aerodinamik spoiler yan çıtaları ya da Aero flaps

Sanmıyorum. aynısı denk gelirse mesajla linki size iletirim

Sent from my iPhone using Tapatalk

@brsdogru Harika olur.. ;) Sahibindenmiydi peki ? 

Moderatör tarafında düzenlendi:
2016 haziran çıkışlı 1.6tdi midline plusta bu kadar büyük olmasada yan flap ler mevcut donanım eklemesi mi oldu acaba?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@kutayoksuz

Değerli Hocam 

Midline Plus TDI ve artık üretilmeyen Bluemotion  donanımda en başından beri standarttı

Ben de bir midline plusi olan bi arkadasimin bu citalari sokmesi ile alip 1.2 aracima taktigim guzel iki aksesuar fena olmadi[emoji4]

Iyı akşamlar golf tutkunları

yaklasık 1 hafta önce aracımı satın aldım aşagıda fotografları bulunan 34 kd 0502 plkalı araç benım.Alttakı aracı da internette gordum benım sorum aşagıdakı araç da kutu içine aldıgım parçanın tampon harıcinde satan bır yer varmı.Tampon r400 olarak geçiyor bılıyorum ben tampon yerine sadece o kutu içine aldıgım parçaları istiyorum nerden temin edebilirim yardımcı olursanız sevinirim 

IMG_4929.PNG

IMG_4982.PNG

Iyı akşamlar golf tutkunları
yaklasık 1 hafta önce aracımı satın aldım aşagıda fotografları bulunan 34 kd 0502 plkalı araç benım.Alttakı aracı da internette gordum benım sorum aşagıdakı araç da kutu içine aldıgım parçanın tampon harıcinde satan bır yer varmı.Tampon r400 olarak geçiyor bılıyorum ben tampon yerine sadece o kutu içine aldıgım parçaları istiyorum nerden temin edebilirim yardımcı olursanız sevinirim 
/monthly_2017_04/IMG_4929.thumb.PNG.9d1e5e0598ea43d28b0fe53e1dca4790.PNG
/monthly_2017_04/IMG_4982.thumb.PNG.8d5638bf34ff15368f7353754f9298ad.PNG
Hocam onu bulsanız bile tampona uymayabilir.

bu aeoroflaps neden bu kadar pahalı acaba bakıyorum bunun pahalı olmasını gerektirecek birşeyde göremiyorum her neyse beyaz araca siyah yakışır mı? yoksa beyaz mı olmalı?

bu aeoroflaps neden bu kadar pahalı acaba bakıyorum bunun pahalı olmasını gerektirecek birşeyde göremiyorum her neyse beyaz araca siyah yakışır mı? yoksa beyaz mı olmalı?
Beyaz araca siyah aksesuar çok yakışıyor bence

Beyaz araca tabiki siyah guzel olur topragim ben de yaptirdim resim paylasabilirim istersen

Geri
Üst Alt