ANA KONU

@yusuf hocam süpermiş Ender elektronik ustası sizden öğrenmiş ve değerli bir golf tutkunu ile tanışmanız, şimdi de tekar görüşmeniz ve hatırlanmak mükemmel.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

@yusuf hocam süpermiş Ender elektronik ustası sizden öğrenmiş ve değerli bir golf tutkunu ile tanışmanız, şimdi de tekar görüşmeniz ve hatırlanmak mükemmel.

Hep diyorum bu forumun en büyük katkısı birbirinden değerli insanlar ile tanışmak oluyor. İnşallah yaza sizinle de tanışacağız hocam. 

kodlama  çok  uzun   sürer mı .....ucret  nekadar  acaba  ve    nerde   yaptırabilirim...

kodlama  çok  uzun   sürer mı .....ucret  nekadar  acaba  ve    nerde   yaptırabilirim...
Bizim forumdan birine denk gelirsen ücret almaz, En kötü gönlünden ne koparsa der :) . Onun haricinde eskişehirde bu işi yapabilecek kimse var mı bilmiyorum. İstanbulda 40-50Tl alırlar. 

@yusuf siz gibi değerli insanlar ile tanışmayı bende iple çekmekteyim, sizlerin sayesinde bu forum ile çok güzel insanlar tanıdım ve tanımaya devam ediyorum. Gerçek bir aile ortamı ile birlikteyiz, emekleriniz için tekrar teşekkür ederim.

@yusufeskişehirde  genç   bir  arkadaş  aracın   gizli ozelikleri açtırmiştım (50 tl ) acaba  aynı  kişi   bunuda  yapar mı

Led sis ampüllerim geldi lakin takma fırsatım olmadı, inşallah bu akşam takabilirsem fotoğraf çekerim.  Cep telefonundan konuları bulmakta zorlanıyorum yanlıs yere koymus olabilirim :/

Ekli dosyayı görüntüle 2658

Led sisler pek aydınlatmıyor sadece görsellik katıyor umarım ciddi bir sise girip beyaz sislerle pişman olmazsınız.

Led sisler pek aydınlatmıyor sadece görsellik katıyor umarım ciddi bir sise girip beyaz sislerle pişman olmazsınız.
Umarım zaten problem yaşarsam değiştiririm lakin şuan sorun yaşıyorum :/ led ampüller için gerekli kodlamayı yaptım şakin yanmıyor sorun nedir sizce?

Umarım zaten problem yaşarsam değiştiririm lakin şuan sorun yaşıyorum :/ led ampüller için gerekli kodlamayı yaptım şakin yanmıyor sorun nedir sizce?
Gelen ledler sorunlu olabilir mi hocam ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt