ANA KONU

@fcsrn@fcsrnTüm  arkadaşlara tşk. ediyorum  verdiğiniz  bilgilerden dolayı 

son  bişi daha sormak istiyorum. Kodlama  işi elektronikçilerde mı yapacağız
Rica ederiz ne demek :)

Aman Hocam onlara bulaşmayın yüksek ücret isterler, siz nerede ikamet ediyordunuz gönüllü arkadaşlarımızdan en yakın olanı yardımcı olacaktır size :)

VALLAHİ keşe anlıyabisem...Bu uyarı yazısı bile nasıl çözeceğimize şaştık......

VALLAHİ keşe anlıyabisem...Bu uyarı yazısı bile nasıl çözeceğimize şaştık......
Çözüm basit ancak kablo lazım hocam. Bir kablo edinirseniz nasıl kullanacağınız konusunda yardımcı oluruz. Farklı işlerinize de yarar hem :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

@mehmet eses Hocam sonuçta oradaki led çalışmıyor şu an? Eğer çalışmıyorsa o yüzden hata veriyor. Yok çalışıyorsa ben yanlış anladım :)

Doğru anladıysam elektrikçiden oradaki ampulun aynısından alın takın sorun kalmaz ;)

Az önce GolfTutkusu.com sitesini ilk öğrenen insanlardan biriyle görüştüm. 1 saat muhabbet ettik. Değerli bir insan. Çok vakti olmuyor forum işlerine ama 8 ay aradan sonra hatırladı aradı ;)

Ender elektroniğe sis farı taktırmaya gittiğimde o da orada led stop taktırıyordu. Tanıştık sohbet ettik derken sinyal verince u ledlerin kısılmasını açtırmak istedi ender elektronikteki ustaya. Usta ben o kodu bilmiyorum dedi. Daha forumun ilk ayları. Girdim forumdan kodu buldum. Bunu ustaya göster dedim ve usta koda bakarak yaptı hemen :)

Sonra yollarımız ayrıldı ama bugün tekrar bir araya geldik. Güzel saat geçirdik devamı gelecektir zaten @farukgundogdu

@yusufLED  çalışıyor... şuanda  biri led  biri   normal ampul. ikiside çalışıyor  ama ekranda  uyarı  veriyor.....led (kamera) yerinde   çıkaracaktım   baya  oğraştım  çıkmiyor...

@yusufLED  çalışıyor... şuanda  biri led  biri   normal ampul. ikiside çalışıyor  ama ekranda  uyarı  veriyor.....led (kamera) yerinde   çıkaracaktım   baya  oğraştım  çıkmiyor...
Hocam o zaman kablo ile kodlanması lazım. Ya da oraya led olmayan ampul takılacak. 

Geri
Üst Alt