Jump to content

kutayoksuz

Üye
 • İçerik sayısı

  101
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

53

kutayoksuz Hakkında

 • Derece
  Katılımcı Üye

Bilgiler

 • İsim
  Kutay ÖKSÜZ
 • Yaşadığım Yer
  Ankara

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. kutayoksuz

  İşte Benim Golf'üm.

  @Kutay1905 hocam aracınızı tunalıda görmüştüm. İstediğim plaka olunca aklımda kalmış. Eğer bir mahsuru yoksa ne kadara mâl olduğunu öğrenebilir miyim?
 2. kutayoksuz

  Golf 7 midline plus vag com

  @Kysr038 Araba 2016 nisan üretimi olması lazım. Laptop var hocam.
 3. kutayoksuz

  Golf 7 midline plus vag com

  @Kysr038 ustalar sağolsun bizi de usta ediyorlar. Zaten sanayide ki ustaların çoğundan daha güzel işçilik çıkarabiliyorum. Servis konusunda kayda girsin diye bide lastik değişiminde götürüyordum . Onun harici her işi kendim hallediyordum. Yakında bi jant seti daha alma düşüncem var. Yazlık kışlık işini de ben yapacağım. İnternetten hepsinin nasıl söküldüğü nasıl takıldığı hangi tip ürün kullanman gerektiği yazıyor gerisinde de zaten azcık el işi yapan herkes yapar. Ben 19 yaşındayım ve çoğundan iyi işçilik çıkarıyorsam bu işte bir sıkıntı var. Hocam arada kayseriye gelme durumum oluyor. Eğer müsait zamanınız olursa düzeltebilir miyiz?
 4. kutayoksuz

  Golf 7 midline plus vag com

  @Kysr038 hocam yanlış bir işlem yaparız. Düzeltemem korkusuyla bilindik bir yere yaptırayım dedim. Zaten açılan kodlamalar fazlasıyla basit yıllardır yapılan işlemlerdi. En kötü obdeleven alınıp telefon üzerinden yapılabilirdi. Sonu pek hoş olmayan bir tecrübe edindik.
 5. kutayoksuz

  Golf 7 midline plus vag com

  @typhoons hocam eğer aynı yerden bahsediyorsak (vag store Ali Delen) kodlama için 80 plaka lambalarını led olarak kodlamak için 100 lira fiyat verdi. Toplamda 180 lira gibi bir maliyet çıkınca bana fazla geldi.
 6. kutayoksuz

  Golf 7 midline plus vag com

  @AhmetCakmak hocam düzeltme için konuşup gittim. Daha önceden konuşulmasına rağmen bugün yoğunuz diyerek 4 gün sonraya tarih verdi. Yapılan yerde evime uzak artık uğraşmak dahi istemiyorum. Müşteri memnuniyetinden fazlasıyla uzak bir tavırları var.
 7. kutayoksuz

  Golf 7 midline plus vag com

  Aracım 2016 model yani anladığım kadarıyla bu sorunun olmaması lazım.
 8. Ankarada bilindik bir özel serviste gizli özellikleri açtırdım. Vag com kodlaması için bence fazla bir miktarda ücret verdim ve sonucunda hiç memnun kalmadım. Sağ ayna aşağı inme fonksiyonu geri düzeldiğinde yukarı çıkıyor. Coming home , amerikan parkları ayak aydınlatması olarak ayarlamaları yapmadı. Aşırı derecede keyfim kaçtı. Sanayiye artık girmek dahi istemiyorum. Ankarada yardımcı olabilecek biri var mı? Şimdiden teşekkürler.
 9. kutayoksuz

  Yeni Yazılım Sonrası Performans Artışı

  Bende 1.6 tdi 90ps lik motor var. 4. Vites 50 de çekmiyor , boğulma yaşıyor. Alt devirleri canlandıracak bir yazılım yapılsa (eğer mümkünse) 3.vites 50yle gitmektense 4. Viteste 50yle gitmek daha az yaktırmaz mı?
 10. kutayoksuz

  Güncel Bakım Masrafları

  @forzaGilles hocam araç manuel. Elimizden geldiğince en iyi şekilde bakmaya çalışıyoruz. Genel kullanımımız uzun yol olunca özelliğini yitirir mi diye düşündüm.
 11. kutayoksuz

  Güncel Bakım Masrafları

  Biraz konu dışı ama 2016 model 1.6 tdi 90hp golfe sahibiz. 54 binde bakıma girecek. Şanzıman yağı değişime gerek var mı ? Ve değiştirmemiz gerekiyorsa hangi şanzıman yağını kullanmalıyız?
 12. kutayoksuz

  Kilometreleri görelim 👍

  2016 model 1.6tdi 53 bini bugün geçti. Dizel ekonomik olunca hazirandan bu yana 16 bin yaptık. 😂
 13. kutayoksuz

  Yakit problemi

  Bende 1.6 tdi 2016 model golf kullanıyorum. 60 tan sonra 4 80 den sonra 5 e atıyorum. Hatta vites yükseltme önerisi daha erken çıkıyor. Titreşim ve seste sıkıntı olmadığı sürece düşük devirde gidilir diye biliyorum. Birde sürüş karakterinizde ani ivmelenmeden kaçarsanız daha az yakar. Akışkan kullanmayı deneyin farkı göreceksiniz. Kızılaydan eryamana 3.1 litre gördüm. ( rakım farkı avantajıma) tersi yönde ise 4 litre civarında gidebiliyorum kasarsam. Dikkat etmediğimde 5 litre civarı yakıyor.
 14. kutayoksuz

  Golf 7 ye 7.5 Difüzörü takma

  Tdi midline plusta egzoz çıkışı dışarı verecek şekilde değilde , alta gizlenecek şekilde yapılmış. Aslında midline plus için egzoza dokunulmadan iyi seçenek ama güzel durmuyor.
 15. 2cm uzun yapmadıkları için bu sıkıntılarla uğraşıyoruz. Bu maliyet kısma işleri fazlasıyla can sıkıcı oluyor.
×
×
 • Yeni Oluştur...