ANA KONU

@forzaGilles

Tutkulu bir aşk hikayesi gibi;

Şiir gibi;

İnsanın içine işleyen kelimelerle...

Ne müthiş yazarlar var forumumuzda gizli. ..

Çok mutlu oldum ve duygulandım...

Siz tanımaktan bir kez daha mutlu oldum değerli Hocam. .

Yeni Polo'ya dair bence son düzlüğe gelen en iyi render, elbette ki resmi değil ama bence böyle gayet güzel olacak  :)  Yurtdışı kaynaklı habere göre yeni Polo'nun 2017 yılı Haziran ayında piyasaya çıkacağı belirtilmiş ki bu da 2018 model yılına tekabül eder. Muhtemelen 2017 Mart ayında Cenevre'de yapılacak fuarda da lansmanı yapılacağı öngörüsünü paylaşmışlar.

Ekli dosyayı görüntüle 2760

Bir delilik yaptım detaylar akşama. Şimdi Antalya'ya dönüş zamanı :)

5d6862bed88ec69888b71ad39e2ea01d.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

@theGenius Hüseyin hayırlı olsun. Dikkatli git :)

@theGenius

Değerli Hocam;

Maşallah...

Ne kadar da şık görünüyor..

Tek U led ile yeterince baktırıyor olmalı arkasından şimdi çift U ledle yakacak ortalığı...

Sizin şu efsane pozun aynısından çift U ledlisini isterim ilk müsait zamanınızda..

@theGenius Hüseyin kardeşim, demek dediğin sürpriz buydu, maşallah süper ötesi

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

@theGenius Hüseyin kardeşim, demek dediğin sürpriz buydu, maşallah süper ötesi iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Getirdik, getirecez, ülkeye girdi, gümrük falan derken sonunda çözdük can kardeşim teşekkür ederim :)

@theGenius hayırlı uğurlu olsun valla şahane, detayları bekliyoruz, kaça mal oldu, nasıl montaj oldu filan, eskileri satacak mısın :)

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

@theGenius hayırlı uğurlu olsun valla şahane, detayları bekliyoruz, kaça mal oldu, nasıl montaj oldu filan, eskileri satacak mısın [emoji4]iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Can kardeşim fiyata hiç girmeyelim ama bir 6s plus parası döktüm :) eskileri de apo ustaya sattım. Montajı apo usta yaptı İstanbul'da. Arzu ediyorsan benim farları senin araca takalım. Hazır seramiği de yapılı :)

Montaj ve kodlaması biraz uzun sürdü. Fabrikasyon kanallarına göre orjinal montaj kolay değil. Afs beyni olayı zaten apayrı bir dünya.

cab22b33c64453159b7a4812a425c83c.jpg
c511a9adeeb3747bef18f1b7b7dc203a.jpg

@theGeniusDeğerli Hocam;

Maşallah...

Ne kadar da şık görünüyor..

Tek U led ile yeterince baktırıyor olmalı arkasından şimdi çift U ledle yakacak ortalığı...

Sizin şu efsane pozun aynısından çift U ledlisini isterim ilk müsait zamanınızda..
Değerli Murat hocam. İyi dilekleriniz için çok teşekkürler. Evet dediğiniz gibi oldu. Hiç alışık olmama rağmen, yol istemediğim halde önümden çekiliyorlar. Bunu, bugün İstanbul'dan Antalya'ya gelirken tecrübe ettim.

En kısa zamanda bahsettiğiniz pozu, arabanı. Son hali ile tekrarlatacağım :)

Geri
Üst Alt