstüne düşer mi emin değilim akaryakıt/elektrik vergi dağılımına bakıp hangisi işlerine geliyorsa orada ısrarcı olacaklarını düşünüyorum malum akaryakıt üzerindeki kılçıksız vergi %60-70 arasında.
 10. onurmat

  Golf 7 araka koltuk minderi sokme

  @Osman33
 11. onurmat

  Galerici nasıl araba satmamalı?

  @aaron çok iyiydi
 12. onurmat

  ACC Taktirmak yada Taktirmamak

  @İlker34 İlker sağol bilgi için. Lane Kamera retrofit yaptım kendi aracıma. Sadece ABS pompası yükseltmesi böyle bir işleme gerek duyuyor mu onu merak ettim; yoksa sök eski pompayı al uygun kodlu pompayı tak yerine gibi basit bir süreç mi?
 13. onurmat

  ACC Taktirmak yada Taktirmamak

  @İlker34 Selam ,trafik jam asist ile stop&go özelliğinin farkı nedir? Aracım highline 2013 bildiğim kadarıyla bahsi geçen özellikleri yaptırabilmem için ACC ve Lane kamera dışında senin bahsettiğin gibi ABS pompası da değişimi gerekiyor. Bunun kalibrasyon, kodlama gibi işlemleri gerekir diye düşünüyorum yanılıyor muyum?
 14. @OnurJZ389 Sürenin olmadığını tahmin etmiştim çok iyi olmuş burada belirtmeniz. Çıkan fiyata inanamadım dışarda 4000'e mal oldu benim mekatronik değişimi allah DSG li yetkili servis garantisi olmayan kimseye yaşatmasın diyorum. Çok sağolun bilgi için
 15. onurmat

  Sağ Camda 3-5 Çizik ): (ÇÖZÜLDÜ)

  @niclayt Yalçın Selam 1.Soruna hemen yanıt veriyorum %80 ihtimalle de kök sebebi söyleyeceğim olacak daha önceki aracımda yaşadığım tecrübeme dayanarak ''ROTTEST TABANCASI''nın kafasının çarpması o şekilde iz bırakıyor. Dışarda parayla yıkatmanın sonuçları maalesef. Benim gözümün önünde vurdurdu cama orta yaşlı bir amcaydı yıkayan, ses etmedim ama içim açıdı sonrasında o da bana ders oldu gittim kendime rottest aldım kendim yıkıyorum uzun zamandır.
×
×
 • Yeni Oluştur...