ANA KONU

Aklıma gelmişken soriyim eskiden VW araçlarda teslimat sırasında 2 adet verilen anahtar dışında üçüncü bir plastik anahtar (valet key) olurdu.. Şimdilerde veriliyor mu? 

Şöyle bişey;

Ekli dosyayı görüntüle 2692

Hayır Orhan abi sorunun nereden kaynaklandığını çözemedim , aldıpım ampüllerin düşük voltaj olabilme ihtmali varmıs Bi arkadasla görüştüm, bilmiyorum nasıl olcak nolcak

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yaşadığım şehrin belli bölgelerine sabit radar koydular 50 km hıza ayarlı yol düz ve uzunca olunca insan farkında olmadan o hızı çok rahat geçebiliyo bende ilk defa hiz limitleyicisini kullandım bugün. 50 ye ayarlayınca gaza ne kadar basarsanız basın araç kesinlikle hızlanmıyo çok hoşuma gitti :)

An itibarı ile iOS 9.3 güncellemesi indirilebilir durumdadır. iPhone kullanan hocalarımıza duyurulur.

composition colorda, sadece teyp kapalı iken mi saat görünüyor, yoksa ekran koruyucu girince de saat çıkıyor mu. tam çözemedim

Bakımı kaç gün geçirirsek servis sorun çıkartır 1 ay sonra 1 yıl doluyor benim ancak araç daha 10 binde, haziran gibi götürmeyi düşünüyorum sıkıntı olur mu?

Buarada geçen hafta aracımı parkettiğim yerden almaya gittim bugün, autohold açık aracımda, hafif gazlayınca el freni devre dışı kaldı ama balatalar yapışmış olsa gerek araç kalkmadı.. El frenini manuel açıp tekrar kapattım yine aynı araç gitmiyor. Biraz daha kuvvetli gazladım ve kütürt bıraktı balatalar. Bu tarz deneyimi olan var mı?

Buarada geçen hafta aracımı parkettiğim yerden almaya gittim bugün, autohold açık aracımda, hafif gazlayınca el freni devre dışı kaldı ama balatalar yapışmış olsa gerek araç kalkmadı.. El frenini manuel açıp tekrar kapattım yine aynı araç gitmiyor. Biraz daha kuvvetli gazladım ve kütürt bıraktı balatalar. Bu tarz deneyimi olan var mı?
Manuel bırakmaya rağmen gitmiyorsa böyle bir şey ne duydum ne gördüm.

Sormayın valla, sanki el freni çekiliymişcesine aracın arkası çöktü hafif gazlayınca.. Anca daha kuvvetli gaz verince bıraktı, sanki yapışmış gibi fren sistemi.. Çok ilginç.. Daha sonra yapmadı ama 1 hafta bekleme ile olması şaşırttı.

hillholder mı tuttu diyeceğim ama yol dümdüzdü.

Geri
Üst Alt