ANA KONU

@EMRAH ATTS 

Evet öyleymiş Emrah hocam baktım ki o tuşa benzeyen şey Mk5 ve Mk6 'da var Alman bunu boşa koymamıştır diye düşündüm, sonra yabancı forumlarda da bahsi geçmiş öğrendim ki iç sıcaklık sensörüymüş teşekküler :) Peki klima 22 derecede iken sabit bırakma tam anlamadım Auto mod'dan falan mı bahsediyorsunuz?

Bu arada arkadaşlar ne zamandır sorucam unutuyorum, Ön cama su sıktıktan ve silme işlemi bittikten belli bir süre sonra bende süzülen suları silmek için tekrardan 1 kez daha silme işlemi yapmıyor..? Benim bildiğim bu özellik tüm donanım seviyesinde mevcuttu ama nedense bende çalışmıyor yahu s=alala

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ön cama su sıktığınızda silme işlemi bittikten belli bir süre sonra tekrar 1 kez daha silme işlemi yapar bu yukarıdan süzülen suları silmek içindir.
bu arkadaşımız neden böyle bir şey olduğunu söyledi kendisine sormak lazım..? s=bye  

@yusufSiz öyle diyorsanız o zaman yoktur dostum.. sevinemesekte en azından açıklığa kavuştu teşekkürler.. :'(

Moderatör tarafında düzenlendi:
bu arkadaşımız neden böyle bir şey olduğunu söyledi kendisine sormak lazım..? s=bye  

@yusufSiz öyle diyorsanız o zaman yoktur dostum.. sevinemesekte en azından açıklığa kavuştu teşekkürler.. :'(
Olması lazım yine kapalı falan gelmiyorsa farklı kademelerde deneyin sensör varsa sensörün aktif olmadığı konumda deneyin. Çünkü vw diğer modellerinde var bunda olmaması saçma olur.

@forzaGillesdegerli hocam 22 derece veye diğerleri için evet ayarlıyor ama inanın bununla ilgili bilgi sahibi değilim benim araçta auto tuşuna daha hiç dokunmamışımdır :000050-medium:

ağlama denen tekrar silme benim aracımdada yok olsa güzel olurdu  :'(

Bugün parçayı serviste takdırdım ve bence hem görsel olarak çok güzel oldu hemde işe yaramasını ıslak zemınde test ettim arka cama kesinlikle kirli su gelmiyor. Fotoğrafları yarın çekebileceğim ve uzun bir parça olmadığından yere sürtme ihtimali neredeyse yok gibi tek çekincem işte tampondaki boyaya zarar verir mi düşüncesi onun dışında herşeyi ile bence mükemmel oldu.

@Adv_Dblhocam boyaya zarar vermez sorun degil merak etmeyın ilk ben görmek isterim hocam vatsaptan yarın banada atarmısınız dışarıda olucağımdan dolayı

numaram olmalı sizde  :'(

@Adv_Dbl Hayırlı olsun hocam. Taş sıçramalarında etkili koruma sağlar. Zararı olmaz,belki rüzgara direnç gösterip tüketimi artırabilir s=uptoso

@EMRAH ATTS Elbette yarın ilk fırsatta Whatsaap tan yollarım
@Nature and cars Çoook yakıyor ya zaten :)) bende benzinliğe gittğimde diyorum " Amaaannn bir daha mı geleceğiz dünyaya fulle kardeşş " :)) Şaka bir yana yakıtından gerçekten son derece memnunum benzinli 2.0 Turbo araçla aylık 1.000-1.200 Tl lik yakıtllardan 300-400 TL lere gerilemek üstelik bunu gerçekten konforlu ve güvenli bir araçla yaşamak muhteşem. Ama laf aramızda gezmek için hiç bir fırsatı da kaçırmıyorum bu Golf denen araç ne menem bir arabaymıs aşık mı oluyorum nedir 40 ımdan sonra :)

@Adv_Dbl Hocam 70bin km yol yapmışım sanki 700km gibi:))  Hergün 200/300km yol gidilmeli diyorum s=bigstar

Ağlama sileceği sanırım adı benim mk2 - mk3 leon aracımdada vardı golf'te olmaması garip ama kodlanıyor sanırım süresini değiştirme nerden hatta değiştireyim bende@MSE :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Günaydın herkese bazı arkadaşların imzaları sayfa okurken gerçekten yoruyor,sayfayı kalabalık gösteriyor.Bu imzaları biraz sadeleştirsek  ve resim koymasak hiç değilse daha iyi olmaz mı?

Günaydın herkese bazı arkadaşların imzaları sayfa okurken gerçekten yoruyor,sayfayı kalabalık gösteriyor.Bu imzaları biraz sadeleştirsek  ve resim koymasak hiç değilse daha iyi olmaz mı?
Hocam rahatsız olduğunuz imzaları gizleyebilirsiniz. Benim de fotoğraflı bir imzam var [emoji4]

Hocam rahatsız olduğunuz imzaları gizleyebilirsiniz. Benim de fotoğraflı bir imzam var
emoji4.png
Bilmiyordum çok teşekkürler iyi oldu.

Bildiğim kadarıyla arka silecekte var bu özellik. Arka sileceği çalıştırıp suyla sılme  yaptığınızda bi süre sonra tekrar silerek kalan suyu temizliyor.

Geri
Üst Alt