ANA KONU

dostlar merhaba, golf 7 1.4 highline  sahibiyim. aracımı genelde haftasonları kullanmaktayım. işe de yürüyerek gittiğimden hafta arası evin önünde yatar genelde, acaba aracımı  haftaarası olduğu yerde de olsa çalıştırmalımıyım.

Siparişi verdim zaten gelsin bakalım takınca nasıl olacak yağmurlu havada arka cami silmekten adeta gına geliyor ve ben ise yaramasından ziyade tampona temas eden kısımların zamanla boyaya zarar vermesinden çekiniyorum. Görüntü noktasında özellikle efsane ralli aracı delta integrale deki görüntüyü animsatacagindan bence yakisacaktir 
bikaç foto atarsanız takıldıktan sonra bende düşünüyorum. araca ayrı bi hava katıyor gerçekten..

@forzaGilles Hocam Yakıt alımı için bahsettiğiniz doğru olsa da artık günümüzde yakıt tabancalari farklı ebatli ve Araçlarımız Golf lerde güvenlik kapağı mevcut olduğundan Dizele benzin Benzinli araca dizel yakıt koymayı engelleyen bir sistem mevcut. Yinede herşeye dikkat etmek en iyisi. Saygılar sevgiler ?

One Life Live it.!!!

@forzaGilles Hocam Yakıt alımı için bahsettiğiniz doğru olsa da artık günümüzde yakıt tabancalari farklı ebatli ve Araçlarımız Golf lerde güvenlik kapağı mevcut olduğundan Dizele benzin Benzinli araca dizel yakıt koymayı engelleyen bir sistem mevcut. Yinede herşeye dikkat etmek en iyisi. Saygılar sevgiler ?One Life Live it.!!!
Benzinli araca dizel pompasi uymuyor ama dizel araca benzin pompasi uyuyor hocam.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Benzinli araca dizel pompasi uymuyor ama dizel araca benzin pompasi uyuyor hocam. Sent from my iPhone using Tapatalk
Dizel lerde de Kocaman ve belirgin Diesel Yazıyor ama demi [emoji1]

One Life Live it.!!!

Dizel lerde de Kocaman ve belirgin Diesel Yazıyor ama demi
emoji1.png

One Life Live it.!!!
yazıyor hocam da acaba pompacı ona bakıyor mu :D  

Gözünü açmak lazım o pompacınin?

One Life Live it.!!!

@Ender Golf 6 tdi yanlışlıkla benzin koymuşlar servis 16000tl tamir masrafı almış. Benzinci masrafı karşılamıştı.

Bende bişey sorayım, Comfortline ve Highline ile standart olarak gelen dijital klimalı Klimatronik olan araçlardaki auto ve setup/menu tuşu ortasında minik bir siyah yuvarlak tuş var.. ne işe yarıyor bilen var mı? Kitapçığa baktım ama açıklamamış..

Bilder-VW-Golf-VII-2013-Kaufberatung-Kompaktwagen-010-Klimatisierung.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@fcsrn

Baktım Mk5, Mk6 Mk7 hepsinde aynı şekilde tuşa benziyor tuş zannettim bende reset falan gibi :mad:

İç sıcaklık sensörü o değerli hocam klima 22dereceyken sabitt bırakması için

1.4 tsi 122 bg highline

Ergo cam tavan u led geri kamera

Park asist

Geri
Üst Alt