Jump to content

brkylmz

Üye
 • İçerik sayısı

  304
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

brkylmz Hakkında

 • Derece
  İstikrarlı Üye

Bilgiler

 • İsim
  Burak
 • Yaşadığım Yer
  Tunceli

Güncel Profil Ziyaretleri

1429 profil görüntüleme
 1. @Nizamettin Kepoğlu hayırlı satışlar olsun. Fiyat gayet makul duruyor. Bence alacak kişi için iyi fiyat ihtiyacım olsa asla kaçırmam.
 2. brkylmz

  Kilometreleri görelim 👍

  Bu kadar şeyi düşünüp koyan firma bu ufak ayrıntıya da bir çözüm bulmuştur diye düşünüyorum. Ama bu söylediklerim sadece duyum olduğu için teyit etmek ye biraz zor oluyor.
 3. brkylmz

  Kilometreleri görelim 👍

  @Culture33 Bende bir arkadaşımdan şöyle duymuştum. Telefonunuz araca Bluetooth ile bağlı ise bir kaza anında araç otomatik olarak 112 acil yardım servisini arıyormuş. Ancak şükürler olsun ki ne böyle bir şeye denk geldim nede denedim. Fakat araçta bu sistem varmış bilmiyorum.
 4. brkylmz

  Kilometreleri görelim 👍

  @Culture33 bu sabah denedim. Araç ilk çalışınca arka koltukta oturan kişi kemerini takınca resimdeki sıralamaya göre birer tanesi sönüyor. Araçta koltuk ısıtma yok ancak SOS sitemi dediğiniz şey nedir ? Onu bende biliyorum sizde bu konuda bizi aydınlatırsanız birimde merakımız geçmiş olur. 😀
 5. brkylmz

  Kilometreleri görelim 👍

  @Recep Gül hocam aracım Yeni Passat. Kodlamayla açılmadı bu şekilde geldi. Arkadakiler kemer takmayınca ötmüyor sanırım arkada yolcu olup olmadığını göstermek için yapılmış bir şey, zaten belli bir süre sonra sönüyor. Sanırım arkaya oturanların kemer takıp takmadığını kontrol etmek üzere yapılmış( özellikle çocuklar için) bir şey.
 6. brkylmz

  Kilometreleri görelim 👍

  @kutayoksuz maşallah hocam dizelin hakkını vermişsiniz. Lakin bizim bulunduğumuz yer küçük olduğu için fazla km yapamıyoruz.
 7. brkylmz

  Kilometreleri görelim 👍

  Ben de öyle tahmin ediyorum.
 8. brkylmz

  Kilometreleri görelim 👍

 9. brkylmz

  kış lastiği

  Hangi şehirde yaşıyorsunuz bilmiyorum ama sizde hepimiz gibi, olmayan kışın lastiğini takacaksınız anlaşılan. Bende taktım kışlıkları ama şükür daha gerek olmadı. Hava bahar gibi maşallah, o yüzden iyi düşünün gereksiz pahalı lastik alarak paranızı boşa harcamayın, biraz daha mütevazi bir lastik işinizi gayet iyi görür.
 10. brkylmz

  Ikinci el tavsiye ve öneri

  Bir arkadaşım geçen hafta 1.2 dsg cam tavanlı beyaz 2017 model 50000 kmdeki aracı 120 ye zor buldu. Siz highline ve dizel diyorsunuz. Bence 145 civarı etmeli. Nacizane fikrim.
 11. brkylmz

  Midline plus jant

  Hayırlı satışlar hocam. Jantlar gayet güzel görünüyor. Bir arkadaşım için bakıyoruz ancak 15 jant aracına uymaz.
 12. brkylmz

  Midline plus jant

  Jantları ebatı nedir?
 13. Öncelikle aracınız hayırlı olsun. Muhtemelen aracı yapacak kişi arkadaşım Serkan bey olacak. Kendisi çok tecrübeli bir ustadır. Ziebart ve 3 m de yollardır çalışıyor. Hiç tereddütsüz yaptırabilirsiniz. Şimdiden hayırlı olsun.
 14. brkylmz

  Alınık Kara Jant

  İnternetten aldığım ikinci el jantları ve yeni koş lastiklerini aracıma taktırdım. Eski ve yeni hali bu şekilde oldu.
 15. brkylmz

  Alınık Kara Jant

  Hocam hayırlı olsun. Kaça mal oldu ? Mahsuru yoksa öğrenebilirmiyim.
×
×
 • Yeni Oluştur...