ANA KONU

%5 rahat rahat alınıyor Altur dan Hocam...

Büyük bayilere sorunuz... bundan da daha fazla indirim oranı yüksek olanlar da var.
Hocam geçtiğimiz cumartesi siparişi verdim, şimdilik mayıs ayının ilk haftası gelecek gibi gözüküyor bir sorun çıkmazsa araç. Bu dost drive kampanyasını yakalayabilecek miyim sizce? 

Bugün kuzenim dalgınlıkla debriyaja basmadan 3. Vitesten 4. Vitese geçiş yapmış. 4'e geçişte şansızmandan kısa bir an "zzz" sesi duymuş.

Benim içimdende şanzıman sesine yakın bi cızz sesi geldi tabii.

Denedim vites geçişlerinde sorun yok. Devamında bir sorun yaşar mıyım acaba? Servise göstermeye filan gerek olur mu?

Araç 3500 km'de olunca huzursuz oluyor insan önceki aracım olsa amaaan der geçerdim. Ah garip Polom ne çok kahrımı çekmiş. 

@silvershadow @EMRAH ATTS

Bugün kuzenim dalgınlıkla debriyaja basmadan 3. Vitesten 4. Vitese geçiş yapmış. 4'e geçişte şansızmandan kısa bir an "zzz" sesi duymuş.

Benim içimdende şanzıman sesine yakın bi cızz sesi geldi tabii.

Denedim vites geçişlerinde sorun yok. Devamında bir sorun yaşar mıyım acaba? Servise göstermeye filan gerek olur mu?

Araç 3500 km'de olunca huzursuz oluyor insan önceki aracım olsa amaaan der geçerdim. Ah garip Polom ne çok kahrımı çekmiş. 

@silvershadow @EMRAH ATTS
Bu dediğiniz bana 3-4 kez oldu. Hatta vites arafta kaldı gibi oldu. Ekrandaki vites sayısı kayboldu. Hemen bi vitese geçtim. Sıkıntı yok su ana kadar. :)

@maniax hocam çok teşekkürler mıknatıs gibi çekiyorum bu ara. Sakınılan göz olayı olsa gerek.

rkese   mer..... arkadaşlar  2014 mod. golf 7 aracıma  navimex android multi  medya   taktırdım.....şimdi arcın  ekrarınıda    park lambalarınızı  kontrol edin    uyarısı  var  lambalar  sağlam ama    yanmiyor....

bu  konuda    yardım  istiyorum...

Plaka   aydınlatmaları  yanıyor  fakat  bir tanesi  normal   orjinal  diğeri  ise kamera ve   küçük  bir let  aydınletma     var  

Ekli dosyayı görüntüle 2614

@mehmet eses Hocam hangi park lambası yanmıyor çözemedim. Kameranın ampulu patlamış. Onu değiştirin sorun çözülür.

@fcsrn@fcsrnTüm  arkadaşlara tşk. ediyorum  verdiğiniz  bilgilerden dolayı 

son  bişi daha sormak istiyorum. Kodlama  işi elektronikçilerde mı yapacağız

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt