Welcome to Golftutkusu

9LOgm5.jpg

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Burada Golf adına aradığınız her şeyi bulacağınıza inancımız tam..

Aramıza katılmanız için Golf sahibi olmanız gerekmiyor. Başka bir marka araca sahip olabileceğiniz gibi hiç bir aracınız da olmayabilir.

Burada sadece Golf  göklere çıkartılmadığı gibi diğerleri de yerilerek Golf'ün üstünlüğünü iddia etme hatasına düşmüyoruz. Herkesin karar ve fikirlerinin değerli olduğunu bildiğimizden, her birine saygılıyız ve eşit biçimde ifade özgürlüğüne sahiptir tüm düşünceler.

"Golf satın aldığınızda bir arabadan fazlasına sahip olduğunuzu göreceksiniz"

Kastım her geçen gün bir yenisini diğerleri arasına eklediğiniz detaylar, kullanım özellikleri değildir. burada bilgi ve tecrübeden fazlasını da paylaştığımızı göreceksiniz: bir paylaşım platformunda nadiren bulunan seviyeyi,  çıkarsız paylaşımın sonucu olan ; samimi bir dostluğu bulacaksınız uzun yıllar önce kaybettiğimiz.

Yorumsuz, tarafsız, tartışmasız ve yüzlerce gereksiz mesaj okumadan aradığınızı bulmaya odaklı ve görsellerle desteklenmiş Golf ansiklopedisinin yapraklarıdır çevirdikleriniz. Onlar ki ciddi bir emeğin ve işbirliğinin sonuçlarıdır. 

Eğer bir Golf  sahibiyseniz veya almayı düşünüyorsanız normalde yıllar alacak tecrübe sonucu öğreneceklerinizi çok daha kısa sürelerde öğrenmeniz mümkün olacak. Bu araştırmanızın sonunda sadece bir Golf sahibi olmadığınızı göreceksiniz.

Bilgiyi güçle ve gücü parayla özdeşleştirenlerin fena halde yanıldıklarının en önemli kanıtı sınırsız seyahat özgürlüğüdür sayfalar arasında.

 bu paylaşım platformunda vereceğiniz manevi destek doğru yolda olduğumuzun en önemli kanıtı olacaktır. Lütfen üye olarak desteğinizi esirgemeyin.

Üyelik esnasında telefon, plaka vb. şahsi bilgileriniz istenmeyecektir.

7v47yY.jpg

sabrikilic

Üye
 • İçerik sayısı

  43
 • Katılım

 • Son ziyaret

sabrikilic Hakkında

 • Derece
  Yeni üye
 • Doğum Günü

Converted

 • İsim
  sabri
 • Yaşadığım Yer
  hatay
 1. Geçmiş olsun hocam, Mahmut hocam halleder inş
 2. app connect önemli, daha dolusu olamazdı sanırım, ötv muafiyeti olmasa bu araç ne kadar çıkardı acaba
 3. hoşgeldiniz
 4. hoş geldiniz
 5. 1.4 tsi highline saf beyaz cam tavanlı

  hayırlı olsun, kazasız belasız inş
 6. nasıl çözüldü, özetlerseniz, faydalı olur
 7. teyp ekranından, seçim yapılması gerekmiyor mu?, onu deneyin
 8. Herkesin ayağına sağlık, çok güzel bir gündü, inşallah bir sonrakinde açık havada daha geniş katılım ile daha uzun vakit geçiririz. AVM içi ve otoparkı ile idare ettik. Can hocam sana ayrı teşekkürler, yorduk seni, kaç araba kodladın :)) Eline sağlık bende; *Kadran selamlama *Auto mod fan hızı *Sellektörde sislerin yanması *Arkada frene basınca bagaj kapağındaki stopların yanması *Konfor sinyal sayısını 5 e yükseltme *Rain closing (çözersin sen bu problemi, eminiz) * Ek yakıt gösterimi *Coming home otomatik yapma *Menüden gündüz farı açma/kapama *Kilitlemede sesli uyarı *Gündüz farın el freni indikten sonra devreye girmesi kodlamalarına sayende kavuştum. Selamlar herkese..
 9. muhtemelen, dediğiniz gibi, ilk fırsatta resim ekleyeceğim
 10. Arkadaşlar kauçuk paspaslar araç alınırken bayi tarafından verilmiştir, hiç kullanılmamıştır, havuzlu paspas aldığım için satıyorum
 11. 10:30 optimum geliyorum
 12. Optimum şeklinde görüş bildiriyorum,
 13. Dostlar, Adana Buluşması olacak mı 8 Ocakta
 14. 8 ocak benim için ok
 15. ok, problem yok