Welcome to Golftutkusu

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Burada Golf adına aradığınız her şeyi bulacağınıza inancımız tam..

Aramıza katılmanız için Golf sahibi olmanız gerekmiyor. Başka bir marka araca sahip olabileceğiniz gibi hiç bir aracınız da olmayabilir.

Burada sadece Golf  göklere çıkartılmadığı gibi diğerleri de yerilerek Golf'ün üstünlüğünü iddia etme hatasına düşmüyoruz. Herkesin karar ve fikirlerinin değerli olduğunu bildiğimizden, her birine saygılıyız ve eşit biçimde ifade özgürlüğüne sahiptir tüm düşünceler.

Üyelik esnasında telefon, plaka vb. şahsi bilgileriniz istenmeyecektir.

Vw alacaksanız ama özellikle Golf alacaksanız bize danışmadan almayın. Hemen her zaman Aldığınız teklifin altında bulabiliriz.

sabrikilic

Üye
 • İçerik sayısı

  49
 • Katılım

 • Son ziyaret

sabrikilic Hakkında

 • Derece
  Yeni üye
 • Doğum Günü

Converted

 • İsim
  sabri
 • Yaşadığım Yer
  hatay
 1. Mahmut hocam, yine döktürmüşsün, üzerine tanımam, benim arabayı 3-4 farklı yerde yıkattım, herkes abi arabada ne var, ilk kez karşılaşıyoruz diye özellikle soruyorlar, su hala damla damla ve akıyor gidiyor
 2. orjinal değil
 3. karabüklüyüz, karabükte değiliz.
 4. hocam, para önemli değil, foruma veya mehmetcik vakfına bagış yapılması kafidir, alıcı ödemeli kargo ile gönderirim. bagıs bedeli olarak, ne derseniz kabulumdür
 5. satılmadı, resim eklerim bugün, fiyat hiç düşünmedim, onada bakar yazarım
 6. Geçmiş olsun hocam, Mahmut hocam halleder inş
 7. app connect önemli, daha dolusu olamazdı sanırım, ötv muafiyeti olmasa bu araç ne kadar çıkardı acaba
 8. hoşgeldiniz
 9. hoş geldiniz
 10. 1.4 tsi highline saf beyaz cam tavanlı

  hayırlı olsun, kazasız belasız inş
 11. nasıl çözüldü, özetlerseniz, faydalı olur
 12. teyp ekranından, seçim yapılması gerekmiyor mu?, onu deneyin
 13. Herkesin ayağına sağlık, çok güzel bir gündü, inşallah bir sonrakinde açık havada daha geniş katılım ile daha uzun vakit geçiririz. AVM içi ve otoparkı ile idare ettik. Can hocam sana ayrı teşekkürler, yorduk seni, kaç araba kodladın :)) Eline sağlık bende; *Kadran selamlama *Auto mod fan hızı *Sellektörde sislerin yanması *Arkada frene basınca bagaj kapağındaki stopların yanması *Konfor sinyal sayısını 5 e yükseltme *Rain closing (çözersin sen bu problemi, eminiz) * Ek yakıt gösterimi *Coming home otomatik yapma *Menüden gündüz farı açma/kapama *Kilitlemede sesli uyarı *Gündüz farın el freni indikten sonra devreye girmesi kodlamalarına sayende kavuştum. Selamlar herkese..
 14. muhtemelen, dediğiniz gibi, ilk fırsatta resim ekleyeceğim