ANA KONU

Bugün şöyle bir iş yaptım.. Her şey tahmin etmediğim şekilde, hızlıca gelişti ve olan oldu. :)

Sabah acaba Grand Picasso 5 kişilik ve 7 kişilik bagaj farkı ne kadar merakı ile bir bayiye uğradım.. Öyle böyle derken 7 kişilik bir araç alarak çıktım. :) Araç da bu..

Sent from my iPhone using Tapatalk
Değerli Sezer Hocam

Hayırlı olsun 

Sizin canavar kaç kilometrede ve donanımını ekleyerek konu açarsanız belki de forumdan bir alıcı ona bir  bulabiliriz.

Bugün şöyle bir iş yaptım.. Her şey tahmin etmediğim şekilde, hızlıca gelişti ve olan oldu. :)

Sabah acaba Grand Picasso 5 kişilik ve 7 kişilik bagaj farkı ne kadar merakı ile bir bayiye uğradım.. Öyle böyle derken 7 kişilik bir araç alarak çıktım. :) Araç da bu..

bde493afd000bd8ec04f64f814cce000.jpg

Hocam hayırlı olsun. Büyük araç ihtiyacı mı vardı? Neden Golf'ten C4 Picasso'ya geçtiniz merak ettim :)  

Geçen hafta eşimin aracını sattım, sattım diyorum garibim duyunca buruk bir edaya büründü, haber bile vermeden alıyor satıyorsun dedi. Picasso konusunda tecrübemiz var, İki sene kadar eşim Grand Picasso kullandı, geçenlerde hâlâ o aracın keyfini unutamıyorum demişti.. Şimdi bunu aldım ve yine haberi yok. :)

Araç teknoloji ve güvenlik paketli, tam otomatik 6 ileri vitese sahip. Bakalım, inşaallah memnun kalırız.

Değerli Sezer HocamHayırlı olsun 

Sizin canavar kaç kilometrede ve donanımını ekleyerek konu açarsanız belki de forumdan bir alıcı ona bir  bulabiliriz.
Üstadım teşekkürler, benim araç 30.500 km'de , burada ilana koymayı isterim, burayı takip eden birinin almasını da çok isterim çünkü adı üstünde buradaki arkadaşlar Golf'e tutku ile bağlı ve benim aracımı alacak kişinin yok tüydü yok kıldı, yok Golf'e bu kadar para verilir mi demesini de hiç arzu etmem. Lakin burada buraya yakışır bir ilan için kafamı toparlayamam o yüzden hiç bulaşmadım, yoksa burası Golfüm için en uygun mecra.

Üstadım teşekkürler, benim araç 30.500 km'de , burada ilana koymayı isterim, burayı takip eden birinin almasını da çok isterim çünkü adı üstünde buradaki arkadaşlar Golf'e tutku ile bağlı ve benim aracımı alacak kişinin yok tüydü yok kıldı, yok Golf'e bu kadar para verilir mi demesini de hiç arzu etmem. Lakin burada buraya yakışır bir ilan için kafamı toparlayamam o yüzden hiç bulaşmadım, yoksa burası Golfüm için en uygun mecra.

Siz uğraşmayın diye ilan metni hazırladım Sezer Hocam

Kopyalar açacağınız yeni konuya yapıştırabilirsiniz

1.2tsi manuel aracımı yarın.teslim alacağım lastik olarak üzerinde contieco 5 2015/50. Hafta üretimli lastik var marka model ve üretim tarihi normal midir?

Birde yarın lastiğe kaç hava basacağım 32 yeteli olurmu ?

Teşk.

1.2tsi manuel aracımı yarın.teslim alacağım lastik olarak üzerinde contieco 5 2015/50. Hafta üretimli lastik var marka model ve üretim tarihi normal midir?

Birde yarın lastiğe kaç hava basacağım 32 yeteli olurmu ?

Teşk.

31 idealdir hocam. Şehir içi fazlası iyi değil. Normal sayılır.

Değerli Sezer HocamHayırlı olsun 

Hocam hayırlı olsun. Büyük araç ihtiyacı mı vardı? Neden Golf'ten C4 Picasso'ya geçtiniz merak ettim [emoji4] 
Bende bu araca bakıp golf almıştım :) içi futbol sahası gibi güzel değişik bir araç arka koltuk ayak basma yerinde bile çekmece var hayırlı olsun

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Değerli Hocam;Tiguan yolu gözleyen bir dostumdan biliyorum ki;

1 Nisan'da Fiyatı açıklanacak ve 22 Nisan'da tanıtımı yapılacak Türkiye'de.

@Beşiktaş1903
Bende o listenin sonundayım :) öyle hissediyorum 1.6 dizel motor otomatik kombinasyonunu merak ediyorum honda crv 1.6 otm yerden yere vuruyorlar bu durumda tiguan tek seçenek umarım fiyatı abartmazlar

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhabalar sd karta müzik yüklemek istiyorum araç geldiginde hazır olsun istiyorum nasıl hafıza kartı kullanıyorsunuz ne tavsiye edersiniz? Tek parça olanları çalıştıyor micro sd calistirmiyor diye bisey okumustum doğrumu? Birde sarkilari sd karta atarken yapmam gereken birsey varmi dosyalama bicimleme vb? 

Merhabalar sd karta müzik yüklemek istiyorum araç geldiginde hazır olsun istiyorum nasıl hafıza kartı kullanıyorsunuz ne tavsiye edersiniz? Tek parça olanları çalıştıyor micro sd calistirmiyor diye bisey okumustum doğrumu? Birde sarkilari sd karta atarken yapmam gereken birsey varmi dosyalama bicimleme vb? 
Klasör klasör ayırabilirsiniz. Büyütücü ile de calışır tek parça da. Format NTSF olacaktı galiba 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Arkadaslar golf 7 mıdlıne aldım bu araclara navıgasyon yuklnyrmu yuklenyrsa en uygun nereden yukleyebılırım tesekkurler

Geri
Üst Alt