Jump to content

brkylmz

Üye
 • İçerik sayısı

  292
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

brkylmz Hakkında

 • Derece
  İstikrarlı Üye

Bilgiler

 • İsim
  Burak
 • Yaşadığım Yer
  Tunceli

Güncel Profil Ziyaretleri

1347 profil görüntüleme
 1. Öncelikle aracınız hayırlı olsun. Muhtemelen aracı yapacak kişi arkadaşım Serkan bey olacak. Kendisi çok tecrübeli bir ustadır. Ziebart ve 3 m de yollardır çalışıyor. Hiç tereddütsüz yaptırabilirsiniz. Şimdiden hayırlı olsun.
 2. brkylmz

  Alınık Kara Jant

  İnternetten aldığım ikinci el jantları ve yeni koş lastiklerini aracıma taktırdım. Eski ve yeni hali bu şekilde oldu.
 3. brkylmz

  Alınık Kara Jant

  Hocam hayırlı olsun. Kaça mal oldu ? Mahsuru yoksa öğrenebilirmiyim.
 4. brkylmz

  kış lastiği ultra grip 8 mi? 9 mu?

  @Ender tamam hocam bende Mahmutlar’dayım. Geldiğimde görüşürüz inşallah.
 5. brkylmz

  kış lastiği ultra grip 8 mi? 9 mu?

  @Ender Ender hocam Alanya’nın neresindesiniz? Ben de yaz aylarımı Alanya’da geçiriyorum.
 6. brkylmz

  kış lastiği ultra grip 8 mi? 9 mu?

  Hocam eğer şartlar dediğiniz gibi zorluysa amenna. Ancak mevsimler değişti çoğu zaman çoğu şehirde ya senede bir iki gün kar yağıyor ya da yağmıyor bile. O zaman da yollar anında açılıveriyor. İşte böylesi durumlar için bi dünya para harcamaya, paranızı çöpe atmayın fazla para vermeyin diye söylüyoruz. Yoksa para sizin isterseniz Antalya da 12 ay kış lastiği ile gezin bize ne zararı ne de faydası olur.
 7. brkylmz

  Alınık Kara Jant

  hayatta bazen çılgınlıklar yapmak lazım 🤪.
 8. brkylmz

  Alınık Kara Jant

  @brt06 evet güzel denk geldi. Biraz nasip meselesi. Bu tarz orjinal jant fiyatları 2000 ve üstü civarında. Ben de fiyatı görünce hemen yapıştırdım. Gerçi hanım biraz fırçaladı 🤣 ama bayanların olaya bakışı farklı. Senede iki defa 80 lira vermeyim diye 1200 lira verilirmiş falan filan...
 9. brkylmz

  kış lastiği ultra grip 8 mi? 9 mu?

  Bana da bu kadar para vermekte neredeyse bir servet harcamakta mantıksız geliyor. Bu 10 bin lira verip son çıkan telefonu alıp Face-son dakika haberlerine bakmaktan başka bir şey yapmayan emeklilerinkine benziyor (emekli abilere selamlar). Tabi çöpe atacak paranız fazla ise bi şey diyemeyeceğim.
 10. brkylmz

  Alınık Kara Jant

  @brt06 sahibinden sitesinden aldım. Satıcı yedek parça dükkanı olduğu için kargo onlara aitti. Bide taksit yapınca hesaplı geldi aldım.
 11. brkylmz

  Alınık Kara Jant

  @brt06 hocam orjinal Ww alaşımlı jant
 12. brkylmz

  Alınık Kara Jant

  @brt06 bende aynı arayış içindeydim, 17" ikinci el aliminyum jant aldım. Yarın nasip olursa lastikleride taktırcağım, ancak çıkma kara janta 600 lira biraz çok gibi geldi bana. Ben 17" jantları 1200'e aldım (kargo dahil 8 taksit).
 13. brkylmz

  Kablosuz Carplay

  @kralmali hocam 6s telefonum sürüm ise iOS 13.1.3
 14. brkylmz

  Lastik tercihi yardim!!

  Son derece haklısınız bende aynı düşüncedeyim. Hatta yeni aracıma milestone marka lastik sipariş ettim. 215/55/17 lastiği Lassa, dunlop vs almaya kalksam 3000 tl. Böyle 1100 liraya gelmiş oldu. Sonuçta senede 10.000 km yol yapıyorum ve bunu ortalama 2000 km’si kışa geliyor onun için bi Servet harcamaya gerek yok.
 15. brkylmz

  Kablosuz Carplay

  @kralmali ben jealbreak yükledim ama bir şey anlayamadım sanırım biraz teknoloji özürlüyüz 🤣. Banada yardımcı olursanız sevinirim.
×
×
 • Yeni Oluştur...