aerodinamik spoiler yan çıtaları ya da Aero flaps

bu aeoroflaps neden bu kadar pahalı acaba bakıyorum bunun pahalı olmasını gerektirecek birşeyde göremiyorum her neyse beyaz araca siyah yakışır mı? yoksa beyaz mı olmalı?
Kesinikle siyah daha çok yakışıyor.  Beyaz boyanabilir ancak kaybolup gider .

@Inter61 baktım harika duruyor ilk fırsatta bende taktıracam bunlardan :)  tabi uyguna bulabilirsem

bu parçayı midline plusa koyup higlinea koymamanın mantığı nedir acaba?

bu parçayı midline plusa koyup higlinea koymamanın mantığı nedir acaba?
Midline plus olan sadece dizel araçta var. Yakıt tüketimini düşürmek için.
O modelde spor süspansiyon da var. Yakıt odaklı bir araç.

@yusuf benim dizel aracımda spor süspansiyon opsiyonlu alındı higlinelar yakıt odaklı değil sanırım. vw'nin bir saçmalığı değilmi bu şimdi hocam?

[mention=2]yusuf[/mention] benim dizel aracımda spor süspansiyon opsiyonlu alındı higlinelar yakıt odaklı değil sanırım. vw'nin bir saçmalığı değilmi bu şimdi hocam?
Hocam saçmalık değil aslında.
Mesele orta yolu bulmak.
Bluemotion donanım yakıt odaklı.
Mid,confort, highline normal donanımlar.

@yusuf belkide haklısınız hocam ama bana göre vw'nin küçük hesaplar peşinde koşması gibi geliyor.

[mention=2]yusuf[/mention] belkide haklısınız hocam ama bana göre vw'nin küçük hesaplar peşinde koşması gibi geliyor.
Hocam onları da her golf e koysa golf gti ve r da farklılık yaratamaz. Tabi küçük hesap oluyor bunlarda.

Benim araçta 1.6 tdi midline olduğundanda bu yan çıtalar var. Yakında yeni araca gecerken söküp diğerine geçirmeyi düşünüyorum. Şuanki beyaz aracımda çok güzel duruyor. 

VW'ler dışında neredeyse tüm markaların tüm modellerinde bu parça fabrikasyon olarak çıkıyor.

Geri
Üst Alt