Jump to content

strayder

Üye
 • İçerik sayısı

  248
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

 • Days Won

  1

strayder last won the day on 5 Mart

strayder en çok beğenilen konuya sahip!

Topluluk Puanı

113

strayder Hakkında

 • Derece
  İstikrarlı Üye

Bilgiler

 • İsim
  Berat
 • Yaşadığım Yer
  İstanbul

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. @erty tamamdır hocam. Valla deneye deneye bulacağız
 2. @erty bunu mutlaka deneyeceğim hocam bu arada şöyle de bir çözüm vermişler; https://rcd330plus.com/showthread.php?tid=1333
 3. @zulalyol yok abi sen vermedin cihazı burada anlatmak istediğim o değil. O zaman benim cihazda problem var bilmiyorum tam olarak. Bu problemi yaşayan iki arkadaş daha yazdı bana ama. Eko problemi oluyormuş onlarda da.
 4. @zulalyol abi valla hatırlıyor musun seninle ayarlamıştık kodlamayı beraber yapmıştık. Valla bilmiyorum neden böyle oluyor. @Musaaksoy Telefonla konuşurken karşıdaki kendi sesinin yankısını duyuyormuş hocam.
 5. @erty yok hocam göstermiyor ne yazık ki konusunu açtım buraları meşgul etmeyelim
 6. Arkadaşlar android auto'lu 280c kodlu noname cihaz hakkında bilgileri bu başlık altında toplayabiliriz. Şu anda en büyük problem echo problemi ve orjinal arka park sensörlerinin verimli çalışmaması aynı konular hakkında bilgisi olan arkadaşlar konu altına yorum yapabilir.
 7. evet benim de kafam çok karışık bu konuda hatta bir çok kez test ettim android auto ya bağlandıktan sonra echo yapıyor zaten sorun orada başlıyor. Hataları göstermiyor. Benim araçta şu anda bir hata var sadece mfa ekranında görünüyor, oraya gelmiyor. Bir problem daha oluyor benim aracımda bilmiyorum araçtan mı cihazdan mı. Ön park sensörümde hiç problem yok duyarlı çalışıyor fakat arka park sensörüm sıkıntılı çalışıyor. Dibine kadar girdiğim halde bir kaç saniye gecikip öyle tepki veriyor. Hiç denediniz mi hocam?
 8. merhaba hocam. Şu ana kadar yaşadığım tek eksi yönü eko yapması açıkçası diğer kısımlarda problem yaşamadım. Gönül ister ki mib 2.5 takalım ama malum durumlardan dolayı düşünemiyoruz bile
 9. hocam bu kodlamayı yapınca söylediğiniz gibi auto konumdayken araç kendi kendine kısaları açtığı zaman hem kısalar hem de gündüzler yanacak. Diğer türlü olan kodlamadan bilgim yok.
 10. @erty evet hocam çözülür de ben biraz takıntılıyım böyle şeylerde boya olayına bile bu kadar takmam ama bir şey tam çalışmadığı zaman sıkıntılı oluyorum. Bence devam ettirir çünkü en son güncellemeyi çok yakın bir zamanda verdi. Ne araştırırlarsa araştırsınlar insanlar android auto olan almaz direkt android olan alır birşey farketmez yani. Yok hocam şöyle yaptım arkadaki mavi soketi de mikrofonu da taktım şu anda. Yani hem o mikrofon aktif hem de mavi soket takılı bluetooth üzerinden konuşabiliyorum ekosuz. İlk başta denedim acaba o mikrofondan mı yapıyor diye. Sonra anladım ki ondan yapmıyor
 11. evet hocam akşamları kısalar ve gündüz farları birlikte yanıyor ama eğer xenon ise farlarınız led takmanızı tavsiye ederim, birisi sarı birisi beyaz hoş durmuyor. Sabah akşam ikisi bir yansın isterseniz auto konumda olmaz normal kısa konumuna almanız gerekiyor. Bununla ilgili bir kodlama da var mıdır bilemiyorum.
 12. evet hocam mikrofonun girişi oluyor. Evet hocam cihazı alır almaz araştırmaya başladım çünkü bir hevesle aldım ve böyle bir problemin olması çok canımı sıktı. Önce neden eko yapabileceğini düşündüm. Yani bana gelen seste sorun yok ama konuşan taraf sesin tekrar kendisine gittiğinden şikayetçi olduğuna göre iki mikrofondan da ses gidiyor diye düşündüm. Ama ortada 3 mikrofon var aslında. Aynanın orada bulunan orjinal mikrofon, cihazın kendi mikrofonu ve telefonun mikrofonu. İlk aynanın oradaki mikrofonun soketini çıkarıp denedim garanti olsun diye sorun hallolmadı eko devam etti. Daha sonra Ersi
 13. @muhammedakgunes varmış hocam ersin çakır'la görüştüm ben arkadaki mavi kabloyu çıkarıp öyle denememi söylemişti. Öyle yaptıktan sonra eko kesildi ama onunla bir ilgisi olmadığını sonra öğrendim. Bluetooth ile bağlanınca sorun olmuyor fakat android auto ile bağlanınca direkt olarak eko yapıyor.
 14. @erty hocam mikrofonu çıkarması çok basit arkadaki mavi kabloyu çıkarınca mikrofon iptal oluyor fakat problem ondan değil, problem yazılımsal. Çünkü ben mikrofonu da çıkardığımda aynı problemi yaşadım. O yüzden şimdi arkadaki mavi kabloyu tekrar taktım. Yani biraz canımı sıktı bu mevzu hatta.
 15. ben de öyle yaptım hocam eko yapıyor telefonla konuşurken onun için mi soruyorsunuz?
×
×
 • Yeni Oluştur...