aerodinamik spoiler yan çıtaları ya da Aero flaps

Bu konu öyle rafa kalkmış, daha sonra bu uygulamayı yapan oldu mu durumlar nedir?

@mustik linki varsa iyi olur açıkcası hocam birde aracınızda uygulanmış haliyle fotoğrafı var mı acaba?

1 seneden fazladır kullanıyorum bende, aliexpress'ten 150TL'ye almıştım vakti zamanında. Renginde solma da olmadı, çok çok yakından bakmadıkça gayet orjinale yakın duruyor.

Screenshot_20200424-214801_Gallery.jpg

[mention=3715]mustik[/mention] linki varsa iyi olur açıkcası hocam birde aracınızda uygulanmış haliyle fotoğrafı var mı acaba?
#Aliexpress TRY 114.01 30%OFF | Karbon Fiber arka pencere yan Spoiler kanat VW GOLF 7 için MK7 GTD R 2014-2018 araba-styling oto aksesuarları
https://a.aliexpress.com/_BT6bjI

Bu link size yardimci olur umarim resimdeki urunun aynisi hic tereddut etmenize gerek yok

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben de bu ay içerisinde sipariş geçtim 40 gün sonra gelecek diyor. Tek merakım altta kalan yarım cm e yakın boşluk ama yapacak bir şey yok. 

Yalnız linkteki ürünle, @Zafer hocamım attığı fotoğraf farklı duruyor. Birisi uzun ve daha sivri uçlu birisi daha kısa uclu tam midline araçlarda olduğu gibi 

@Yehanoha satıcıdan alanların attığı fotoğraf. Birde hocam alttaki yarım santim boşluk çok önemli değil sanki, buna neden takıldınız ki bu kadar?

Screenshot_20200424_235135_com.android.chrome.jpg

@Musaaksoy midline a ait olan parçalarda bu boşluk yok, tam uymaması gözüme batıyo 😂

Konuyu tekrar ayyuka çıkarıyorum ama baştan sona okudum sadece bir kişinin 3d çift taraflı bant kullandığını gördüm. görmediklerim olduysa affola.

Aliexpressten aldığım ürün 1 ay sonra elime ulaştı. 101 TL ürün ödemesi 15 TL gümrük vergisi verdim. 

Henüz takmadım çünkü merak ettiğim şey ürün üzerindeki çift taraflı bantlar ürünün yapışması için yeterli mi? Silikon kullanmadan yapıştıranlar ne kullandıklarını ya da ne ile yapıştırdıkları hakkında deneyim ve fikir paylaşımında bulunabilirler mi?

Teşekkürler

@Yehanoha Ben üzerinde gelen bant ile monte ettim, gayette sağlam duruyor 2 sene oldu nerseyse, herhangi bir ayrılma yok. Fakat mutlaka sıcak havada yapın yapıştırma işlemini , bant ve yapıştıracağınuz yer iyice ısınmış olsun, ayrıca ben yapıştıracağım yeri temizledikten sonra krom ürünler ile birlikte gelen primerden de sürmüştüm. Onunda yapıştırmaya etkisi olmuştur mutlaka.

@Zafer teşekkür ederim bilgiler için, montajdan sonra buraya fotoğraf atarım 

@Yehanohaben de üstünde çıkan bantla yapıştırdım 1 sene bişi olmadı ama içim rahat etmeyince çıkarıp tekrar kendim bant sayısını artırıp yapıştırdım. Sorunsuz duruyor, yaz kış tazyik vs sonrası da sorun yaşamadım :)

Aliexpress satın alma maliyeti 101+15 lira gümrük vergisi vererek satın aldım. Malzeme üzerinde çift taraflı bant var sıcak bir günde yapıştırıp üzerini koli bandı ile destekledim. Şu an gayet sağlam. İnce bir detay oldu açıkçası. 

Malzeme yarım santim kısa onun dışında hoş yani biraz daha bakmam lazım vaaaoovvv yakısıklı oldu demek için sanırım 😄

IMG_20200627_161653.jpg

IMG_20200627_161728.jpg

Geri
Üst Alt