ANA KONU

@theGenius Yaw önce desen ya direkt senden alırdım şerefsizim :) istanbula gitmeme babam izin vermez ya,

Biliom biraz pahalı ama çok özel olmuş be, R ayna kapağını orijinal alan birine de bu yakışırdı ya, maşallah diyelim.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

@theGenius hüseyin hocam araç canavara dönüşmüş

hayırlı olsun yeni farlarınız güle güle kullanın kazasız belasız :'(

@theGenius Yaw önce desen ya direkt senden alırdım şerefsizim [emoji4] istanbula gitmeme babam izin vermez ya, Biliom biraz pahalı ama çok özel olmuş be, R ayna kapağını orijinal alan birine de bu yakışırdı ya, maşallah diyelim.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Eğer farları istiyorsan, apo ustanın Adana'da montaj ve kodlama yapan arkadaşı var kardeşim. Farları göndertiriz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Eğer farları istiyorsan, apo ustanın Adana'da montaj ve kodlama yapan arkadaşı var kardeşim. Farları göndertiriz.

Değerli Hüseyin Hocam;

sanırım İmzayı güncelleme zamanı da geldi çift U led olarak bilinen sinyalleri de led olan "Bi-Xenon 'Top'  farlar" dan sonra  ...

Arkadaşlar yeni tiguan ile ilgili bilgisi olan varmı almanyada satışta 1 aydır görüyorum neden türkiyede hala yok

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar yeni tiguan ile ilgili bilgisi olan varmı almanyada satışta 1 aydır görüyorum neden türkiyede hala yok

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Değerli Hocam;

Tiguan yolu gözleyen bir dostumdan biliyorum ki;

1 Nisan'da Fiyatı açıklanacak ve 22 Nisan'da tanıtımı yapılacak Türkiye'de.

@Beşiktaş1903

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bugün şöyle bir iş yaptım.. Her şey tahmin etmediğim şekilde, hızlıca gelişti ve olan oldu. :)

Sabah acaba Grand Picasso 5 kişilik ve 7 kişilik bagaj farkı ne kadar merakı ile bir bayiye uğradım.. Öyle böyle derken 7 kişilik bir araç alarak çıktım. :) Araç da bu..

bde493afd000bd8ec04f64f814cce000.jpg

Geri
Üst Alt